czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

Bardzo Was proszę podajcie skuteczny sposób na kaca (oprócz dzień wcześniej nie pić), tylko proszę SZYBKO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

Alka- prim...

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

Gorący rosół, herbata. Kapusta kiszona. Sen. Żadnych zimnych napojów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

Spotkałem się z wieloma sposobami na kaca. Trzeba też nadmienić, że jest kilka rodzajów tego właśnie samopoczucia.

1. Zimne piwo :)
2. Jak najwięcej witaminy C (polecam kwas z kapusty - można go kupić nawet w biedronce)
3. Maślanka
4. Rosołek
5. Gorąca gorzka herbata

A ogólnie najlepszym sposobem na kaca to tak jak napisałaś jest dzień wcześniej nie pić, choć przysłowie też głosi "Czym się wczoraj zatrułaś, dzisiaj się lecz!"

Pozdrawiam, mam nadzieję, że pomogłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

He he he :-)

Przede wszystkim przeciwbólowe. One najważniejsze, żeby "baniaka" nie rozwaliło. Dobrze na to sprawdzi się Gripex, Coldrex i inne tego typu na przeziębienie jeśli nie masz zwykłych mocnych przeciwbólowych.

Ja stosuje do tego naturalny ekstrakt z cytryny i wypijam całą buteleczkę, ewentualnie jem całe obrane cytryny. Z doświadczenia wiem, że pozwala zminimalizować "dziwne uczucie w żołądku". No i kwas w nich zawarty "przegryza" trochę żołądek i wchodzi w reakcje z resztkami alkoholu w żołądku. Ewentualnie Renigast, środki na niestrawność. Ale cytryny wręcz niezbędne.

Jak w sklepie znajdziesz Isostara to sobie kup, będziesz mieć lepiej nawodniony organizm. Red Bull itp przedłużają ten "ciężki okres", więc nie pij dziś tego, kawa działa podobnie.

I w kufel od piwa zrób sobie gorącej herbaty i pij powolutku co jakiś czas. Jak przeciwbólowe zaczną działać to zwykły rosołek z kostki sobie wypij, żeby żołądek miał co trawić innego niż alkohol.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

klina zabij klinem 100 g z pieprzem tez moze byc ale najlepsza lest 100g i poprawic 100 jak zaladek zacznie pracowac to mozesz te inne polecane dodatki ale nie piwo to utrwalacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

żurek, maślanka, mleko, alkaprim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

Przede wszystkim duzo bialka, moze byc jajecznica, jakas maslanka, jogurt itd, gdyz alkohol scina bialko i wtedy szybciej organizm go wydala



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

Po pierwsze zimny prysznic na zmianę z gorącym, później:
kefir lub maślanka, dużo VIT C pod każdą postacią (np. sok z kapusty kiszonej lub cytryny). Nie polecam zadnych rosołków z proszku ani innych rzeczy zawierających jakieś E trucizny. Sen i czekać. A na drugi raz więcej rozsądku w tym, co i jak się pije.
pozdrawiam
życzę zdrowia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

witam
przed wypiciem kilka witaminek C, na drugi dzien zero kaca
i przedwszystkim na kaca dobre jedzonko
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

Hmm to tek może naukowo:) czyli jajecznica i pełnoziarnisty tost posmarowany miodem. Do picia sok (np: pomidorowy).

Dlaczego? a no dlatego:
Jajka – zawierają aminokwas, cysteinę, który pomaga wątrobie rozłożyć alkohol obecny w organizmie.
Tost – zaabsorbuje resztki alkoholu w twoim żołądku i złagodzi mdłości.
Ziarna zbóż – są bogatym źródłem witaminy B, której zapasy zostały uszczuplone przez alkohol. Dodadzą energii potrzebnej do zneutralizowania alkoholu.
Miód – zawiera fruktozę, która wspomaga metabolizm, organizm szybciej pozbędzie się szkodliwych substancji (miód musi być naturalny).
Pomidory - zawierają potas.

