piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pozwolenie Wędkarskie

Witam Koledzy po kiju ile w tym roku kosztuje pozwolenie na GRŁ rocznę ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozwolenie Wędkarskie

Kosztuje 150 zł, ale nie kupuj. Ja w tym roku nie kupie. Ździercy jedni tylko kase brac i podwyżki robić. Jedziesz nad rzeke z myślą że coś złapiesz, a tu **** blada. Nawet puknięcia czasem nie ma.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozwolenie Wędkarskie

Cena karty w tym roku to lekka przesada. Powinny być jakieś kwartalne i oczywiście za 1/4 tej ceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozwolenie Wędkarskie

Dokładnie. W tym roku 150 zł to jakiś dramat. Co gdzieś były jakieś cudowne zarybienia? Eldorado powstało nagle? O co chodzi w ogóle z tym dzierżawcą ? Na stronie informacje raz na rok zero aktualności, jakieś prace czy zarybienia ? Cisza, tylko płać licencję 150 zł i płacz. Na dobre wody, zarybione przekrojowo zapłacę 200 zł nie ma sprawy. Jak wyglądają starorzecza? Ani dojazdu ani ryb nie ma. Kłusole swoje robią. Acha zaraz przecież do 2005 roku umieliśmy łowić a teraz nie umiemy bo ryby nie zawsze biorą... no tak zapomniałem....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozwolenie Wędkarskie

Witam,
mam pytanie, nie wędkuje i nie opłacam karty wędkarskiej od 2000r, jak teraz wygląda sprawa z pozwoleniami na wędkowanie w Łomży i okolicy? Jakie są strefy połowów (dawniej jak opłaciło się kartę PZW, to można było łowić na rzece Narwi, starorzeczach i jeziorkach koło rzeki), jak to teraz wygląda i jakie są opłaty. Czasami człowieka ciągnie nad rzekę ale jak przeczytałem powyższy temat to chciałbym się dowiedzieć jak teraz jest z wędkowaniem w Łomży i okolicach nad Narwią.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozwolenie Wędkarskie

Panowie wedkarze / klusownicy rowniez/ dajmy odpoczac okolicznym wodam . Niech rzeka znow bedzie pelna ryb. Niewykupujmy pozwolen i nie lowimy . A obecny dzierzawca coz zrezygnuje ..... Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozwolenie Wędkarskie

klusole byli i beda , wiesz ze reka reke myje. za trolingowcow lepiej by sie wzieli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozwolenie Wędkarskie

Tego trzeba:
Sytuacja w Ostrołęce i okolicach za pzwnarew komunikat z 26 stycznia 2018:

\"Według danych podsumowujących zarybianie, do Narwi i Omulwi trafiło w 2017 roku m. in.: 80 tys. narybku letniego szczupaka, a jesienią 887 kg wyrośniętych drapieżników, 20 kg tzw. węgorza obsadowego, 165 kg suma dwuletniego tzw. kroczka, 100 tys. narybku sandacza, 1300 kg jazia – kroczka, 450 kg karasia – kroczka, 400 kg lina – kroczka, 4 tys. sztuk brzany – narybku jesiennego, bolenia – 12 tys. sztuk i klenia – 20 tys. sztuk narybku letniego. Dokonano również zarybień rzek Orz, Szkwa i Rozoga, w tym zbiornika Wykrot. Do samego jeziora Wykrot wypuszczono w minionym roku: 400 kg wyrośniętego szczupaka, 10 kg węgorza, 20 kg suma – dwulatka, 200 kg karpia – kroczka, 40 kg jazia – kroczka, 180 kg karasia i 250 kg lina. Szkwę, Orz i Rozogę zarybiono dodatkowo narybkiem miętusa w ilości 22 tys. sztuk. Ryby pochodzą z ośrodków zarybieniowych prowadzonych przez Okręg Mazowiecki oraz innych krajowych hodowli, również z tych, które znajdują się w okolicach Ostrołęki.\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org