czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Alkomat Łomża

w którym sklepie w Łomży można dostać alkomat taki lepszy . Tylko poważne odpowiedzi . Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkomat Łomża

W inter carsie na legionow za stacja pryma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkomat Łomża

a po co kupować można za darmoche zajechać na pałownie i bez łąchy mają zasrany obowiązek zbadać, no chyba że do bicia rekordów lub do sprawdzania pracowników to zwracam honor

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkomat Łomża

Chuchnij psu do paszczy. Jak zawyje żałośnie, jesteś nietrzeżwy, natomiast jak zamerda ogonem, możesz jechać....

abelkaim

dziwny ten świat, w którym człowiekiem gardzi człowiek [nie dotyczy humanistów i racjonalistów]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkomat Łomża

odświeżam temat gdzie w Łomży można kupić??

---------------------------------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkomat Łomża

zadzwoń i zamów http://allegro.pl/alkomat-kacus-4-0-kalibracja-gw-24m-cy-5602-i3956675688.html sklep w łomży http://www.eltrox.pl/monitoring-lomza
telefon masz na stronie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkomat Łomża

dodam ze mierzy do 4 promili a nie ja większość tanszych do 2 promili. 84 zł tak ze polecam. pare dni trzeba poczekac ale bedzie bez przesylki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkomat Łomża

dzięki DABEL28 a dowiedziałem się jeszcze ze można kupić na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Sikorskiego tam tez jest sklep elektroniczny

---------------------------------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkomat Łomża

Czy gdzieś w Łomży można alkomat skalibrować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkomat Łomża

nie w Łomży ale może coś się dowiesz http://alkomaty.org/index.php?i2,serwis-i-kalibracja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkomat Łomża

Ludzie nie kupujcie tego dziadostwa on ci pokaże 00 na policyjnym 0.50 lepiej sobie policz sam po każdym wypitym piwie 2 godziny a po 100 gr wódki 3 godziny a najlepiej być abstynentem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkomat Łomża

Może sie zdziwisz ale widziałem na poczcie głównej to nie żart. Poważnie jak wejdziesz na pocztę to po prawejstronie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkomat Łomża

Wiadomo,że te najtańsze,to są zwykłe zabawki.Jednak te droższe są ok.Trzeba tylko pamiętać o kalibracji,gdyż niestety bez niej,po pewnym czasie też są zawodne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkomat Łomża

Kolejny gownozjad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkomat Łomża

a nie chcesz kupis z neta? często wychodzi taniej. No i nie kupuj byle czego, tylko elektrochemiczny. Alkohity są fajne i mają 6 lat gwarancji.

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkomat Łomża

Przejrzyj oferty w internecie, tam jest ogromny wybór. Na jakie marki zwrócić najbardziej uwagę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkomat Łomża

Ja mogę z czystym sumieniem polecić ten model: http://kedu.pl/alkomat-pro-x-5-dlaczego-warto-zastanowic-sie-nad-tym-modelem-alkomatu/. Mam go dwa lata, jestem po pierwszej kalibracji. Co ciekawe, znajomi, którzy też go kupili, mówili mi, że jeśli nie skalibruje się go w odpowiednim czasie to funkcja badania jest blokowana. Nie można go więc używać, dopóki nie przejdzie kalibracji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkomat Łomża

Ogarnij w internecie bo lokalnie to będzie jakiś szit. Lub lepsza stacja paliw.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alkomat Łomża

widać pedington że jesteś zwykłym trollem i nie posiadasz owego urządzenia, bo musiałbyś go kalibrować już drugi raz. Nawet nie wiesz kiedy się go kalibruje. pustak .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org