czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Fotograf, kamerzysta na wesele?

Witam serdecznie.

Chciałabym się dowiedzieć jakich Państwo polecają kamerzystów i fotografów na wesele okolice: Łomża, Białystok.

Poszukuję kreatywnego fotografa, który robi "dużo" zdjęć do 4tyś zł. i konkretnego kamerzysty.

KAMERZYSTA
Zależy mi na obecności kamerzysty standardowo na przygotowaniach, ślubie i weselu, natomiast chodzi mi o fajne zmontowanie filmu trwającego około godzine, wesołym klimacie, oraz przygotowanie do niego skrótu (teledysku) lub kilku teledysków np z pierwszego tańca itp.

FOTOGRAF

Obecny od fryzjera, kosmetyczki, w domu pani i pana młodego , kościele, na weselu do 1 - 2. Osoba która robi naprawdę dużo zdjęć: ślub, wesele i plener są to zdjęcia naprawdę dobre i godne dalszego polecenia.

Ps. Co myślą Państwo odnośnie kamerowania firmy hgstudio, czy ktoś z nimi współpracował? Czy znani są również Państwu fotografowie, którzy robią zdjęcia lustrzankami (aparaty są podwieszane przy suficie i same robią zdjęcia)? Niestety nie znam nazwisk i nie mam kontaktu telefonicznego do tych Panów.



Czekam na opinię.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za odpowiedzi.

Agencja KREDYTOWA FINES - OPERATOR BANKOWY W KOLNIE
PLAC WOLNOŚCI 6
18-500 KOLNO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Maciek Nowosadko z Ostrołęki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

A tu jego prace.

http://blog.m-nowosadko.cba.pl/?page_id=1679



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

gabs foto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Dziękuje serdecznie, czekam na więcej propozycji i kilka zdań odnośnie danego fotografa.

Pozdrawiam

Agencja KREDYTOWA FINES - OPERATOR BANKOWY W KOLNIE
PLAC WOLNOŚCI 6
18-500 KOLNO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Kilka zdań ? to ja kilka słów napisze :)

Najlepszy fotograf na świecie :) I bynajmniej to nie ja nim jestem :):)
Ale polecić mogę z czystym sumieniem .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

501820715 chlopaki maja naprawde dobre kamerki, nawet jak biegaja to obraz jest plynny

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

A czy bigi2004 zna ich stronkę internetową lub jakieś portfolio? Niestety wujek google nic nie mógł mi pomóc w tej kwestii .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Też polecam Pana którego poleca bigi2004 :)Zadzwoń na pewno prześlą Ci jakiś swój materiał :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Polecam foto : Paul Hansen

ostatnio zdobył World Press Photo, zna się na robocie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Dziękuje antek za pomoc, ale chodziło mi o bardziej dostępnego fotografa - konkretnie ślubnego;p.. Pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

chlopie nie zen sie baba ci zycie zmarnuje

jupilaaaaaaaaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Polecam tego Pana
www.kuciszmarek.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Jeśli chodzi o hqstudio to dobrze wybierasz. Osobiście nie maiłam okazji ich poznać ale widziałam kilka ich prac i robią ogromne wrażenie, są godni polecenia!!! Jak masz kasę to i w chmurach Ci film nakręcą.

Jeśli chodzi o fotografa to polecam Bartosza Klepackiego, Michała Hoffmana albo Mariusza Patalan. Ich zdjęcia są rewelacyjne, masa pomysłów, a z każdego zdjęcia potrafią zrobić dzieło sztuki.

Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

a czym się różni dobry fotograf od ślubnego?

Bo nie zrozumiałem.
Chodzi o dobre zdjęcia czy chłam?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

- Dobre zdjęcia
- dostępny fotograf jak wyżej napisane: ŁOMŻA, BIAŁYSTOK


Dziękuje za polecenie tego Pana antek:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Edyta .. Polecam

http://www.facebook.com/pages/Edyta-Wysmułek-Foto/316547618437175?ref=ts&fref=ts

Mile cię zaskoczy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Świetne pomysły:
Białystok - Jakub Dąbrowski
kubadabrowski.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

z całą odpowiedzialnością polecam tych Panów kamerzystów ;) prace możesz obejrzeć na stronie :)

http://www.hqstudio.pl/ Białystok

co do fotografa - Pan Zdzisław jest świetny i to też zobaczysz na jego stronie

http://www.folga.eu/ Łomża

To ekipa weselna mojego brata- DVD aż chce się oglądać- niebanalne
zdjęcia oddają emocje :) powodzenia w wyborze!

