czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zegarek

Chcę kupić koledze na święta zegarek, jednak nie może być on za drogi aby nie miał on wyrzutów, że kupiłam mu drogi gadżet. Poleci ktoś tak do 100 zł fajny męski zegarek, chłopak ma 20 lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek

Godny polecenia

http://allegro.pl/zegarek-casio-aw90h-9e-50wr-stoper-a-prezent-24h-i6617854285.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek

trochę nie w jego stylu ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek

Polecam ci stronę zegarkowy.pl tam masz duży wybór i najważniejsze- sklep stacjonarny mieści się w Łomży. Mogłabyś odebrać osobiście. Ja tam kupowałam i polecam. Na miejscu też doradzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek

Dzięki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek

Zapraszam na ulicę Giełczyńską 12 do zegarmistrza w tym przedziale cenowym 90-150 mamy spory wybór zegarków męskich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek

Jeżeli chodzi o męskie zegarki, ja zawsze kupuję zegarki męskie na e-watches.pl, no ale one są jednak trochę droższe niż 100 złotych. Moim zdaniem jednak warto zapłacić za jakość ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek

Sugeruję zastanowić się nad czymś od Calvina Kleina. Firma ma naprawdę ciekawe zegarki.

Na stronie jest katalog:
http://zegarkicalvinklein.pl

jeśli przejdziecie się do sklepu i zobaczycie sobie ceny tych zegarków to mogą wydać sie Wam dosyc drogie. Sa to jednak pozory ponieważ sklepy internetowe mają tak korzystne promocje,ze zegarki można kupić sobie naprawdę o wiele taniej niż normalnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek

Jeśli masz większy budżet to polecam zainteresować się modelem Garmin Fenix 5X Sapphire - zegarek bardziej sportowy niz elegancki ale ma kilka fajnych funkcji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek

A co myślicie o zegarkach z Lorus? Moim zdaniem są bardzo dobre jak za tę cenę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek

Mi wpadly w oko dzisiaj zegarki męskie festina w sklepie E-Watches.pl i zastanawiam się nad zamówieniem jednego dla męża. Festina ma świetne zegarki a mój mąż od kilku lat nosi jeden zegarek który nie wygląda już za ciekawie. Powinien się ucieszyc z prezentu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek

Generalnie teraz jest naprawdę sporo tych sklepów z zegarkami. Osobiście uważam, że warto jest poszperać, bo w sieci jest mnóstwo ciekawych ofert. Na stronie internetowej Oto Zegarków jest masa takich konkretnych propozycji - polecam poszukać, bo to naprawdę fajna rzecz. Wydaje mi się, że na ten moment nie ma lepszego sklepu z zegarkami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek

aleś teraz pojechał ... najlepszy sklep .... troll

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek

Casio ma bardzo fajne zegarki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek

w Łomży alei legionów jest sklep oraz na księżnej anny. Mają bardzo duży wybór casio i zippo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek

Mam kilka zegarków damskich i kilka unisex. Najbardziej przypadł mi do gustu ten artykuł na temat zegarków http://drewnianyzegarek.pl/czy-warto-kupic-zegarek-w-sklepie-internetowym/ i zdecydowanie polecam poczytać ! Ciekawe wskazówki na temat kupna zegarka, warto wiedzieć czym się kierować przy kupnie, nieźle to wszystko opisali :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarek

W Espricie mają czasem ładne zegarki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org