piątek, 24 listopada 2017 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kursy czy warto?

Witajcie. Czy w wakacje bądź w weekendy doszkalacie się jakoś?

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Kursy czy warto?

No.

kurs na ladowacza w biedronce hahahaha

Ale ja serio pytam bo, uważam że odpowiednie kursy i szkolenia przydadzą się w uzyskaniu lepszej pracy.

Pewnie, dlatego udoskonalam się w tańcu na rurze bo chcem procować w kulturze!

Zawsze warto się kształcić. W każdym wieku.

spirulina opinie

Tak zgadzam się, że zawsze warto się kształcić bez względu od rodzaju kursu czy też niezależnie od wieku. Mnie ostatnio spodobał się mindfulness kurs jest to szkolenie medytacji, które pozwala każdemu zapoznać się między innymi bliżej z własną świadomością, kieruje do akceptacji samego siebie, uczy technik radzenia sobie ze stresem itd. Jak dla mnie jest to bardzo interesujący kurs i myślę, że warto z niego skorzystać.

Nie koniecznie

Niekoniecznie* A poza tym, szkolenia czy kursy fajna sprawa, tylko trzeba chcieć.

Oczywiście kursy czy też szkolenia są przydatne. Ostatnio moja siostra znalazła kursy fizjoterapii i kursy rehabilitacyjne https://www.rehakursy.pl/ akurat jej pasuje ta dziedzina bo uczy się w tym kierunku. Nie ważne jaki kurs ważne że chcemy dalej się rozwijać.

Pewnie, ze sie doszkalamy...najgorzej to stac w miejscu... ja ostatnio zapisalem sie na kurs angielskiego biznesowego w szkole http://drenglish.pl. ze wzgledu na prace nie mam duzo czasu, a oni sa elastyczni jesli chodzi o godziny i za free przyjezdzaja do domu!

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

171113112220.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0