piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca

Witam was i prosze o pomoc miedzy innymi ja i wielu moich znajomych poszukuje pracy na okres wakacji mam skonczone 17 lat podejme sie wiekszosci prac . Prosze o szybką odpowiedz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca

ja tez ja tez ;D tylko ze nie jestem tak dorosla jak ty brrowar lomza ;DD

Nieupoważnionym wstęp wzbroniony ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca

Wiem że były już takie posty ale nie było w nich podane nic konkretnego wiec prosze pomóżcie z góry dzieki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca

W browarze podobno trzeba miec 18?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca

na stacji statoil zatrudniają na okres wakacji, ale nie wiem czy nie trzeba mieć 18 lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca

Z tego co mi sie wydaje to raczej trzeba w tantym roku pytałem sie na Prymie i trzeba miec 18 lat ale jeszcze zobacze dzieki i prosze o pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca

ale jaka to praca co trzeba robic na stacji i jeszcze co w browarze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca

moze chcesz ulotki poroznosic?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca

A gdzie te ulotki i za ile?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca

nie radze ulotek od razu hehe w browarze przyjmuja od 17 ale trzeba byc pracowitym hahha;D

Nieupoważnionym wstęp wzbroniony ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca

A moze dasz jakies namiary ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca

nie mam kiedys w gazecie bylo ale mowie ci nie radze masz 17 lat i napewno cos znajdziesz
a mozesz tez sie przejsc na browar

Nieupoważnionym wstęp wzbroniony ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca

Własnie w tym problem że nic nie ma bez 18

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca

nie jestem pewna 4 5 zł za godz.?tylko musze sie dowiedziec czy kogos jeszcze potrzebuja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca

W browarze już nie przyjmują :(, ja mam rocznikowo 18 lat(kończę dopiero po wakacjach) i też szukam pracy. Macie jeszcze jakieś propozycje???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca

idz do tele pizzy tam szukaja pracowników jest ogłoszenie na 4 lomza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca

wiem że ZIEJA przyjmuje, ale nie polecam. Wieśmak lubi ostrą jazdę po ludziach. psy to najłagodniejsza tego forma komunikacji z pracownikami.Poza tym łopata po 12 godzin (wszystkie soboty)a kasa ..........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca

Około 21 lipca być może będę coś miał jeśli chodzi o prace dorywcze, szczegóły i pytania na gg 4015378, zazwyczaj po 18-tej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca

Jestem w podobnej sytuacji. Jaką pracę polecicie dla nastolatki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca

Ja ulotki chetnie poroznosze - niedrogo, mam duze doswiadczenie.
vanna.1@vp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca

Roznoszenie ulotek
praca na promocji
Ewentualnie możesz spróbować swoich sił jako konsultantka kosmetyków. Wiele dziewczyn sie tym zajmuje. Jest masa konsultantek firmy Avon. Proponowałabym raczej Oriflame. Mniejsza konkurencja ;)
Możesz zarejestrować się na stronie:
https://ladies-club.pl/
Jesli nawet nie wyjdzie to masz taniej kosmetyki dla siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca

Według mnie to jest temat dla zawodowców... Ewidentnie...

Ta chwila i następna, a nawet ta, która jest teraz, miną, już odeszły,pozostawiając nam tylko te zmęczone ciała, jedyny dowód na to, że żyliśmy przez jakiś czas(...).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca

Przy czym te wszystkie prace nie prowadzą do dużych zarobków. Można w ten sposób co najwyżej dorobić sobie przez kilka dni. Ja myślę, że najbardziej opłacalną rzeczą są dzisiaj programy partnerskie http://mylead.pl/. Można zacząć je promować angażując na to kilka godzin tygodniowo i zarobić w ten sposób poważne pieniądze. Wystarczy tylko trochę kreatywności i samozaparcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca

Gdzie szukac pracy w Lomzy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org