piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Życzenia Wielkanocne dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego od mieszkanców Łomży

Szanowny Panie Mariuszu jako że za pośrednictwem lokalnych portali złożył Pan życzenia wielkanocne mieszkańcom miasta ja poprzez niniejsze forum pozwolę sobie złożyć je również Panu. Wiem, że czyta Pan lokalne fora internetowe i śledzi na nich co o Panu mieszkańcy wypisują na poczet ewentualnych donosów do prokuratury dlatego liczę, że je Pan przeczyta i nie złoży na mnie doniesienia;)

Życzę Panu przede wszystkim zdrowia, o którym poeta napisał -szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz. Życzę Panu spokojnych, rodzinnych świąt w gronie rodziny i bliskich. Niech ten wolny od pracy czas będzie czasem zadumy, czasem zastanowienia się nad sprawami Łomży, jak wyjść z ogromnego jej zadłużenia oraz jak rozwiązać problem np. dworca bo stary dworzec Pan sprzedał a na nowy w związku z niedoszacowaniem inwestycji niestety brakuje pieniędzy.

Życzę Panu aby na końcówce Pana kadencji otaczał się Pan specjalistami a nie kolegami, wiadomo jak się czasem kończy koleżeństwo …jak z gońcem z urzędu;) Nie mogę zapomnieć Panu życzyć transparentności, której w tej kadencji niestety brakuje, wszystko staje się ogromną tajemnicą – kto jakie pełni stanowisko w danej spółce, okoliczności zatrudnienia albo nawet wykształcenie jednego z Pana zastępców.

Życzę Panu również aby był Pan ojcem wielu innowacji w Łomży może nie takich jak program PRACA przez SMS ale innowacji takich, które dają korzyść wszystkim mieszkańcom a nie tylko jednemu beneficjentowi.
Najszczersze życzenia od Mieszkańców!


Dodam na koniec, że życzenia chciałem Panu przesłać poprzez Facebooka ale tam niestety mnie Pan zablokował bo odważyłem się pod jednym z Pana nieskromnych wpisów co Pan takiego uczynił dla mieszkańców Łomży napisać kulturalnie w komentarzu swoje zdanie i dodać drugi raz niestety na Pana nie zagłosuje. Komentarz mój natychmiast Pan usunął a i mnie na swoim oficjalnym profilu: Mariusz Chrzanowski – Prezydent Miasta Łomża zablokował. Pozostaje więc Panu dodatkowo życzyć mniejszej awersji na krytykę bo jest Pan osobą publiczną a każda osoba ma prawo mieć inne zdanie niż Pan. Szacunek do innych poglądów cechuje wielkich polityków i życzę Panu aby za może za 10 albo 15 lat takim politykiem Pan został. Wszystkiego najlepszego !

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Życzenia Wielkanocne dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego od mieszkanców Łomży   
APOLLO11 02-04-18 17:46 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org