czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TWORZENIE STRON

Witam. Czy ktoś z Was interesuje się programowaniem, w szczególności stron internetowych, zajmuje się tym zawodowo, bądź hobbistycznie i chciałby poszerzać swoją wiedzę w tym obszarze, a także udzielić cennych wskazówek osobie początkującej? Poszukuję osób, które byłyby zainteresowane wspólną nauką. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TWORZENIE STRON

Spamery w akcji, zalewanie linkami forow, byle za darmo, co oznacza, ze poziom uslug bardzo dziadowski.
Jak mozna zlecac swoja reklame komus co reklamuje sie sam jak dziad bo za darmo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TWORZENIE STRON

I dlatego spamujesz na tym forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TWORZENIE STRON

Stronę na Wordpressie można zrobić samemu. Dobrze sprawdzają się szablony z ThemeForest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TWORZENIE STRON

Do stworzenia strony nie musisz umieć programować, masz w sieci masę szablonów które są darmowe i są w HTML, jedyne co wtedy potrzebujesz to CSS i sam możesz taką stronę dostosować dla Siebie.

Wpisz w google np. \"free bootstrap template\" i już masz całkiem ładne oraz responsywne i darmowe strony.

Ja swoją tak zrobiłem, tylko musiałem zostawić link w stopce do autora szablonu i takie strony są legalne nawet komercyjnie.

Nie będę podawał adresu żeby nie było że reklamuje swoją stronę ale to naprawdę świetny sposób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org