M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Jurek Chaberek pracuje w MDK - fotograf
Zalewski - Stare Kupiski kamerzysta
Chyba jedyni profesjonalisci w swojej branży działający w ok. Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

mrjinxproduction - http://www.jinxproduction.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

to jesli chodzi o kamerzyste

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Wykonać 4 tyś zdjęć, ale w finalnym tego słowa znaczeniu?
Cyknąć 4 tyś zdjęć nawet na samym weselu nie jest problemem, pytanie po co i dlaczego?
Dobry i szanujący czas ,i pracę fotograf zrobi na przygotowaniach, weselu i ślubie 1400 zdjęć, z czego max 2/3 będą do obróbki, bo reszta, to powtórki lub nieudane przez wiele czynników. (później i tak pozostanie 600)

W Twoim toku myślenia... zrobił fotograf Tobie 4 tyś zdjęć. Z tej partii w najgorszym układzie połowa do wyrzucenia, pozostaje 2 tyś. Jeśli dobry, a przede wszystkim uczciwy fotograf z każdym zdjęciem musi pobawić się około 8-10 minut, czyli obróbka zdjęcia w RAW, w tym kadr, kolor, ostrość i wiele innych poprawek na pryszczach kończąc. Te 2 tys zdjęć (należy zaznaczyć uczciwie wykonana praca, a nie w automacie. albo po łebkach) pomnożyć czas -obróbka zajmie około 12 dni bez odchodzenia od komputera. Jakby nie patrzeć, to koszt, a raczej ogromny wkład pracy. Niektórym się wydaje, że przyjdzie gostek skasuje 1,5 lub 3 tyś zł, pstryknie fotki i czysty zysk. Otóż nie! Jak napisałem wyżej sama obróbka, to wiele godzin pracy, prezentacja multimedialna równie wiele czasu pochłania. Umowne odbitki, płytki, albumy, przecież to kosztuje. Na sprzęt i oprogramowanie lekką ręką teraz na start trzeba wydać 30-40 tyś, a to wieczne nie jest i nie mam na myśli lustrzaneczki typu sony albo canon 450d i gimp-a do obrobki (jak u jednego
widziałem)

Nie obraź się, ale w Twoim poście widzę coś nieścisłego.
Nie masz do końca pojęcia o czym piszesz, stąd te 4 tyś zdjęć,

albo ukryta reklama z informacją o ilości zdjęć (uczciwie nierealna do spełnienia), podwieszane aparaty (debilizm i dziwny sposób przyciągnięcia klienta, bo po chorobę komuś zdjęcia z wysokości 2,5m nad głowami, max 5 do urozmaicenia, co z krzesła można zrobić), ilość osób zaangazowanych w zdjęcia i inne wynikające z postu informacje, co wręcz sugeruje, że post był jawną i ładnie ukrytą reklamą, przy okazji małe badanie rynku, bo widzę wpisów ciągle przybywa.

800-1000 dobrych i uczciwie wypracowanych zdjęć, to maximum, jakie ja świadomie i szczerze mogę zaoferować klientowi, reszta to naginanie i oszustwo jeśli ktoś ma terminarz zajęty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Ale się rozpisałeś nie na temat :)
Przecież wyraznie napisane do 4tys zł a nie 4tys zdjęć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

To po co głupoty pisze? Jawna kryptoreklama jak procenty w banku i tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

za zdjęcia 4000zł paranoja

chciałeś napisać maksymalnie chyba 1500zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

OK pomyłka, czytanie ze zrozumieniem nie wyszło przez ten wpis duzo zdjęć, ale i tak nie jestem przekonany, co do określonej intencji postu.

muzyk, za zrobienie zdjęć, to i tysiąc nie jest źle, tylko że płacisz dodatkowo za album ( niekiedy w skórzanej okładce, który u producenta kosztuje 400) prezentację, płytki lub pdv,wydrukowane zdjęcia, a powinne być wydrukowane na troszkę lepszym papierze, niż w rossmanie, albumy dla matki i kochanej teściowej, i ... mozna wymieniać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

http://vimeo.com/search?q=gedzius

zapraszam.tel. 797199140

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

4000 ????? to chyba 20 lat temu jak kamer nie znali teraz za 1200 to na 2 aparaty robią jeden na ziemi drugi pod sufitem a w warszawie to nawet takie małe samolociki mają znajoma ostatnio za dwóch fotografów i dwie kamery 1200 zapłaciła a filmy i fotki to póżniej przez 2 miesiące miała co oglądać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

1200 na aparaty? to chyba na jakieś aparaty kompaktowe :)
Kto by chciał wydawać 30-40 tys. żeby charytatywnie coś robić...
Chciał bym to zobaczyć. koszt porządnego nagrania lustrzankami to 3000-4000 tyś
Fotograf? 1000 to same zdjęcia bez albumów a wy mówicie o nagraniu jeszcze na 2 aparaty czyli 2 osoby za 1200 zł?? powodzenia ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

3-4, to za skromnie. Samo body (jedno, a na wszelki wypadek drugie trzeba) to wydatek 6-8 tyś, za minimum 3 szkła około 10-15 tyś. Laptop z odpowiednim procesorem to 5-ka, a oprogramowanie przynajmniej 2. Same karty pamięci na kilka tyś zdjęć, to wydatek około tysiąca, lampa 1,5 itd, warunek, że wszystko w ręku kogoś z wyobraźnią, inaczej ciężko.
Jeśli ktoś chce fotografie ślubne, to powyżej powklejali troszkę namiarów, jeśli ktoś chce pstrykane fotki, to każdy w rodzinie ma wujka Zdziśka, on swoją lustrzaną z media markt za darmo zrobi.
Mi reklama niepotrzebna ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Popieram baracka


Fineskolno, nie marudź w Kolnie kiedys był fotograf Wilab , Vilab czy jakos tak. Wal do niego jak w dym . cudo ci zroboia . Juz ty po całym województwie nie lataj, bo nie pierwszy i nie ostatni masz slub.

