czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pogotowie w Łomży nie chce przyjeżdżać

Witam wszystkich.Słyszałam ,że pogotowie nasze nie chce przyjeżdżać do chorych kto się zle poczuje tylko prowadzą głupie dyskusje ,a może ktoś naprawdę potrzebuje pomocy lekarza.Chyba chodzi o to żeby firmy pogrzebowe dobrze stały.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogotowie w Łomży nie chce przyjeżdżać

W necie wszystko jest
Jeśli było coś z tej listy to powinni przyjechać jeśli nie, a tylko jak piszesz \"kto się źle poczuje\" to mają rację.

utrata przytomności, zaburzenia świadomości, wypadek komunikacyjny, drgawki, nagły, ostry ból w klatce piersiowej, zaburzenia rytmu serca, nasilona duszność, nagły, ostry ból brzucha, uporczywe wymioty, zwłaszcza z domieszką krwi, masywny krwotok z dolnego odcinka przewodu pokarmowego, masywny krwotok z dróg rodnych, gwałtownie postępujący poród, ostre i nasilone reakcje uczuleniowe (wysypka, duszność) będące efektem zażycia leku, ukąszenia czy użądlenia przez jadowite zwierzęta, zatrucia lekami, środkami chemicznymi czy gazami, rozległe oparzenia, udar cieplny, wyziębienie organizmu, porażenie prądem, podtopienie lub utonięcie, agresja spowodowana chorobą psychiczną, dokonana próba samobójcza, upadek z dużej wysokości, rozległa rana, będąca efektem urazu, urazy uniemożliwiające samodzielne poruszanie się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogotowie w Łomży nie chce przyjeżdżać

No niestety tak to jest z tym pogotowiem i tymi lekarzami. A na domiar złego jeszcze pajace żądają podwyżek! Jaśnie wielmożna szlachta! A nie daj Boże przyjedź na pogotowie w nocy to jeszcze cię opierdzielą, bo jak to można było obudzić jaśnie wielmożnego pana lub panią. W szpitalu to samo. Zero jakiegokolwiek współczucia, traktowanie pacjentów przedmiotowo, podśmiewanie się itp. Jedyne co się liczy to tylko wypisanie sterty leków za grube pieniądze, bo przecież trzeba naganiać pieniądze firmom farmaceutycznym, które zasponsorują jakąś premie lub wycieczkę w zamian.
Oceniam, bo sam doświadczyłem tej fantastycznej łomżyńskiej opieki zdrowotnej. Najpierw wyśmiewali mnie na pogotowiu, potem zbywali w szpitalu. Obchodziło ich tylko to aby napchać kieszenie moimi ostatnimi pieniędzmi oraz żebym wydał jak najwięcej firmom farmaceutycznym, które sponsorują ich wycieczki.
Widziałem jak na SORZE pielęgniarka darła mordę na kobietę w stanie przedzawałowym, widziałem jak zamknięto drzwi przed nosem blademu jak ściana trzęsącemu się jak osika facetowi, widziałem jak darto mordy na oddziale na cierpiących ludzi.
Nigdy nie zamierzam wracać już do tego dziadostwa. Dziś czytam naturopatię i potrafię sobie pomóc. Bo lekarze nie dość że ci nie pomogą to jeszcze cię wykończą psychicznie i okradną do zera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogotowie w Łomży nie chce przyjeżdżać

W Łomży to masakra jest pod tym względem i całkowicie się zgadzam co napisał Łukasz.Mógł bym też swoje opowiedzieć ale cóż szkoda ludzi straszyć.Łomża to dziwne i nijakie miasto wystarczy przejść się na rynek i te narkotyki ,papieroski itp.policja cóż udają że nie widzą lub ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogotowie w Łomży nie chce przyjeżdżać

Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. Czy ludzie nie mają wogóle wiary? Że tak jeden drugiemu na złość. Nie mam pojęcia skąd taka znieczulica. Kiedyś było inaczej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogotowie w Łomży nie chce przyjeżdżać

