czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szczeniaki

Kto ma do oddania szczeniaki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szczeniaki

Na olx popatrz może być coś. Ogólnie ja lubię fototapety ze szczeniakami, Tobie też polecam, zobacz tu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szczeniaki

Mam do oddania dwie suczki , matka Kundel a ojciec nieznany. Wszystko jedzą, mają ok. 2 miesiące. Więcej info pod nr 512269214

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szczeniaki

W lecznicy u Karpińskiego na krótkiej często mają szczeniaki do oddania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szczeniaki

Dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szczeniaki

Jak się jedzie od Rogienic w kierunku Dobrzyjałowa , to pod pierwszym mostkiem (we wlocie ) ukrywa się młody szczeniak w typie owczarko-kundel (ładny). Jak go zwalczysz będzie twój.Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szczeniaki

Popatrz na olx, ewentualnie na facebooku ogłaszają się że mają szczeniaki do oddania. Czasami warto jest napisać również czy schronisko nie ma szczeniaków. Zdarza sie,ze takie miejsca się nie ogłaszają. A potem psiaki czekają bardzo długo na ewntualnych właścicieli w kiepskich warunkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org