piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Hodowla Wizna

Witam, czy ktoś brał pieska z hodowli w Wiźnie ? Podobno mają maltanczyki, owczaeki spaniele. Może ktoś się wypowiedzieć na ten temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hodowla Wizna

Poszukaj w necie, czy jest gdzieś zarejestrowana, czy działa legalnie. Przejedź i się obejrzyj warunki w jakich żyją wszystkie te psy... zobacz czy ten hodowca wpuści Cię na swój teraz i oprowadzi po swojej hodowli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hodowla Wizna

ziomexa tam wyhodowali razem z knurami

co się martwisz co się smucisz ze wsi jesteś na wieś wrócisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hodowla Wizna

W czerwcu brałem psa z tej hodowli i jestem bardzo zadowolony. Pies ma rodowód, był zaszczepiony, odrobaczony i zachipowany. Właściciel to bardzo miły i zabawny facet.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hodowla Wizna

Raczej nie mają rodowodu ZKwP.
Ale to jest do sprawdzenia. Dostaniesz metrykę właśnie z ZKwP, nie z innego stowarzyszenia.
Równie ważne są warunki w \"hodowli\" lub w hodowli (jeżeli jest zarejestrowana). Też do sprawdzenia na miejscu.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hodowla Wizna

A z jakiego stowarzyszenia ma rodowód?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org