czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mediacja

Niedawno zmarła moja mama. Niestety naszą rodzinę dopadł spór o podział majątku. Kompletnie nie mogę dogadać się z rodzeństwem a przecież tylko oni zostali mi na świecie. Próby porozumienia się na własną rękę skończyły się zerwaniem kontaktu. Jestem załamana, nie chcę pozwolić aby pieniądze zabrały mi najbliższe osoby w moim życiu. Z drugiej jednak strony muszę zawalczyć o to co mi się należy ,ponieważ sama mam już dzieci i chce je zabezpieczyć na przyszłość. Szukam kancelarii ,która pomoże przeprowadzić mediacje z moim rodzeństwem. Celem sprawiedliwego i akceptowalnego przez nas wszystkich podziału majątku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mediacja

A jakim miastem byłaby Pani zainteresowana? To moze bede w stanie kogos polecic?

J.

www.solvoadvisory.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mediacja

Polecam Paryż tam mają prawników po Sorbonie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mediacja

buhahahaha ksaksakskaskaskakskaskakskaskakskaskaskks



zrec kase kkkaskakskaskakekkekaekk

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org