Za to uważaj na ofertę malykrata, aby nie było ślubu z rozwodem za jednym zamachem:))))
Jak pani Edyta zaskoczy:))))) może nie być wcale miło :))))))

Autor: malykrata (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 28-02-13 15:44

Edyta .. Polecam

http://www.facebook.com/pages/Edyta-Wysmułek-Foto/316547618437175?ref=ts&fref=ts

Mile cię zaskoczy .


:)))))))))))))))))))))))))))))))))

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

To jest najlepsze... chcemy piękne zdjecia, z zajebistym bokhe ... oo i takie z oświetleniem i z 2000 obrobionych i jeszcze pan da nam oryginały co??
I jeszcze albumy i płyty!
A ile chcecie zapłacić? No jak to? 500 zł?xD
Bo jaka to robota pstryknac :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Najlepiej jak "Państwo Młodzi" kupią aparat foto, ktoś im popstryka za niewielką kaskę lub za darmo, odda aparat i sobie wywołają zdjęcia i będzie najtaniej i super...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

W rossmanie :p i album zamówią z rabatem przy większej liczbie odbitek :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

a wszystko na super papierze gramatura będzie z 300 (kartonik pakunkowy) z błyszczącą politurą (kalkomania). Wszystko w ładnej torebce, na której zabrakło napisu- Szybko ogladaj i schowaj, nie zostawiać na wierzchu, szczególnie silnych promieniach słonecznych, bo znikniesz ze zdjęcia, jeśli chcesz pozbyć się teściowej z fotki, przypominamy! Przykryj siebie i Tobie bliskich białą kartką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

polecamkamerzyste panadorobisza z ul sniadeckiego zna sie czlowiek na robocie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Zyta ma rację dobry i tani jak dobrze potargować to za 800 machnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

U nas w kraju wszyscy sa fachowcami, wiec po co fotograf.
W rodzinie nie jeden ma cyfrowy aparat- wystarczy cykać .

Po co jexdzić gdzies w plener i sie wyginać - jakies pozy, pieprzy sie fotografom w głowie.
Tu się wyginaj , tam przeginaj , stań tak, albo śmak
z marynarka , bez marynarki, wszystko takie głeboko przemyslane :))))

Ooooooooooo
swiadek niech się nie opie.dala i suszy zebów, tylko niech lata z aparatem, albo jakis brat. Forsa w rodzinie zostanie.
Odbitki w Rossmannie i będzie gites.

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Osobiscie polecam p. Zalewskiego z Kupisk Starych I Foto Gabs. To do nich przychodza ludzie aby "naprawic" nieudane nagrania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Jeśli chodzi o kamerzyste to znam takiego gościa co robi to profesjolalnie.Podaj termin tego wesela .Ci nasi łoomżyńscy mogą za nim torbę z osprzętem nosić,jeśli pozwoli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Jinx Production !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

w łomży jest ze 3 firmy co profesjonalnie filmy nagrywają a reszta to to samo co by sam pożyczył kamery i nagrał :)

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Ale juz lepiej niech tego slubu i wesela nie krecą wybitni specjalisci z Łomzy, bo sie Hollywood zesra z przerażenia.
A na czerwonym dywanie orszak weselny bedzie hulał.

Taki to będzie ślub i wesele.

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

dokładnie rewolwer a ten adamo pewnie jest tym profesjionalisto my rok temu wzieliśmy kamerzyste zŁomży który ładnie nagrał i niezdarł
przecieŻ NIECHCEMY BOLIWOODU na DVD
zresztą obsrany temat wszyscy się reklamują poszukam lepszego tematu bo ten już dupe nielezie teraz wszyscy piszą o VENEDZIE

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

tenis to można wiedzieć kto ci nagrywał? ?

ja sam bedę miał ten delemat bo planujemy ślub na październik i niestety do tych co już dzwoniłem to mają zajęte

ale też żeby miał w miare sprzet a nie taki jak 10 lat temu kręcili

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

adamo jak piszesz poważnie to daj namiar a na priw Ci wyślę kontakt.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

w kwestii fotografa ślubnego z Łomży - polecam Marka Kucisza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Fineskolno,
polecam świetnego KAMERZYSTĘ, zna się na robocie, pełen profesjonalizm: http://www.kopczewski.com/,http://krystiankopczewski.blogspot.com/.
Cena 3 tysiące.

Jeżeli chodzi o FOTOGRAFA, to polecam chłopaka z Warszawy :http://blog.shoewax.net/.
Jest naprawdę świetny i ma do wyboru trzy pakiety.
Ceny naprawdę nie są wygórowane.

~ każdy dzień jest wyjątkowy, bo jesteś Ty...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

adamo12345
ślub w październiku, a Wy dopiero szukacie kamerzysty i fotografa?
Najlepsi są już rok wcześniej zajęci:).

