czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Telefon na kartę czy abonament?

Witam serdecznie,
z którego z tych rozwiązań korzystacie? Bo muszę Wam powiedzieć, że od kiedy zrezygnowałam z abonamentu i sama doładowuję sobie konto na https://bm.pl/#!/doladowanie-telefonu/doladowanie-do-orange moje wydatki na telefon miesięcznie są prawie o połowę mniejsze ;) Czy Wy też u siebie coś takiego zauważyliście?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon na kartę czy abonament?

jasne,że tak.Czyli nie bierzemy abonamentu,bo atrakcyjniejsze oferty są zawsze na kartę czyli te bez zobowiązań. Piszę z doświadczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon na kartę czy abonament?

Guzik prawda! Abonament w nju mobile daje ci jeszcze więcej. Nie dzwonisz, nie płacisz i nic nie tracisz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon na kartę czy abonament?

Nie ma lepszej oferty niż na kartę. Za abonament nawet za 35 zł w Play rocznie zapłacimy 420zł a na kartę jesteś w stanie przez rok utrzymać telefon bez żadnych limitów za 100zł rocznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon na kartę czy abonament?

A co to za abonament za 35 zł? Ja za 18 pln mam w nju no limit i 30 giga internetu. A jak nie używam, to nie płacę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon na kartę czy abonament?

To sobie używaj tego swojego nju mobajl kartoflu... Jeszcze dżingiel reklamowy puść bo brzmisz jak jakiś lizodupny pracownik salonu... Pre paid o wiele lepszy od abonamentu. W takim orange masz za 30zł pakiet rozmów i smsów do wszystkich sieci na miesiąc więc śmiało można z tym firmę prowadzić, a nie abonamenty po 200zł...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon na kartę czy abonament?

Kto mało dzwoni to na kartę .100zł na 5 m-cy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon na kartę czy abonament?

Ty elabarbara zadzwoń do mnie, bo nie mam nic na koncie;) Taka jest różnica pomiędzy abonamentem a kartą .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon na kartę czy abonament?

jak nie masz firmy to na karte.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon na kartę czy abonament?

teraz operatorzy mają w ofertach tak niskie abonamenty, że kupowanie karty jest już chyba w ogóle nieopłacalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon na kartę czy abonament?

Też wydaje mi się, że abonament teraz może wyjść nawet lepiej/taniej niż karta. No i zwykle ma on więcej możliwości niż karta :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon na kartę czy abonament?

Tylko abonament!
A ty - @JaTuTylkoSprzątam - idź sprzątać dalej, bo nawet przeczytać ze zrozumieniem nie potrafisz. Jakie 200 zł za abo? Ja mam no limit za 18!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon na kartę czy abonament?

Ja mam kartę mobile vikings i jestem mega zadowolona. Wydaje mi się, że w obecnych czasach nie ma co się wiązać umową na 2 lata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon na kartę czy abonament?

na karte nie jesteś związany z umową

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon na kartę czy abonament?

Dla mnie abonament jest korzystniejszy. Szczególnie, że mam bardzo niski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon na kartę czy abonament?

No to który wariant jest uniwersalnie lepszy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon na kartę czy abonament?

@euryka - nie wiążesz się z umową, tylko wiążesz się umową (z operatorem). Z tą różnicą, że w njumobile umowa jest na czas nieokreślony. Możesz zrezygnować kiedy chcesz z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon na kartę czy abonament?

Niby dlaczego korzystniejszy na abonament? Serio masz lepszą ofertę w abonamencie niż darmowe rozmowy, darmowe smsy i 15 giga za 25 zł w wikingach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon na kartę czy abonament?

ja tam wolę na kartę, nie lubię mieć takich zobowiązań , no i telefon sobie kupuje jaki chce , nie musze nic spłacać. Zobacz sobie w bestcena.pl jakie mają fajne modele telefonów, nawet na dwie karty i to tanio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon na kartę czy abonament?

spadaj mendo z tego forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon na kartę czy abonament?

Nju ma fajną ofertę. Umowa na czas nieokreślony, zawsze można wypowiedzieć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon na kartę czy abonament?

Prawie nie ma różnicy między kosztami na kartę a abonentem jedyna różnica to taka że jak cię operator wkurzy to kartę wyrzucasz albo przechodzisz do innego a abonament musisz ciągnąć do końca


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon na kartę czy abonament?

Niektórym tu ciężko zrozumieć pojęcie umowy na czas nieokreślony i darmowego abonamentu (kiedy nie używasz telefonu).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon na kartę czy abonament?

A to nie jest kwestia tego, czy cchesz nowy telefon i jak wiele chesz na niego wydać? Ja wolę brać w abonamencie i płacic ponad 100 msc za telefon https://www.play.pl/telefony/xiaomi/xiaomi-mi-8/ mam ten

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon na kartę czy abonament?

Lepszy abonament. Ciągle doładowywac to juz męczy. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon na kartę czy abonament?

Jeżeli jesteście zainteresowani tematem szkła ochronnego na telefon oraz innych akcesoriów do telefonu, to polecam Wam sprawdzić artykuł na stronie https://mediaplaneta.pl/porownanie-szkiel-ochronnych-hartowane-vs-foliowe-ktore-lepsze/ .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org