czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Miliony na park- nieudaczniku prezydencie Łomży !!!

Buduj szkoły, mieszkania dla potrzebujących, przedszkola, a nie parki JP XXIV które czczą oszołomów~!!!! ludziom pomagaj!!!! LUDZIOM!!! a nie k\"\"\"\"\"\"\"\"\"a parki budujesz!!! ************

Eva Ali-baba




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miliony na park- nieudaczniku prezydencie Łomży !!!

Szkół nie potrzeba, za mało uczniów. Na mieszkania ludzi już stać a takie miejsce będzie doskonałe na odpoczynek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miliony na park- nieudaczniku prezydencie Łomży !!!

Mija ale tam podobno mają wpuszczać tylko dzieci i psy szczepione

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miliony na park- nieudaczniku prezydencie Łomży !!!

Jedyna rozsądna decyzja to wypierdolić tego dziada w następnych wyborach i wybrać następnego.
Też mam go dosyć.
A takie pierdolenie na forum nie ma sensu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miliony na park- nieudaczniku prezydencie Łomży !!!

A wy myślicie że następny nie będzie szorować rowa klerowi :)
POWODZENIA :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miliony na park- nieudaczniku prezydencie Łomży !!!

Na pewno gorszego prezydenta Łomża już nie będzie miała. Chrzanowski potrafi jedynie SMSować i lansować się do fotek. Łomża ma dosyć jego i jego kumpli. Jakby jego ojciec prowadził biznes w ten sam sposób jak Chrzanowski zarządza finansami miasta - dawno poszedłby z torbami ! Tylko tutaj wszystko się dzieje z pieniędzy mieszkanców a nie tych przez niego samego zarobionych, z Waszych moi drodzy i z moich ! Chrzanwoski sobie wróci na PWSiP a dług Łomży zostanie.... Kibel za 200 tys., który nawet nie wytrzymał warunków atmosferycznych ! gratuluje ! Stary dworzec sprzedany a nowy jednak wyjdzie drożej niż nasz SMSowy Dawca roboty myslał ? a co tam !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miliony na park- nieudaczniku prezydencie Łomży !!!

Chrzanowski ma pomysły kosztowne, na które Łomży po prostu nie stać. W odniesieniu do rzeczywistości i wyborczych obiecanek, propozycją wpompowania grubego szmalu w nierentowne inwestycje Chrzanowski kpi z wyborców – wszystkich: i tych którzy głosowali na niego, i tych którzy byli przeciw; tych którym bieda niestraszna, i tym którzy ledwie zipią.

Dług rośnie, brak nowych inwestycji przynoszących wpływy do budżetu. Miasto się wyludnia, brak perspektyw rozwojowych powoduje ucieczkę z miasta zdolnych ludzi. Przy takim gospodarzu jak Chrzanowski w Łomży pozostaną niedługo tylko sami emeryci, a kto spłaci długi zaciągnięte przez pana SMSowego?

Powiedzmy szczerze, w Łomży nie jest cudownie a parę poprawionych ulic nie stworzą nam dostatniego życia, dotacje na parki i kościoły nie spowodują, że do Łomży przybędą inwestorzy, tak samo jak kilka wpisów jak to jest cudownie na fanpagu Chrzanowskiego nie uczynią z niego dobrego prezydenta.

Panie Chrzanowski!
Gdzie realizacja obietnic złożonych w programie wyborczym? (link programu wyborczego niżej).
https://www.youtube.com/watch?v=r6OfjDi7IAg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miliony na park- nieudaczniku prezydencie Łomży !!!

Zgadzam się moi drodzy, osobiście nie powierzyłbym SMSowemu zarządzania sklepem monopolowym a co dopiero mowa o losach 60 tysięcznego miasta.


Wiecie czym mnie najbardziej SMSowy utwierdził w tym, że nawet nie dorasta do powierzonej mu funkcji ?

...napisałem na facebooku na jego oficjalnym profilu pod jednym z jego wpisów, że nie zagłosuje na niego ponownie. Wiecie co ten zrobił ? Usunął komentarz a mnie zablokował! Dodam, że profil jest oficjalny. Czy tak postępuje polityk? czy tak postępuje prawdziwy facet ??? Mianem faceta z jajami jestem go w stanie określić jedynie w momencie kiedy niesie do kościoła święconkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org