piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jaki biznes rozkręcic?

Orientuje sie ktoś jaki dochodowy interes byloby można rozkręcić ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

dobre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?



... kręć lody !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

naszla mnie dzis mysl z czego zyja ludzie w lomzy???? osobiscie w swoim otoczeniu nie znam osoby ktory zylaby w tym miescie tylko i wylacznie dzieki swojej pracy albo ktos siedzi za granica i podlapal naprwde dobra fuche i sle dzieciom na nowe fury albo w spadku dostal ziemie z dziada pradziada i sprzedaj pod budpwlane i bierze doplaty a 0 moich znajomych utrzymuje sie samo bez pomocy kogolwiek z rodziny czy znacie takie osoby??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

Tak , codziennie widzę tą osobę w lustrze !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

Zezuś,ja terz mam takie lustro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

a po co biznes i tak sie nie dorobisz w tym miescie
jak najlepsza to papierkowa robota na budowie
trzepanie worków po cemencie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

też,bo zaraz mi tu będą gadać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?


_maly_, to jest nas dwóch , może ktoś jeszcze ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

Mieszanie soli jest dochodowe.
Na dodatek Nie karalne.
Jakies 200 czy 300 zl na tonie. biznes prosty jak budowa cepa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

Mogę przedstawić Ci pomysł na biznes bez dużego wkładu pieniędzy ale za to trochę czasu trzeba poświecić jak to w biznesie.
Napiszę do Ciebie na @

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

Tez utrzymujemy sie z zona z wlasnej pracy. Co wiecej, ja wsrod znajomych mam wiele takich osob.

A co do dochodowego biznesu, ludzie nie rozsmieszajcie pytajac o takie rzeczy na forum... Jak ktos ma pomysl na taki biznes, to go rozkreca. Na tym to wszystko wlasnie polega.
Jaki sens pytac ludzi na forum? Tu wiecznie pada milion pomyslow na zbicie fortuny, a jak ktos jest na tyle glupi, zeby ludzi posluchac, jak to oni beda drzwiami i oknami walic, jak tylko cos takiego sie otworzy, to topi pieniadze i po paru miesiacach plajtuje, bo pustki, albo kazdy nagle zaczyna narzekac, ze nie tak jak sobie wyobrazali.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

ja mam pomysł kup dużo nasion buraków cukrowych
bo niedługo to dziure łomże zaorzą i będzie dużo ziemi zaoranej
i buraki cukrowe posadzisz bo cherbatę ludzie lubią słodzić

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

adasik1988@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

Historia zatacza koło. Kiedyś wszyscy ze wsi spieprzali do miasta za pracą a teraz u nas będzie odwrotnie. Żyjemy w regionie rolniczym, idzie lato, żniwa, potem wykopki, roboty, że starczy dla wszystkich. Trzeba tylko chcieć. Chłopi ponoć i 15 zł/godz. za pomoc przy krowach i świniach płacą.
Wystarczy połazić od chałupy do chałupy i popytać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

Lalka będziesz robiła przy świniach czy krowach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

I po jednym dniu pracy wroca i przestana plakac, jak to ciezko musza na chleb pracowac w lomzynskich firmach...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

kjebab jest dobrym



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

Wielki klub\dyskoteka z pełną kulturą i konkretną ochroną żeby był spokój bo narazie w tej Łomży to my nic dobrego nie mamy. Mamy same kluby dla dzieci i nic po za tym i dla idiotów szukających zaczepki na każdym kroku:P

Daniel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

ja chcę kupić dom w lesie i będę żył jak buszmen --- a i tusk mnie tam nie dorwie ze swoimimnowymi podatkami

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?



99% tu piszących to gimnazjum albo bezrobotni , którzy mają takie pojęcie o robieniu interesu , jak świnia o gwiazdach ,
co można komuś doradzić samemu nie znając realiów ?

druga rzecz : KTO rozsądny zadaje TAKIE pytania , tu na forum ?
głupie pytanie , głupkowate odpowiedzi !



Ja mam 100% pomysł na biznes w Łomży , na 1 000 000 % wypali !
Dla każdego" biznesmena " : postaw tu jakiś zakład przemysłowy , taki który zatrudniałby z 10 000 osób , a na pewno będziesz tłukł kasę .