~ każdy dzień jest wyjątkowy, bo jesteś Ty...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Jeśli chodzi o fotografa to nie mam zamiaru tutaj nikogo namawiać, powiem tyle, że na pewno warto wziąć pod uwagę Michała Bachulskiego. Jest naprawdę dobry i robi świetne zdjęcia, ale to trzeba zobaczyć na jego stronie bachulski.pl i osobiście, żeby się przekonać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

MOIM ZDANIEM :
Fotograf: p. Mariusz Obrycki z Łomży.
Kamerzysta: p. Andrzej Węgrowski z Zambrowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Wszyscy kamerzysci zajebiscie( kręcą) tylko problem sie pojawia jak kapela ma profesionalne oswietlenie i swiatło zgaszą na sali to mało sie z nerwicy nie zesrają chcesz miec fajna pamiątkę to tylko i wyłacznie
http://www.best-video.pl/ pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Nie wiem jakiego Ci polecic . Moge za to odradzic bartosza klepackiego. Wiele zdjec nie ostrych , rozmazanych.
W albumach zdjecia powklejane krzywo niektóre się powtarzają. Ze 150 zdjęc które mielismy miec w albumach doliczylismy sie tylko 100. Lipa straszna. Zdjęcia odbierała za mnie siostra wiec nie mielismy okazji do reklamacji. Kiedy chcielismy sie skontaktowac zerwał całkowicie kontakt:(

Przychylam sie do opinii przedmówcy że lepiej poprosic kogoś z rodziny o zrobienie zdjęc . Tanio i zdjęć opór :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

i ja mogę odradzić, niestety nie wiem jak pani ma na imię, wiem, że jest z kolna. No i niewiele jest pań koamerzystek, fotografek, więc taka informacja że to Pani z Kolna, powinna wystarczyć. Zdjęcia z sesji nie nadawały się do niczego, taką obrobką mógłby się popisać czlowiem pierwszy raz bawiący się programem do retuszu..




never give up!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Fotograf pierwsza klasa :)
http://azfoto.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Węgrowski z Zambrowa fajnie nagrywa ale i cena jest dosyć wysoka... Bierze 3,5 tys. za samą kamerę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

jeśli wam się zdjęcia jak tu napisaliście niepodobały Bartka Klepackiego i tej kobiety z Kolna to opinie piszcie na ich stronach internetowych można tam i trzeba wyrażać swoją opinie a nie na 4łomża forum

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Nie moja to działka i mnie to akurat nie dotyczy, ale kiedy oglądam zdjęcia ślubne kadrowane po skosie (niby dynamika ma być?), z wyżartymi barwami (które i tak po latach wyblakną) robione w starych zas.ranych chałupach... to mi sie robi niedobrze. Może lepiej byłoby gdybyście wzięli fotografa, który się nie wygłupia z tą techniką tylko potrafi zdjęciami dać sympatyczną opowieść o parze młodych ludzi liczących na wspólne szczęście, gdzie głupie manipulacje nie wprowadzają bałaganu.... i może lepsze byłoby dobre, czarno białe niz porąbany, wyblakły kolor?

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Fotograf: z Warszawy (ale mysle ze podejmie sie pracy w okolicach Łomży) Arkadiusz Kroc znajdziesz go na facebooku.
Kamerzysta: Artur Kalinowski z Konarzyc http://www.best-video.pl/index.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

znajomy88 - forum służy do dzielenia się informacjami, do dyskusji, więc nie mów mi gdzie mogę, a gdzie nie mogę wyrażac swoje zdanie ;)




never give up!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

vita bez obrazy ale na początku to opinie na stronie tego pana bym wyraził bo tam najczęściej piszę się opinie a do osoby -jg dlaczego aż z warszawy co niema w Łomży dobrego fotografa

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Ja na swój ślub zamówiłam kamerzystę z firmy KrzyśFilm z Ponizia (okolice Augustowa). Jeśli ktokolwiek będzie chciał go zamówić na swoje wesele to popełni błąd swojego życia! Robią podstawowe błędy wręcz niedopuszczalne! Ślub jest wyjątkowym dniem, jedynym i niepowtarzalnym! A film nagrali tak że nie pokażę go swoim gościom! I wydane 2 tys zł pójdą do szuflady! Tata prowadził mnie do ołtarza i przekazywał mojemu mężowi. Nie ma tego nagranego. Jest moment od tyłu dosłownie trwający 2 sekundy. Co pokażę moim dzieciom za 20 lat? Plecy mojego ojca????? Rodzice nieśli dary podczas mszy i tego też nie ma! Jak siedzimy z mężem przed ołtarzem to przez praktycznie połowę mszy nasze twarze zasłaniają świece ze stojaków!!! Jak stawiał kamerę to nie zauważył na wyświetlaczu do cholery!?!?dopiero po połowie ustawił tak jak trzeba (tzn przesunął w prawo) czyli cały czas mamy ujęcia z jednego profilu, od strony męża a że to kawał chłopa to mnie w ogóle prawie nie widać! Jak jest pierwszy taniec to mój mąż jest ujęty od nosa do pasa! nie ma twarzy!!! Na pierwszym tańcu!! Większość ujęć jest takich że są twarze od połowy nosa, brody do pasa. Nie ma nagranego jak prosimy rodziców o wyjście na środek bo chcemy im podziękować za wychowanie, dla dziadków też zrobiliśmy takie podziękowanie i też tego nie ma!! nie ma zaprosin do oczepin. Specjalnie z mężem do krojenia tortu zamówiliśmy piosenkę " pierwszy kawałek dla rodziców" i zamiast próbować tort roznosiliśmy tak jak w piosence najpierw dla rodziców, dla dziadków i dla chrzestnych. Nie ma tego nagranego! Nie mają pojęcia o sposobie nagrywania, o tym gdzie się ustawić żeby zrobić dobre ujęcia albo chociaż średnie. Mają sprzęt ale nie umieją się nim posługiwać! MASAKRA!!!! Dodam na koniec że tydzin przed weselem spotkaliśmy się z P. Krzysztofem w jego domu i ustaliśmy szczegóły. Jego żona zapisywala wszystko na kartce tj te rzeczy odnośnie kościoła, nasze plany na sali i jakoś im to umknęło. Spisaliśmy nawet umowę i jej nie dotrzymali!!!! Jest punkt w którym pisze że do naszej dyspozycji oddadzą surówkę filmu. dwa tygodnie z nimi dyskutowałam żeby mi ją dali. dali połowę z wielką łaską! Jeśli mamy podpisaną umowę i są warunki w niej zawarte to się ich dotrzymuje zazwyczaj ale widzę że w Poniziu są inne zwyczaje! Szukajcie kogoś innego!!!! A najlepsze było to jak pojechaliśmy do nich z pretensjami to stwierdzili że są swiadomi swoich błędów!!! Ale jakoś żadnej skruchy nie okazali! Skoro wiedzą ze nagrywają źle to po co się za to zabierają ??????? Po co ludziom nerwy psują ?????? Jeszcze zrobili błąd w imieniu i nie widzieli problemu czy jest napisane imię pełne czy zdrobnienie! To tak jakby ktoś napisał na płytce " obiecali sobie Tymoteusz i Gośka" zamiast Małgorzata. p. Krzysztof nie mógł zrozumieć w czym problem!!!!! Nie łudźcie się ich fajnymi teledyskami! Też nam zrobili. Ale do teledysku można każdą scenę powtórzyć! a na własnym ślubie już nie. Odradzam w zupełności.

