czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szczeniak Husky na lancuchu

Czy mógłby ktokolwiek kto ma do tego kompetencje sprawdzić czy pies -szczeniak ala jusky jest przechowywany we właściwych warunkach? Adres właścicieli to ul.Łomżyńska 19 Podgórze.,codziennie przejezdzsm pksem z zambrowa i widzę ze pies chudy leży,kocha pusta.Wiem ze w tym domu mieszka jakad nieciekawa rodzinka wiec nie mam odwagi wejść i chociaż zapytac się czy ten pies nie głoduje? Może jest ktos w Lomzy kto mógłby sprawdzić sytuację tego szczeniaka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

Najszybciej zgłosić do Towarzystwa opieki nad zwierzętami
I szybko sprawdzą co i jak !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

Czy towarzystwo opieki nad zwierzętami ma swoja strona Facebook?szukam kontaktu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

Jędrzeja Śniadeckiego 6, 18-400 Łomża
Telefon: 86 216 31 83

tak jest w Internecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

Już jedna taka byla na forum co innych wysyłała do psa czy tam kota :)

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

nie wysyłam do psa, nie mam kompetencji do tego żeby wejśc na prywatny teren i wymagać od właściciela dobrego traktowania zwierzęcia. Przecież widzę że gospodarze to jakaś patologia.Wiem jak jest na wsiach,wiem jak gospodarze reagują gdy zwróci im się uwagę. Wiele razy sama interweniowałam w sprawie psów i wiem że nie jest łatwo, od tak sobie wejść na posesję i pytać się jak traktują psa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

Ja w takich sprawach kontaktowałam się ze Straza Miejską lub Policją.Jeśli sama będziesz chciała pouczac patologię możesz mieć problem.Z chęcią pomogła bym ci, Jeśli będę miała czas sama wybadam sytuację. Bardzo dobrze tacy ludzie jak ty.że są tacy ludzie jak ty .Kto wie być może dasz mu szansę przeżycia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

Czy jest ciąg dalszy w sprawie tego psa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

wyłałam info. o psie do Łomżyńskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

Mam nadzieję że mu pomogą nie mogę patrzeć na bezduszność ludzi wobec zwierzat .Jeśli możesz to monitoruj tę sprawę. Jestem zainteresowana jeśli potrzebna jest pomoc jestem do dyspozycji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

Witam, zainteresował mnie ten temat ,który został poruszony. Świat należy do odważnych dlatego zajęłam się tą sprawą. Byłam wczoraj u tych państwa pod wskazanym adresem i stwierdzam że pies jest traktowany należycie. Podlega pod opieką weterynarza i nie jest głodzony tak jak zostało opisane. Uważam, że najpierw trzeba sprawdzić jak jest naprawdę a potem opisywać. Pozdrawiam osobę która rozsyła fałszywe informacje i publicznie oskarża niewinne osoby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

Witam. Jestem właścicielka tego psa. Po pierwsze przeciwko właścicielce tego postu będzie założona sprawa o zniesławienie rodziny. Albo ujawni się Pani sama, albo zajmą się tym odpowiednie jedności. Pies ma się dobrze co prawda jest może chudy, pies był na antybiotykach i był pod stałą opieka weterynarza. Jeśli ktoś ma wątpliwości proszę o kontakt. Mogę przedstawić jego książeczke. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

Jednostki *

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

A dlaczego trzymasz go na łańcuchu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

Jeżeli łańcuch ma 3m długości to nic nie stoi na przeszkodzie żeby go nie trzymać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

I nie stoi na łańcuchu cały czas. Jest spuszczany żeby mógł się wybiegac i pobawić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

Nie ma psa na łańcuchu, który \"ma się dobrze\".
Co nie znaczy, że nie może być gorzej.

Ja wyrażam szacunek dla osoby, która założyła wątek. To obowiązek reagować w sytuacjach mogących być przejawem znęcania się nad zwierzętami. Kto nie reaguje, podlega karze.

