piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rodziny z okolic ul. Fabrycznej/Spokojnej

Zastanawiam się dlaczego rodziny (troszkę patologiczne ) i które już mają w miarę dorosłe dzieci decydują się na kolejne dzieci.. Czyżby tylko dla 500+ ...? Przecież to chore.. Zasiłki mogą się w koncu skończyć!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodziny z okolic ul. Fabrycznej/Spokojnej

Gdyby twoi rodzice tak myśleli jak ty ,to by cie na świecie dzisiaj nie było.
Każdy żyje jak chce i nic ci do tego .Lepiej zastanów się, jak by tu w cudze życie nie wtrącać się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodziny z okolic ul. Fabrycznej/Spokojnej

Dzieci i chleba nigdy nie za dozo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodziny z okolic ul. Fabrycznej/Spokojnej

nie pracują , żyja na koszt podatników z 500+ czy innych zasiłkow albo pomocy i mają w ***** udając patriotów i krzycząc ,że PO okradało kraj czyli tak żyje suweren

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodziny z okolic ul. Fabrycznej/Spokojnej

Mocno niektórych boli fakt pobierania różnych zasiłków tylko czemu? Nie rozumiem. Odczuwacie to na własnej skórze, ze z podatków matka może wychowywać swoje dzieci i mieć ich więcej? Kiedyś te dzieci właśnie będą pracować żebyście wy mogli z ich podatków i składek pobierać renty i emerytury, żebyście mogli jeździć autobusami za darmo i korzystać z opieki zdrowotnej za darmo. Skończcie siać ta propagandę o nierobach żyjących na cudzy rachunek. Nikt wam co miesiąc więcej nie zabiera niż zabierał od momentu wejścia w życie programu 500+. Paranoja, ze ta nagonka ciągnie się dalej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodziny z okolic ul. Fabrycznej/Spokojnej

Te dzieci będą także takimi nierobami jak ich rodzice.

Będą żyć na koszt podatników jak ich rodzice, MOPS będzie ich \"zakładem \" pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodziny z okolic ul. Fabrycznej/Spokojnej

Niestety, nie zgodzę się z Tobą, bo odkąd jest 500+ państwo więcej zabiera. Logiczne jest żebyś ty miała komuś muszą zabrać, bo przecież nikt tych pieniędzy nie urodzą. A zabierają choćby przedsiębiorczym przez wzmożone kontrole. Odczułam to na własnej skórze. Mam jedno dziecko 500 + nie dostaję, bo za bogata jestem. Także łatwo się pomądrzyć, jak się dostaje kasę za darmo. W sklepach tez jakby coraz drożej, więc mi osobiście kasy zostaje o wiele mniej niż przedtem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodziny z okolic ul. Fabrycznej/Spokojnej

Niektórych może boli bo jajca sobie szufladą przycięli i już nie mogą zrobić? Z góry zaznaczam że mnie owe 500+ nie dotyczy, ale niezmiernie cieszy że rodziny otrzymują pomoc, jedynie co to ten program powinien być zmodyfikowany i zmienione powinny być kryteria.
A dla autorki tematu jeśli ma odwagę to proponuję iść bezpośrednio do tych rodzin i zadać owe pytanie...

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodziny z okolic ul. Fabrycznej/Spokojnej

Zabierają choćby przedsiębiorcom przez wzmożone kontrole, ha! Z tego co się orientuje to kontrola nie jest płatna! No chyba, ze pani oszukiwała państwo i nie odprowadzała podatku to jak to się nazywa? Kradzież? Życie na koszt innego podatnika? Kij ma dwa końce co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodziny z okolic ul. Fabrycznej/Spokojnej

Kontrola jest płatna w formie tzw mandaciku jeśli był szwindelek;)

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodziny z okolic ul. Fabrycznej/Spokojnej

@kaśka2 \"kontrole nie są płatne\" oczywiście że nie, są ale są Panie nawet Łomży np: z PIH-u potrafią się wykazać ambitne suki za brak przecinka na etykiecie i kontrola już nie jest bezpłatna. Nie wymyślam, rozumiem brak paragonu, przeterminowany towar brak ceny, wykazu składu atestów i hgw czego jeszcze ... ale niestety wytyczne z góry są by jeb..ać, jeb..ać i jeszcze raz jeb..ać potrzebna kas na łatanie budżetu i w tym m.in 500+



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodziny z okolic ul. Fabrycznej/Spokojnej

Przepisy są po to by je przestrzegać droga pani. Po to ktoś je stworzył. Niestety trzeba takich rzeczy pilnować jak się zakłada firmę i tyle w temacie. Ktoś kto się tego podejmuje powinien o tym wiedzieć. Nie ma dyskusji. Poza tym nie przesadzajmy, ze urząd każe za brak przecinka bo widziałam wiele sytuacji gdzie kończyło się upomnieniami za poważne przewinienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org