niekatuj sie cytrynami, te owszem ożeźwia cie napewno ale tylko chwilowo:)
leki przeciwbolowe - 400 mg ibuprofenu lub 650 mg aspiryny, aby ukoić stan zapalny w tkankach otaczających naczynia krwionośne oraz zablokować produkcję prostaglandyn (hormonów tkankowych powodujących rozszerzanie się naczyń krwionośnych – większy ból). Nie można przyjmować tabletek przeciwbólowych zawierających paracetamol jeśli piło się alkohol, połączenie może być toksyczne!!!!! a łącznie środków przeciwbólowych z alkoholem częściej niż 2 razy w tygodniu może spowodować problemy żołądkowe i w dłuższym czasie zniszczyć wątrobę!!!

No to w zasadzie tyle, aha sen jak najbardziej. Zamiast kawy lepszy Redbull niedoda skrzydel ale nieco rozrusza, chociaz kawa też jest dobra. No i dozooooo plynów - nie gazowana woda, mineralizowane napoje izotoniczne (isostar), naturalne soki (dostarczają fruktozy – źródło energii). Prysznic tylko w wodzie letniej. Ćwiczenia też sa pomocne, poniewaz wydalanie toksyn następuje w dużej mierze przez skórę stąd nieprzyjemny zapach następnego dnia. Dlatego dobrze jest poćwiczyć. Podczas ćwiczeń należy obficie uzupełniać płyny. Ćwiczenia wspomagają proces przemiany materii, wydalanie alkoholu i toksycznych produktów jego przemiany z organizmu.

To tyle i opłacało sie pić:))))))

Fiku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

Imprezka była chyba warta tego co ?? na kaca najlepsze jest powietrze z materaca hehe... nie no żartuje ;P

Serialnie to piwko powinno postawić cię na nogi

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

nigdy w zyciu bialka kolega podczas picia pil bialko scielo sie i ledwo co przezyl najlepsza jest lyzeczka miodu a nawet nie jedna odrazu pomaga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

Oczywiście ze białko nie jest wskazane podczas picia alkocholu, ten reaguje z białkiem powodując uszkodzenie lub smierć komórek, ale jak mysle potocznie nazywany kac jest po piciu na drugi dzien. Wogole alkocholu nie powinno sie łaczyc z niczym, bo zawsze jakas reakcja z czyms moze nastapisc, czysta chemia... miód jak napisałem wcześniej super sprawa, najlepiej wogole wypic go przed planowana impreza:)

Fiku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

same wspomnienie alkoholu wywołuje u mnie uczucie mdłości także wolę nawet na to nie patrzeć...
Te cytryny postawiły mnie trochę ze stanu "wegetacji".
Zjadłam porządny obiad złożony z pieczywa, jajek i soku pomidorowego i czuję się całkiem po ludzku :) Szkoda, że miodu nie mam. Ale dla mnie to jest naprawdę wielki sukces, przeważnie kac mnie trzyma okrutnie cały dzień.
Także dziękuje za posty :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

A mi lekarka powiedziała, że na kaca to najlepsze są lody, bo uzupełnia się glukozę, poza tym kapusta kiszona i herbata z cytryną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

Klin w postaci "bloody mary" drinka. Jak mam wstret do alko na drugi dzien, tak bloody mary wchodzi jak miod i czuje sie lepiej. Cezko poprzestac na jednym, ale radze tak jednak zrobic.
Dla niewtajemniczonych to drink z wodki, soku pomidorowego przyprawiony tabasco sosem na ostro, worcestershire sosem, sokiem z cytryny, limonka. Znajomy dodaje czarna oliwke, ciut ogorka kiszonego. Bomba, ale oczywiscie dla kazdego dziala cos innego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

Na kaca to sex polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

NAJLEPSZE NA KACA JEST POWIETRZE Z MATERACA:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

Znalazłam stary wątek i może go odświeżę, ja ostatnio tak się męczyłam po wypiciu piwo, że to był koszmar i żadne cuda typu kiszona kapusta nie pomagały. W aptece jednak pani poleciła mi KC-24 żebym wzięła w czasie picia alkoholu i rzeczywiście czułam się później dobrze. To teraz zawsze będę miała go ze sobą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

Na kaca najlepsza jest praca kolego, ha ha ha !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

Wow ,farmaceuta :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

Fiku zrobiłeś na mnie wrażenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

Tylko nie herbata !