Może tak jakąś petrochemię , szyby naftowe postawić , kopać głęboko to na drugą stronę globu się dokopiesz i na ropę trafisz , albo puścić kreta za granicę , na wschodnią stronę niech im ze złoża podbiera ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

Widać żeziu ,że nie masz pojęcia do bizneza.Dziurę wywiercisz na drugą stronę globu,a murzyni Ci wiertło zegną tak że go nie wyjmiesz i co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?


_maly_ , ja nie widzę problemu ,

nie wiesz że są takie specjalne gumowe wiertła do krzywych otworów ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

jak poczytam tu co poniektórych to żenada... tak jak by od narzekania miało się wam polepszyć..
Odnośnie zakładania interesów, brawo zakładajcie, ale pomyślcie czy to musi być akurat Łomża? A czy nie może to być miasto 50, 100, 200 km stąd? może gdzieś jest mniej kebabów niż u nas... w szukaniu możliwości trzeba być bardziej mobilnym, nie mam tu na myśli szybkości serfowania w internecie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?


OjciecR , czy myślisz , że wystarczy pojechać te 50, 100, 200 km stąd , żeby znależć głupszych od " forumowych biznesmenów " ?

a z ich możliwościami finansowymi i pomysłami na życie , to trzeba jechać raczej tak 5 000-10 000km na południe ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

Ja sie nie dziwie, ze tyle biznesow pojawia sie i znika, jak ludzie zaczynaja z tak solidnym "know how".

Zaczac biznes na podstawie pomyslu z forum... to dopiero ulanska fantazja :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?


tu mam adekwatny do możliwości i umiejętności biznes dla was :



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

zezowate szczęscie, nigdzie nie napisałem że wystarczy pojechać, dla niektórych nie ma ratunku, ale po co się im kisić w tej Łomży? niech szukają perspektyw gdzieś indziej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

pogadaj z O.Rydzykiem on ma wiele pomysłów i szuka wspulników
zobacz jaką kasę robi w radio Maryja
a świder 01 dobrze strzela może jak na powarznie już otworzą
ten nowy klub qiub czy jakoś tam na al.legionów wykończy
to zainwestuje w starszą młodzież bo oni najwięcej zostawiają kasy
i muzę dla każdego nie tylko dla dzieciaków to może mu wypalić

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

tu jest fajna stronka z testem , zabawa ale jednak ...

http://quizy.interia.pl/kobieta/quiz/czy-masz-glowe-do-interesow,15

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

Zezus Kochanie nie rob sobie jaj z biznesu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

a tu jeszcze jeden test:

http://www.skef.pl/quiz2011/quiz_strona2011.html

tutaj to już nie takie proste pytania:)

----------------------
Wszyscy są w stanie sprawić, żeby w pomieszczeniu stało się jaśniej - jedni jak wchodzą inni jak wychodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?



Główny problem 99% tu piszących :


CO ZROBIĆ , BY ( nic nie umiejąc , groszem nie śmierdząc ) - NIC NIE ROBIĆ , A ZAROBIĆ ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

A co myślicie o utworzeniu myjni parowej ale mobilnej? takiej z dojazdem do klientów, jeśli tkoś sobie zażyczy... sprzęt nie należy do najtańszych ale znalazłem ciekawą ofertę dla otwierających działalność http://7car.pl/strona/finansowanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

ja tylko mam pobory najnizsze i zyje nikt mi nie pomaga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

Nie ma prostej odpowiedzi na to w jaki sposób rozkręcić dochodowy biznes. Gdyby ktoś miał na to receptę, to myślicie, że by się z nami podzielił?
Większość z nas nie wyłoży jakiegoś większego kapitału na ryzykowny biznes.
Szukajcie raczej na takich forach jak www.forum-kredytowe.pl/f151/
Wśród dziesiątek postów czasami można trafić i na takie które zainspirują do dalszego działania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

Ostatnio tak myśle zając się sufitami napinanymi. Ma ktoś z forumowiczów takie cacko w domu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

Ja myślę o zakupie urządzenia etykietującego http://www.promarkserwis.net.pl/etykietowanie.php Słyszałam, że to teraz popularny temat, bo otwiera się dużo firm, które potrzebują etykiet na swoich produktach. Narazie to tylko luźny pomysł, ale kto wie, co będzie dalej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