Gość

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

HQ STUDIO z bialegostoku nie ma sobie rownych !!! zreszta - co tu duzo mowic - za renome sie place ! osobiscie nie slyszalam ani nie widzialam lepszych od nich - oni i Pan Krzysztof Serafinski to obstawa mojego wesela i wiem jedno - wybralabym ich jeszcze raz i raz i tak do konca !!! sa nie do przebicia ! polecam goraco !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

takie błędy o których piszesz świadczą o braku profesjonalizmu ale przede wszystkim martwi mnie ich podejście do tematu i do klienta . Jak w porzekadle "Cudze chwalicie swego nie znacie. w Łomzy sa ludzie ktorzy robia dobrą robotę ale może teledysków nie robią takich jak w Poniziu. Pieniądze utopione pamiątki nie ma ale może wspólne życie Wam to wynagrodzi. No i macie teledysk :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

CHCIAŁO SIĘ TANIO to sa wyniki i jeszcze taki kawał jeździć do kamerzysty
w Łomży są też dobży nie trzeba z BIAŁEGOSTOKU ciągnąć firm

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

http://www.mariofoto.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

tkfilm.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

dziękuje bardzo :) na pewno cos wybiore

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

dajcie sobie spokój z tymi filmami i zdjęciami
kto ten badziew potem ogląda?
za kwoty które tu podajecie można sobie kupić metr, dwa mieszkania i nie trzeba za nie potem płacić odsetek prze 30 lat

wydajecie kasę na głupoty, do jednorazowego obejrzenia albo nawet i nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

1972 - pozwolę sobie nie zgodzić sie z Tobą , nikt Ciebie do tego nie namawia ja mam inne zdanie to jest pamiątka która nabiera wartości po latach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Idąc Twoim tokiem myślenia to wesela też nie warto robic bo to są kolejne metry mieszkania :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Oczywiście sprawa indywidualnego wyboru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

moja siostra ostatnio na swoim weselu korzystała z fotografa i kamerzysty z DwudziestaDruga.pl oglądałem nawet w zeszłym tygodniu nagranie z ich wesela i byłem zaskoczony efektem, całość tak płynnie zmontowana, że miało sie złudzenie, że ogląda się dobrą komedię romantyczną ;) film przeplatany wywiadami z gośćmi na weselu, zdjęciami ze ślubu... no i dobrze dobrana romantyczna muzyka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Witam

Poszukując fotografa ślubnego zapraszam na moje portfolio pod adresem www.swiatloczuly.net.pl oraz do kontaktu na e-mail - pawelpostaleniec@gmail.com
Jestem legalnie działającą firmą. Postaw na pewność i profesjonalizm!
Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i przedstawię swoją ofertę.

Pozdrawiam
Paweł Postaleniec

napisz: pawelpostaleniec@gmail.com
zobacz: www.swiatloczuly.net.pl
polub: www.facebook.com/Swiatloczuly