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

najlepszy to po piciu wypic szklankie wody przez o, albo wiecej, jak jestem w stanie to zawsze wypijam i na drugi dzien niemam kaca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

szklaneczka czystej taka mała setka tylko nie piwo

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

sex na kaca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

Ja ostatnio wyczaiłem nowe, mało znane tabletki na kaca całkiem inne niż 2kc itp. Bierze się 2 tabletki przed piciem i można śmiało ''walczyć'':) PREVENTO polecam z ręką na sercu:)

Tomek02

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

slotkih zeczy i szklankie soli wypic :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

ja kaca lecze od rana i już ledwo widze litery

człowiek lasu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

śledź



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

69 i lorus mają rację ;)

Najlepszy na kaca jest sex ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

Ch uja, nie działa zbyt dobrze, najlepszy jest śledź i praca. Bo na kaca najlepszy śledź i praca.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

trzeba leczyć tym, czym się zatruło.
tylko w mniejszej dawce, afkoz... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

sete

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

jajunio



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

seta i jajko na surowo z solą !



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

SAMEEGO CHLEBA SIE NAJEDZ

ALE TYLKO SRODEK, BEZ SKORKI

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

Ostry sex! Najlepiej z dwiema dziewczynkami!!! :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

ale z was zgrywusy sonia już pewnie ze sto razy miała kaca od tamtej pory i na pewno wypróbowała wszelkie możliwe warianty nawet te, o których nie napisaliście... pozdrawiam wszystkich na kacu !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

praca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

Przed impreza wziąć PREVENTO (2 tabletki wystarcza) i dobrze sie bawic :) nastpenego dnia kaca nie powinno byc :)):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

Akla-prim albo inna Alka - tysz dobra!! Poza tym sok z pomidorów i piwo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

najlepiej to znow sie urznac i smialo spiewac:
kac nie dogoniet kac niedogoniet

ell pablo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

a tak powaznie to sok z 4-5 cytryn wycisnac do szklanki 2 łyzeczki cukru i 100ml wody wymieszac i wypic najwazniejsze to uzupelnic cukier i witamine c ktore alkohol wyplukal z organizmu.a nastepnym razem zeby nie miec kaca po skonczeniu libacji przed polozeniem sie do luzka 2lyzki miodu wtedy podczas snu organizm uzupelni sie w wyplukany cukier i rano zadnych dolegliwosci nie ma pozdrawiam i wszystkiego dobrego w nowym roku!

ell pablo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

brutalne ale sprawdzone zwymiotować poządnie do tego najlepiej użyć soku pomidorowego albo sody oczyszczonej pomoże

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

mi pomaga maślanka, ciepła herbata,jezeli chodzi o napoje to tylko power rade(100%skuteczności).nie polecam zadnych napojów energetyzujących to jest masakara.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

Da komuś do japy i niech Ci obciągnie. Od razu stawia na nogi mowie Ci.

Ja Ci w Dupę, Ty mi Loda...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

Polecam gorąco sprawdzony sposób na kaca! https://www.2kc.pl/pl/n/56

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

Te tabletki musujące od 2KC też stosowałam. Powiem szczerze, że warto :) Wiedziałam, że zbliża się gruba impreza, więc zastosowałam je przed, w trakcie i po. Na drugi dzień koleżanki narzekały na ból głowy, a ja czułam się świetnie ;) Tabletki rozpuszczone w wodzie potrafią postawić na nogi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sposób na kaca SZYBKO PROSZĘ WAS

Krystyna poszukaj sobie forum u siebie w Krośnie i tam się udzielaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org