Patrząc na to co się dzieje teraz to jest sporo możliwości :D
Można zarobić niemal w każdej branży, trzeba tylko wbić się w niszę. Patrząc na ruch na mojej stronie na tym artykule www.finanovacash.pl/blog/pozycza-z-zadluzeniami to trzeba zakładać firmę windykacyjną :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

Teraz jest wysyp tych firm wyndykacyjnych, ale... gdzie tego nie ma? Trzeba by znalezc jakas nisze, błękitny ocean... Samemu stworzyc popyt na cos, w dzisiejszych czasach pomysł musi byc mega oryginalny. To juz nie lata 90te, gdzie brakowalo wszystkiego...

Cicho, cicho dzieci. To nie demony, nie diabły... Gorzej. To ludzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

Inspiruj się innymi przedsiębiorstwami, naśladuj je. Czytaj również blogi prowadzone przez doradców biznesowych, takie jak ten, Rafała Szrajnerta: www.rafalszrajnert.pl/ i czerp z nich wiedzę, a jestem pewny, że osiągniesz sukces.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

Najlepiej sklep internetowy - zrób research, badanie rynku, znajdź swoją niszę i ją zagospodaruj. Podstawa to ciekawy asortyment i dobra platforma. O ile w tym pierwszym raczej Ci nie pomogę, to w tym drugim z chęcią polecę Ci profesjonalną firmę Interfeo - http://www.interfeo.com.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

Jak zakładasz firmę to proponuję zajrzeć blueoak.pl, serio oni Ci pomogą rozwinąć, firmę doradzą co jest najkorzystniejsze, pomogą zdobyc fundusze inwestycyjne. Znają się na tym jak nikt inny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

Każdy chciałby poznać złoty lek na dochodowy biznes. Nie ma jednak jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie.

Czasami, kiedy na ciebie patrzę, mam wrażenie, że spoglądam na odległą gwiazdkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

Mi się wydaje, że warto się w tym temacie rozeznać wśród znajomych :) Zawsze będą w stanie pomóc :)

Ja kołyszę się między jednym a drugim jak wahadło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

Jaki biznes rozkręcic?
Autor: adasik516 (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 11-03-12 14:27

Orientuje sie ktoś jaki dochodowy interes byloby można rozkręcić ?


Zapisz się do PO. Będziesz bezkarny. A i spora kasa zaraz się znajdzie.
Jak chcesz jeszcze więcej to się obrzezaj i zapisz do Nowoczesnej....




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

Myślę, że takiego złotego środka na idealny biznes nikt Ci nie poda, ale warto pamiętać, że każdy biznes, aby przynosił zysk musi posiadać odpowiednie zarządzanie. Ja u siebie w firmie stosuję lean management i jestem bardzo zadowolony z efektów, gdyż dzięki takiemu zarządzaniu usprawnione są procesy zachodzące w firmie. Ostatnio zakupiłem do biura akcesoria lean i kaizen od http://tagatic.com jak tablice wizualizacyjne, systemy sugestii oraz akcesoria ułatwiające organizację dokumentów i mogę śmiało powiedzieć, że znacznie usprawniły one procesy zachodzące w firmie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

Na handlu zawsze można najwięcej zarobić,a le trzeba się dobrze zastanowić co opłaca się teraz sprzedawać. Duże możliwości daje e-commerce przede wszystkim jest bardzo wygodna formą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

Ciekawy wątek, a ludzie jacy uprzejmi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

Wyjechać za granicę u nas uczciwie się nie da zarobić.


____________
Blog

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

Jeżeli chodzi o pracę to podejmując się danego zawodu, branży dużą rolę ogrywa tutaj motywacja http://bizneswiki.pl/jak-sie-zmotywowac-do-pracy . To właśnie od niej zależy jakie sukcesy osiągniemy. Warto więc wiedzieć jak się motywować.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki biznes rozkręcic?

Chciałabym zasięgnąć informacji, bo może się orientujecie w sprawie. Założyłam ostatnio firmę i mam biuro w centrum miasta. Podobno Clar System http://www.clarsystem.pl/ jest wyjątkowo rzetelna w wykonywaniu swojej pracy. Co sądzicie o tym, abym zleciła im sprzątanie? Czy macie jakieś zdanie na ich temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org