czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Paznokcie

Paznokcie żelowe u kogo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie

tylko i wyłącznie u moniki !!! POLECAM!!

http://mandrzejczuk-paznokcie.blogspot.com/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie

Pani Edyta na Mazowieckiej 1 lok. 24 668235209

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie

A jakie są mniej wiecej cenniki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie

polecam ci panią Monikę na sybiraków

http://mandrzejczuk-paznokcie.blogspot.com/

robiłam paznokcie u niej w sierpniu,bardzo ładne i starannie wykonane,naprawdę polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie

monika andrzejczuk na sybiraków robi furorę, paznokcie super się trzymają, muszę szczerze pochwalic, chodzilam do roznych salonów piękna i piękności hehe ale powiem wam paznokcie ladne przez pierwsze 2 dni, albo zalane skórki no porazka, Pani monika jest bardzo dokładna i paznokcie zelowe wcale mi nie odpryskuja ;p dopiero jak jest odrost to trzeba zmienic i obywa sie bez poprawek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie

a i ceny przyjazne nie wystraszysz się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie

Pani Monika na Sybiraków

Je­den po­całunek mężczyz­ny może złamać całe życie kobiety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie

Ja to planuję zaopatrzyć się w takie zestawy hybrydowe startowe i zacząć ogarniać temat sama. Bo nie mogę znaleźć takiej kosmetyczki, która spełniałaby moje wymagania:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie

Co to za wymysł jakiś dziwny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie

od jakigoś czasu żona moja chodiz własnie do kosmetyczki i na zabiegi. Zorientowałem się, bo kupowałem jej na urodziny zabiegi kosmetyczne we Wrocławiu jej przyjaciólka pomogła mi wyszukac, bo chciały jechać w zasadzie gdzieś z koleżankami odpoczać, takze ode mnie dostała taki pakiecik :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie

Ja miałam podobnie. Sama skompletowałam sobie produkty potrzebne do hybryd i teraz robię sobie paznokcie w zaciszu własnego domu:D Ostatnio spodobał mi się efekt holo. Paznokcie tak ozdobione wyglądają super :D Korzystałyście juz z takich pyłków?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org