czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezent na urodziny dla 18 latki

Hej, moja chrześnica kończy w sierpniu 18 lat i zastanawiam się co mogę jej kupić. Może jakaś biżuteria? Czytałam ostatnio coś o tym, że teraz na topie jest biżuteria która nazywa się celebrytka. Może ktoś mógłby mi trochę rozjaśnić co to dokładnie jest i gdzie można kupić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na urodziny dla 18 latki

Zainstaluj jej nową błonę dziewiczą .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na urodziny dla 18 latki

zaraz troll (czytaj-autor postu) wrzuci reklamę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na urodziny dla 18 latki

Kiedyś dawało się pieniądze na prawko...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na urodziny dla 18 latki

Jeniec zainstaluj se nowy mózg




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na urodziny dla 18 latki

Nie lepiej dać pieniądze na studia. I tak będzie potrzebowała i tak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na urodziny dla 18 latki

Możesz kupić jej koszulkę z nadrukiem bądź wybrać  coś z istniejących wzorów dla dziewczyn :)

https://www.printlander.pl/koszulki/7796-160689-flaming-flaming-dla-kazdej-kobiety-koszulka-damska-1.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na urodziny dla 18 latki

Albo wykup jej skok na bugniee, albo coś w tym typie. 18 to muszą być niezapomniane przeżycia!!! Pamiętaj o tym, raz w życiu się wchodzi w dorosłość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na urodziny dla 18 latki

Ja jestem wielką fanką nietypowych prezentów. Dla mnie ważniejsze jest przeżycie czegoś niż posiadanie więc na pewno ucieszyłabym się z czegoś takiego jak prezent marzeń czy jakoś tak - masz do wyboru jedną spośród kilkunastu atrakcji do wyboru. Na przykład lot balonem, skok ze spadochronem, eksremalną jazdę autem terenowym itp. kiedyś kupiliśmy to koledze który odchodził z pracy. Sama też bym sie ucieszyła z takiego spadochrnu na przykład. No ale zależy od osoby. Nie każdy lubi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na urodziny dla 18 latki

nic nie znalazłam - poza tym strasznie drogo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na urodziny dla 18 latki

Jeśli są tutaj osoby, które szukają sprawdzonego sklepu internetowego z torebkami i torbami dla kobiet, to wszystkim zainteresowanym tematem rozmowy polecam stronę, gdzie znajdziecie torebka beżowa mała i wiele innych produktów . Jakie Wy macie zdanie na temat oferty tego sklepu internetowego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na urodziny dla 18 latki

Biżuteria to dobry pomysł na taką okazję, dla dałabym coś bardziej oryginalnego niż oklepana celebrytka np. z kolekcji https://www.labizu.pl/nomination.html . Mam kilka rzeczy i mimo upływu czasu nie ciemnieją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org