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Polecam fotografa z Łomży - Pawła Garbulskiego! Wykonywał nam zdjęcia ślubne i jesteśmy bardzo zadowoleni :) Profesjonalizmy i miła współpraca w jednym. Naprawdę warto!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Zadowolona jestem bardzo z filmu ślubnego, jaki przygotowała grupa ze strony www.nacalezycie.com.pl. Film jest przemyślany od początku do końca, wszystko tworzy razem fajną, spójną całość. Fajnie się go ogląda, potrafię nawet 2 razy na dzień :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Studio Prokadr wykonywało dla nas film w dniu ślubu oraz krótki filmik narzeczeński. Wszystko wyszło świetnie, tak jak chcieliśmy. Dużym plusem jest to że firma ma drony, które pozwalają na filmowanie z lotu ptaka co daje bardzo fajne efekty. Możesz sobie wejść na youtube i wpisać: do Młodej ProKADR.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Ja wynajęłam fotografa ze Studio Morfeusz http://www.studiomorfeusz.pl/. Bardzo sympatyczna i życzliwa osoba i ma świetne podejście do fotografowanych osób. Nie było problemów ani z terminowością, ani z jakością zdjęć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Aldona padaj z tym pozycjonowaniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

bardzo fajne fotki na wesele wykonuje http://prestige-studio.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

bardzo fajne fotki na wesele wykonuje http://www.prestige-studio.pl

Sprzedaje odzież używaną jako hurtownia odzieży używanej: http://werona.biz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Pamiętajcie koniecznie o dronach.
Teraz film bez ujęć z użyciem dronów się nie liczy :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Nie wiem czy będzie im się chciało robić taki kawałek drogi, ale jeśli tylko będą chcieli, to zdecydowanie warto, zerknijcie - http://kapitankamera.pl Wiadomo, że budżet ma kluczowe znaczenie, ale jeśli macie zamiar wybrać kogoś tylko dla ceny to lepiej sobie całkiem odpuścić, bo może się to skończyć tak, że sami nie będziecie chcieli oglądać filmu za który zapłaciliście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

http://www.piotrgromko.com/
Od kilkunastu lat na rynku. 11 lat temu sam kręcił, robił zdjęcia i montował. Wyszło super.
Po szkole filmowej.
Cały czas realizuje także materiały dla mediów.

Full Profeska.

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Miałam styczność z Panem Kamilem Borkowskim, tutaj masz namiary na portfolio http://fotoborkowski.pl/fotograf-minsk-mazowiecki/ . Osobiście jestem bardzo zadowolona z efektów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

a ja wbije bardzo chetnie do kogos na wesele jako drugi fotograf :) piszcie

jolki polki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

A ja zdecydowanie polecam Profesjonalny fotograf Białystok :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Zły adres podałem wcześniej. TO jest poprawny Dobry fotograf Białystok :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

A nie podałeś dwa razy tego samego linka? Korzystałeś z ich usług?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Nie..złą domenę wpisałem ;) Zdarza się. Tak, korzystalem niejednokrotnie. Zawsze byłem zadowolony. Moim zdaniem Corpflash to ciekawa opcja dla osób, które szukają dobrego, profesjonalnego, a przy okazji \"mobilnego\" i wcale nie aż tak drogiego fotografa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj http://bartcaban.pl/fotograf-slubny/. Oferta jest naprawdę ciekawa. Można mieć piękne i niebanalne zdjęci. W końcu taki dzień zazwyczaj zdarza się raz w życiu, więc warto mieć piękną pamiątkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Zastanawialiscie się może nad dronem? My jakiś czas temu mieliśmy nasze wesele. Muszę przyznać,ze przygotowań było sporo, nie było to tanie ale nie żałujemy bo był to jeden z lepszych dni w naszym życiu.

Wracając do tematu to są profesjonaliści, którzy mogą dla Was wykonać takie filmy i zdjęcia z góry. Piszę tutaj o nich:
http://im-vision.pl/

Efekt jest niesamowity - szczególnie jeśli wesele jest w ładnym miejscu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Ja korzystałem z usług http://m-fotografia.pl. Bardzo sobie chwalę. Profesjonalne podejście, super pomysły na zdjęcia w plenerze i dobrze uchwycone chwile z samego wesela :) Dojeżdżają do klienta więc nie ma problemu gdzie wyprawiacie wesele.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Ja też podzielę się z wami informacjami. Wesele moje miałam w maju tego roku i na weselu miałam tylko kamerzystów bez fotografa, czyli dosyć nietypowo. Ale szukałam kogoś elastycznego, kto tak dopasowałbym film, że zdjęcia nie byłyby już potrzebne. I mogę gorąco polecić http://www.szymonzawadzkifilms.pl/ świetny kontakt i dopasowana oferta - Stworzyli dla mnie film reportażowy nagrywany kamerą łączony z filmem z lustrzanki, który był nieco ładniejszy. W dodatku miałam teledysk z mową księdza i przysięgą w tle, z najważniejszymi momentami tego dnia. A to wszystko za niewielkie pieniądze. Serdecznie ich polecam i gorąco pozdrawiam :) !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Ja też podzielę się z wami informacjami. Wesele moje miałam w maju tego roku i na weselu miałam tylko kamerzystów bez fotografa, czyli dosyć nietypowo. Ale szukałam kogoś elastycznego, kto tak dopasowałbym film, że zdjęcia nie byłyby już potrzebne. I mogę gorąco polecić http://www.szymonzawadzkifilms.pl/ świetny kontakt i dopasowana oferta - Stworzyli dla mnie film reportażowy nagrywany kamerą łączony z filmem z lustrzanki, który był nieco ładniejszy. W dodatku miałam teledysk z mową księdza i przysięgą w tle, z najważniejszymi momentami tego dnia. A to wszystko za niewielkie pieniądze. Serdecznie ich polecam i gorąco pozdrawiam :) !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Odstąpię termin 10.09.2016 w sali weselnej Anielskie Wzgórze (Stare Kupiski ul. Łomżyńska 99, 18­-400 Łomża), fotografa, kamerzystę.

