piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zabudowa balkonu

Czy w Łomży jest firma zajmująca się zabudową balkonów? Ktoś wykonywał może taką zabudowę i może polecić? Jaki jest koszt?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zabudowa balkonu

Jest taka firma LASTRA w Jeziorku, która robi zabudowy balkonów. Poszukaj namiarów w necie.:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zabudowa balkonu

Właśnie jesteśmy w trakcie, jeżeli chodzi o załatwianie zabudowy. DW Domel przygotował nam najlepszą i najtańszą ofertę, więc polecam zadzwonić do biura i poprosić o wycenę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zabudowa balkonu

Jak wyżej, taniej nie znajdziesz a i jakość niezła, ja zapłaciłem za zabudowę w domelu 2300 pln.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zabudowa balkonu

Dw domel +

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zabudowa balkonu

Tez mam zabudowę z domela ale szczerze nie polecam. Zabudowa wykonana bardzo niestarannie ciągle pełno wody na balkonie. Na balystradzie zabudowa opiera się na drewnianej belce która całkowicie spruchniala co zaskutkowalo obniżeniem i wypadaniem szyb. Szyby całe mam sklejone tasma i na różne inne sposoby aby tylko nie wypadla.Na wszelkie prośby naprawy z ich strony nie ma co liczyć. Drugi raz na pewno bym u nich nie robiła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zabudowa balkonu

proponuję ARTPLAST

er

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zabudowa balkonu

ARTPLAST to dobry pomysł

Witam was :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zabudowa balkonu

A może dobrze byłoby skontaktować się z tą specjalistką? Być może podpowie coś mądrego w kwestii aranżacji takiego balkonu.

Jestem wielka! całe 150 cm w kapeluszu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zabudowa balkonu

Jeżeli szukacie inspiracji do aranżacji Waszych wnętrz, to zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić porady w artykule na stronie - http://www.fototapetydodomu.pl/jak-wybrac-material-fototapety . Znajdziecie bardzo interesujące informacje na temat wykorzystania fototapety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org