Niech ktoś kompetentny sprawdzi sytuację tego pieska.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

Popieram nie ma to jak znieczulica. Trzeba reagować. A Pani właścicielka psa powinna zrozumieć że osoba która założyła ten wątek nie miała zamiaru Pani obrazić .Pozdrawiam tą Panią która założyla ten wątek. Mam nadzieję , że nie będzie miala Pani problemów.Ja zapewne zrobiła bym to samo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

Z chęcią sama stanęla bym na łańcuchu jak robią to ludzie na znak protestu, Pozdrawiam wszystkich walczących o prawa ludzi i zwierząt. Oby było nas jak najwięcej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

Wlascicielka tego postu zapewne jest z podgorza i pisząc ten post miała zamiar obrazić rodzinę a pies to dodatek. Pies nie jest zaniedbywany jest dobrze traktowany. Nikt z państwa nie widział psa, ale piszecie tutaj jakby pies był maltretowany nie wiadomo jak. Pozdrawiam ludzi którzy mają dużo czasu na pisanie bredni. I wymyślanie nie wiadomo czego. Nie ma sensu pisac więcej kto ma z tym problem proszę przyjechać i zobaczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

Dziękuję osobie która podala telefon do Pana Sniadeckiego na pewno się przyda.Jeszcze apel do wlaścicelki tego psa niech Pani zrozumie autorkę tego wątku ona to zrobiła w dobrej wierze.Nie chciała nikogo obrazić .Pozdrawiam Pania i życzę wyrozumialosci . Każdy może się pomylić. czy Pani nigdy się to nie zdarzyło?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

To jest publiczne obrazenie rodziny. Jeżeli właścicielka postu nie była a pewnie to czy ciężko było jej zajść i zobaczyć? A nie szkalowac w necie? Nikt by jej nie wygonil.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

Popieram właścicielkę! Najpierw sprawdźcie warunki pieska a potem oskarżajcie ludzi. Dlaczego nie interweniujecie w sprawach gdzie bezduszni właściciele wywożą psy do lasów,na wsie i wypuszczają je a one się błąkają. Skoro tacy z was miłośnicy zwierząt to o takie zwierzęta zacznijcie walczyć a nie wchodzicie na czyjąś prywatność. Mam nadzieję, że Pani, która publicznie oskarżyła niewinną rodzinę poniesie odpowiednie konsekwencje prawne. Według mnie trzeba zgłosić to na policję za te pomówienia Pani włascicielko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

Super !
Mam nadzieje, że Pani psiara za swoją nadgorliwość dostanie pstryczka w nos :)
A PKS umyje szyby w autobusie hehe

Wyżej ktoś pisał, że chetnie by sie przypiał łańcuchem ?
To co tu jeszcze robisz ?
Hau hau leć sie przypinać i WALCZ!
O prawa zwierzat, ktore są tak drastycznie łamane...

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

Mam nadzieję że jednak Pani zrozumie tą osobę która ktora stanęla w obronie psa ta kobieta nie oszkalowała z premedytacją i świadomie po prostu nie wiedziała. Myślę ze będzie to dla niej wskazówkai nauczka jak w przyszłosci postępować .Niech Pani zwróci uwagę że napisała że nie miała kompetencji aby wejsć na podwórko.Niech ani pamięta każdy możę się pomylić.Każdy z nas robi blędy.Niestety na blędach się uczymy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

Każdy popełnia błędy i każdy uczy się na nich. Ale ta Pani przyznała się, że miała już podobne sytuacje i widać że się niczego nie nauczyła. Po drugie opisała to rodzinę że to patologia. Książki nie ocenisz po okładce tylko najpierw musisz ją przeczytać. W przypadku tej zaistniałej sytuacji nie znając prawdy rodzina została obrażona. Także czasami osoby nie kompetentne niech ugryzą sie w język. I nie obrażają obce im osoby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

Tu Pani przyznam rację ale nie zrobiła tego złośliwieWnioski wyciągnie na pewno .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

Internet to takie fajne okienko na świat, ale jak się okazuje bywa zgubne trzeba wiedzieć co powiedzieć, jedno nie takie slowo i problem .Przyznam że i dla mnie jest to pewna wskazówka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

je 99 Niech ta sytuacja będzie dla Ciebie wskazówka.Ale fajnie że jesteś!POZDRAWIAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

Minęło trochę czasu....biedny husky -dawno już go nie ma.Zdechł? Uciekł? Buda zaniedbana i nowy pies na łańcuchu.Ludzieeee nakarmcie go.Zaniedbany, brudny.Czy karmicie go codziennie?? Po co wam psy??? Karmcie Je chociaż

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

Po co ludziom psy??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

Tego huskyego to pewnie nikt już nie pamięta ....straszne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeniak Husky na lancuchu

To prawda po takim ludziom psy, skoro wiąże go na łańcuch. Jeśli nie widzi w tym nic złego to niech się na wzajem stary starą na tydzień a później na odwrót wtedy właścicielka zrozumie co to łańcuch 3 m.
W swoim gospodarstwie, życzliwy ktoś buduje zagrodę a nie wiąże psa na łańcuch. Nie ma usprawiedliwienia reakcja założycielki tematu jak najbardziej prawidłowa.

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org