Zainteresowanych, proszę o post w wątku lub wiadomość prywatną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Dobry fotograf to Pan Emil Sosnowski z Białegostoku. Poznałam go właśnie na weselu niedaleko Łomży. Pracuje na całym podlaskim rynku.
O jego wiedzy i doświadczeniu zawodowym słyszałam bardzo wiele. Opinie tylko i wyłącznie dobre.
Co do cen, to nie chcę się wypowiadać, gdyż wydaje mi się, że w tej dziedzinie wszystko trzeba dogadywać indywidualnie.
Zostawiam kontakt



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Zapraszam przyszłe Młode Pary i usługodawców z branży weselnej do nowo utworzonej grupy na Facebooku: Ślub i wesele | Łomża i okolice (woj. podlaskie). https://www.facebook.com/groups/331123470561365/ Będziemy wymieniać się doświadczeniami, doradzać i reklamować firmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Ja polecam Modart Studio :) Chłopaki nagrywaja filmy oraz robią zdjęcia :) Parę miesięcy temu byli u znajomych na weselu i wykonali swietna robotę. Wszystkim podobał się efekt końcowy na płycie. Robią też zwiastuny (teledyski) z wesel oraz jest np możliwość zabrania ze sobą w plener kamerzysty oprócz fotografa. Ich prace można obejrzeć na Facebooku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Polecam sympatyczną parkę która zajmuje się fotografią i filmowaniem wesel :) Z tego co mi wiadomo pracują na terenie całej Polski. Ja z nimi podpisałam umowę na filmowanie wesela i pleneru na Mazurach w przyszłym roku :)
Bardzo fajne prace mają, takie inne, nie oklepane :)
Zostawiam namiar do nich, może komuś się przyda - www.skynetic.pl/kamerzysta-na-wesele

Pozdrawiam! :)

Hejka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Niezdara ze mnie i chyba źle mi się link wkleił bo nie da się w niego wejść.. moze teraz zadziała :) - www.skynetic.pl/kamerzysta-na-wesele

Hejka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

słabizna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Z mojego wesela mogę polecić szemrajfotograf. Świetny fotograf, robi bardzo klimatyczne zdjęcia, dodatkowo można sobie wypożyczyć u niego dekoracje więc dla mnie bomba ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

nie polecam brać ślubu ;) to wydatek.
taśmy przewodzące dla ludzi i maszyn.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

U mnie nie bylo kamerzysty, ale swietnego fotografa moge i z checia polecam - Bartek www.smokstudio.pl Zreszta zdjecia na jego stronie mowia same za siebie. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Tu masz multum ofert jeśli chodzi o fotografów (kamerzystów też): https://www.planujemywesele.pl/katalog/1/kategoria/fotografia-slubna przejrzyj sobie i na pewno coś znajdziesz co będzie ci odpowiadać. Ważne, żeby przy podpisywaniu umowy ustalić wszystkie szczegóły (ile zdjęć, w jakiej formie, czy będzie album internetowy itp.).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Ja z czystym sumieniem mogę polecić znajomego fotografa z Krakowa: https://www.fotopress55.pl. Wykonuje naprawdę niepowtarzalny zdjęcia ślubne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Teraz wybór fotografa ślubnego jest bardzo trudny. Przede wszystkim dlatego, że jest bardzo dużo osób zajmujących się fotografią, ale każdy z nich ma inny styl pracy i zdjęcia diametralnie się od siebie różnią. Trzeba tylko wybrać jaki styl nam pasuje. Plusem jest też to, że nie trzeba decydować się na fotografa z tego samego miasta, ale większość osób jest w stanie przejechać kilkaset kilometrów do swoich klientów. Wszystko zależy jednak od ceny, bo oprócz tego, że dla młodych to kolejny wydatek, to dla fotografa ślubnego jest to kolejne zlecenie, które musi przynieść mu zarobek. Ja jeszcze nie musiałam wybierać fotografa dla siebie, ale pomagałam koleżankom z różnych części Polski i kilka razy współpracowałam z panią Agatą - http://agatapietrzyk.com/ - bardzo podoba mi się jej spojrzenie na młodych i na samą kwestię fotografii, bo nie są one sztuczne ani zbyt przekombinowane. Wszystko jest takie delikatne, naturalne, ale jednocześnie ładne i aż chce się oglądać. W końcu trzeba pamiętać, że nie będzie okazji, żeby powtórzyć ten wyjątkowy dzień i ma to być wyjątkowa pamiątka, do której chce się wracać nawet za kilkanaście lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

