czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezent

Dzień dobry!
Mój maż wkrótce obchodzi imieniny, zastanawiam sie jaki prezent mu sprawić, jedyne co mi przychodzi to jakiś oryginalny mebel naszego nowego mieszkania, jak sądzicie, będzie zadowolony z takiego prezentu czy polecicie mi coś innego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent

4-paka mu kup będzie zadowolony :-)

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent

Nie znasz swojego męża? Niewiesz z czego się ucieszy? Współczuje mu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent

Daj mu się zabawić pożądanie w łóżku tak po bożemu z figurami to go napewno zadowolić k ku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent

daj mu anala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent

Myślę, że to fajny pomysł. Będzie miał pamiątkę.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent

A może kamerka sportowa? Myślę, że taki prezent może się spodobać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent

Mebel na prezent ? Chyba nie bardzo zobacz sobie coś takiego jak skok ze spadochronem http://flytandemy.pl/ i tu go zaskoczysz bardzo. Jestem niemal pewna, że się takiego prezentu nie spodziewa a dla Was będzie to przygoda życi. Wiem co mówię bo sama z mężem skakałam w tandemie i było rewelacyjnie. Dodatkowo można wszystko nagrać :) Koszt nie jest jakiś bardzo dużo i myślę, że niemal każdego będzie stać na taka zabawę. Gwarantuję ci że mąż bedzie mega zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org