Piszecie prawdę.
To,co dzieje się w Łomży ze Służbami jest dalece żenujące.
Ale - pamiętajmy o jednym.
To My przyzwyczailiśmy np.lekarzy lub pielęgniarki to takich zachowań wobec nas.
Wolimy przemilczeć wiele chamskich zachowań wobec nas w imie.....tylko czego?
Pukamy do urzędów jak do prywatnych mieszkań i jak intruzi jesteśmy traktowani.
Dajemy \"koperty\" jakby bez nich nas nie zauważał. A uwierzcie - zauważą bardzo szybko przy braku takowych gratyfikacji.
Jest tego bardzo dużo,za dużo.
Zacznijmy być trochę bardziej roszczeniowi a napewno trochę zmieni się na lepsze.
Miłego tygodnia Łomżanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogotowie w Łomży nie chce przyjeżdżać

Łomżyńskie pogotowie i szpital tak reagowali jak weteryniarze ,że doprowadzili mojego męża na Przykoszarową.3 dni tylko leżał w szpitalu i zmarł na niewydolność krążenia,tak napisali w historji choroby a nie chcieli jego zabierać do szpitala jak nie miał siły chodzić i się przewracał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogotowie w Łomży nie chce przyjeżdżać

W w przychodniach specjalistycznych co sie dzieje ! Lekarz wychodzi z gabinetu i przyjmuje bez kolejki swojego pacjenta ktory chodzi do niego na wizyty prywatne .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogotowie w Łomży nie chce przyjeżdżać

Widziałam taką sytację nie raz w przychodni Remedium.W Białymstoku to jest wyższa kultura.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogotowie w Łomży nie chce przyjeżdżać

Raz poszłam do przychodni do lekarza rodzinnego i czekałam bez zapisu jako co 4 ma wejść,a pani lekarz nie powiem że pani doktor bo nie ma tytułu doktora powiedziała że ma swoich pacjentów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogotowie w Łomży nie chce przyjeżdżać

I pewnie jeszcze pizzy nie chcą dowozić?
Te \"głupie dyskusje\" to wywiad. Wiele po to żeby oddzielić sensowny wyjazd od widzimisię.
Zanim się otworzy gębę i zacznie rzucać oskarżenia, trzeba zastanowić się czy ma się pojęcie o czym się mówi.
Pogotowie i SOR jest od tego co kolega wyżej napisał. A \"kto się źle poczuje\" ma prawo skorzystać z POZ.
Zrobiliście sobie całodobowe poradnie specjalistyczne z ww. Przestańcie łazić środkiem nocy z katarkiem od godziny, kleszczem na ***** czy bólem od tygodnia to z pewnością żadna piguła nie będzie na was krzyczeć.

kk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogotowie w Łomży nie chce przyjeżdżać

kk2 lepiej się nie wypowiadaj bo nie wiesz dokładnie jak było.Napisałam ogólnie/Zle się czuje/a ta osoba jest chora na serce i może dostać zawału bez pomocy.Nikt nie dzwoni na pogotowie ot tak sobie bez przyczyny.Życzę żebyś był zdrowy bo jak wysiądzie zdrowie to będziesz wołał o la Boga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogotowie w Łomży nie chce przyjeżdżać

Zanim otworzysz gębę to zastanów się co mówisz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogotowie w Łomży nie chce przyjeżdżać

Skoro \"może\" dostać zawału, musi stosować się do zaleceń kardiologa, chodzić do poradni i rodzinnego. Pogotowie przyjeżdża jak MA zawał. Drobna różnica.

kk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogotowie w Łomży nie chce przyjeżdżać

A czy w Polskim słowniku jest wyraz :gęba:?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogotowie w Łomży nie chce przyjeżdżać

Dostosowuję się do rozmówcy.
https://pl.m.wiktionary.org/wiki/g%C4%99ba

kk

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org