O ile jestem w stanie wyobrazić sobie zrezygnowanie z kamerzysty to nie jestem w stanie wyobrazić sobie rezygnacji z fotografa. I nie warto jest na tym oszczędzać poniewaz od tego zalezy jak dobrej jakosci będziecie mieli zdjęcia. A taki dzień jak Wasz ślub i wesele warto jest uwiecznić na ładnych fotografiach. Znam osoby, które postanowiły zaoszczedzić oraz zdecydowały się nie na profesjonalnego fotografa, ale na znajomego. Nie byli zadowoleni z fotek,znajomy równiez miał zmarnowany wieczór.
Najlepiej na spokojnie przejrzeć sobie portfolia poszczególnych fotografów i wybrać to, które podoba nam się najbardziej. Ze swojej strony polecam to studio:
http://www.lasonfotografia.pl/12,fotografia-slubna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

a nie lepiej wziazc wpisac w google i wygrac samemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Słyszeliście coś na temat http://foto-agent.pl/ ? Z tego, co widziałem na stronie Pan Marek Pysz wydaje się być bardzo dobrym wyborem. Niemniej, to tylko i wyłącznie teoria a najważniejsza jest praktyka. Jestem bardzo ciekawy Waszych opinii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Remake-Studio, działają na terenie całej Polski. U mnie na weselu mieliśmy zamówiony pakiet łączony, czyli kamerzysta, fotograf, operator drona. Jak te wszystkie nagrania i zdjęcia \"połączyły się\" powstał naprawdę doskonały materiał, pamiątka na całe życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

www.skynetic.pl/kamerzysta-na-wesele - Warto zerknąć. Polecam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

widzicie dlatego ja zastanawiam się nad wynajeciem firmy zajmującej się organizacja wesela od A do Z, nie będę się nawet o fotografa martwiła. Kuzynka zleciła wszystko firmie Agaya, powiem wam takie weselisko jej zrobili, że zazdoszczę i to szczerze http://agaya.eu/oferta/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

My z żoną akurat korzystaliśmy z usług fotografa z Krakowa - https://www.fotopress55.pl/. Muszę przyznać, że efekt był naprawdę świetny, bo zdjęcia wyszły ładnie, zarówno ze ślubu jak i wesela. Moim zdaniem dobry fotograf to podstawa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Kamerzysta Krystian Kopczewski Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Jeśli chodzi o fotografa to polecam z Białegostoku - http://www.kbfoto.com.pl/

www.kbfoto.com.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Jak dla mnie obie opcje są potrzebne. Tak samo fotograf, jak i kamerzysta. Ale wiadomo - każdy ma inne upodobania. Kamerzystę można w łatwy sposób znaleźć, z pomocą ofert na stronie filmowanie-wesel.pl. Bardzo lubię tam zerkać i czekam tylko, aż na coś w końcu się zdecyduję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Też myślę, że na weselu potrzebny jest i kamerzysta i fotograf. Zdjęcia i film to piękna pamiątka. U mnie na weselu też był fotograf i kamerzysta i do dziś chętnie wracam zarówno do zdjęć jak i filmu. Wesele organizowali mi specjaliści z http://www.amarante.com.pl/ także jest co wspominać, bo przyjęcie było naprawdę przepiękne, a konsultanci ślubni zadbali o każdy szczegół tego wyjątkowego dnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

http://adriangudewicz.pl/ - fotograf ślubny

www.adriangudewicz.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Ciekawe ile osób przykłada się do wyboru kamerzysty czy fotografa a ile robi to po prostu o bo przeczytałem ogłoszenie? Ostatnio też coraz popularniejsze jest branie kamerzysty na wesele, a fotografa tylko do sesji chociażby narzeczeńskich - http://hotelnabloniach.pl/blog/sesja-narzeczenska-jak-sie-przygotowac-porady/ przeczytajcie bo to dość ciekawe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Mogę zarekomendować usługi wideofilmowania Remake-Studio. Dojeżdżają w każde miejsce w Polsce, a ponadto w ich ofercie jest wiele pakietów, filmowanie z powietrza (dronem) etc.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Jesli chodzi o kamerzyste i fotografa to polecam pana Marka G. podaje jego tel 502228121
maja tez swoja strone ,
prosze sie skontaktowac to udostepnia , maja tez dosc dostepne pakiety uslug ( mniej niz 4 tys zl), dojezdzaja w kazde miejsce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Cześć

Co myślicie o tym artykule na temat sesji narzeczeńskich>? Sesja narzeczeńska Czy czegoś w nim brakuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

Chciałabym Wam serdecznie polecić usługi fotograficzne Michała z Trójmiasta, który specjalizuje się w fotografii ślubnej. Michał potrafi w niezwykły sposób uchwycić emocje i magię chwili. Jego zdjęcia są pełne wrażliwości i głębokich uczuć, co sprawia, że przeglądając album ślubny, wracam do tych wyjątkowych momentów.

To, co go wyróżnia, to jego zaangażowanie i profesjonalizm. Był obecny na każdym kroku, rejestrując zarówno duże wydarzenia, jak i drobne szczegóły, które tworzą całą historię ślubu.

Jeśli poszukujecie fotografa, który potrafi przenieść Waszą miłość i radość na zdjęcia, zachęcam Was do skontaktowania się z nim. Jego portfolio mówi same za siebie, a efekty jego pracy to trwała pamiątka, którą z pewnością będziecie chcieli pokazywać swoim bliskim przez lata.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedźcie stronę https://www.michalufniak.pl/ i zobaczcie sami, jak piękne opowieści tworzy.

Wszystkiego najlepszego w planowaniu Waszego ślubu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf, kamerzysta na wesele?

My wydaliśmy na naszego Fotografa 4000 ale było warto . teraz ceny pewnie poszły w góre. Polecamy Stangiel Studio, Fotograf ślubny Bydgoszcz . Z tego co wiem jeździ po całej Polsce. Ma tez usługi wideo .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org