sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Atrakcje na firmowy event

Siemka. Organizuję małą imprezę integracyjną dla firmy i szukam jakiś ciekawych atrakcji. Macie może jakieś pomysły. ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atrakcje na firmowy event

... a to we Wrocławiu kvrew nie ma skąd zaprosić na imprezę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atrakcje na firmowy event

Pierwsza kurva na łomżyńskim forum właśnie się odezwała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atrakcje na firmowy event

zaproście tego transwestytę @assana z ul. Ks. Janusza 2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atrakcje na firmowy event

Mogę zaproponować pokaz taneczny, kontakt Fliperus@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atrakcje na firmowy event

A ja pół stryptisu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atrakcje na firmowy event

Szwagier podpowiada że też może na rurze zatańczyć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atrakcje na firmowy event

madac nigdy w życiu. Tylko nie tm !!!! jednym słowem - dramat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atrakcje na firmowy event

To wszystko zależy od tego w jakiej firmie pracujesz. Jest bardzo dużo atrakcji, które możesz wykorzystać na integracyjnej imprezie. Do najczęściej spotykanych zaliczyłabym paintball, pokazy sztucznych ogni, taniec brzucha. Możesz również postawić na występ kabaretu. Tutaj jednak trzeba się liczyć z większymi kosztami. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atrakcje na firmowy event

Polecam Mamucią Dolinę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atrakcje na firmowy event

fotobudka może? na imprezę firmową powinno być ok. My w zeszłym roku mieliśmy, jak dobrą weźmiesz to zdjęcia będą spoko. U nas tak było, smove fbox pro mieliśmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atrakcje na firmowy event

fotobudki to sprawdzony pomysł, popieram :D u nas wszyscy szaleli ze zdjeciami na integracji firmowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atrakcje na firmowy event

Według mnie pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego to świetne rozwiązanie na tego typu imprezy, szczególnie połączone z show LED-owym jest na prawdę super. Dawid robi bardzo ciekawe sztuczki, które są skomplikowane i trudne. Tutaj namiary http://kojakfree.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atrakcje na firmowy event

Dramat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atrakcje na firmowy event

W Islandii jak kiedyś byłem to był albo grill z piwkiem na łonie natury- to tania opcja ,wynajete limuzyny plus obiad z alkoholem i nocleg w Hotelu,Droższa opcja pojechali Islandorzy z mojej firmy 2 tygodnie na LItwie w Wilnie zależy jaka Firma ,jakie macie Fundusze i czy można to odpisać od podatku ,bo tam w Islandii często były po każdej większej robocie jakieś spotkania ,obiady wycieczki i to wszystko odliczane było od wysokiego tam podatku,dodam że tam ksiądz miał od Panstwa zwykła wypłatę i miał zabronione zbierać na tacę brać pieniądze za śluby chrzciny i pogrzeby

korytkowski bogdan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atrakcje na firmowy event

Może taniec z ogniem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atrakcje na firmowy event

W branży MLM robią bardzo fajne eventy firmowe. To jest fajna sprawa!!!
____________________________
Papier firmowy w Poznaniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atrakcje na firmowy event

Warto na firmowy event wynająć meble https://www.meble-eventowe.warszawa.pl/wynajem-hokerow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atrakcje na firmowy event

Fotobudka jest super atrakcją na każdy event, na imprezę firmową, integruje ludzi, jest dużo przy tym radości i każdy ma na pamiątkę wydrukowane zdjęcia.
Jak coś polecam Fotobudka Wrocław https://fotland.pl

https://fotland.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atrakcje na firmowy event

Jeśli poszukujesz nowych i ekscytujących atrakcji na imprezy, to aktualnie bardzo popularne są różnego rodzaju pokazy i występy. Warto sprawdzić ofertę DK Freestyle, gdzie Dawid Krzyżowski oferuje niezwykłe pokazy freestyle football. To coś, co na pewno przyciągnie uwagę publiczności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atrakcje na firmowy event

Będą pytania, napisz do mnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atrakcje na firmowy event

Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu i hurtowni internetowej oferującej najróżniejsze wykładziny eventowe, w tym np. czerwony dywan na imprezę . W razie jakich kolwiek pytań, wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org