piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Odkurzacz bezworkowy (na sucho)

Witam.
Ktoś może używa odkurzacza bezworkowego i ja kto wygląda w codziennym użytkowaniu. Jaki warto kupić a jakiego nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odkurzacz bezworkowy (na sucho)

Nie polecam.
Koszt eksploatacji zwykłego (workowego) odkurzacza nie jest duży ok 15zł za komplet worków ( 4-5szt ). Oczywiście czas na jaki starczą zależy od powierzchni mieszkania i częstotliwości odkurzania.
Po napełnieniu worka po prostu go wyrzucasz i nie musisz się bawić w czyszczenie pojemnika z odkurzacza bezworkowego.
Jeżeli powodem zainteresowania takim odkurzaczem jest fakt zapominania o kupieniu worków, a na pewno kończą się wtedy kiedy są najbardziej potrzebne to jeszcze jedna opcja. Dwa w jednym. Jak masz to zakładasz worek a jak zapomnisz kupić to wkładasz pojemnik.
Idź do sklepu AGD-RTV i zapytaj o taki odkurzacz firmy na \"Z\"

AZAZEL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odkurzacz bezworkowy (na sucho)

Mam dwa, na \"Z\" i bezworkowy. Na codzień używam bezworkowego. Raz w tygodniu tego na \"z\". Ten bezworkowy nie zastąpi tradycyjnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odkurzacz bezworkowy (na sucho)

Jedni chwalą, że wygoda z takim odkurzaczem. Trudno już się zorientować jak jest naprawdę.
Może to też zależy od firmy i ceny. A te na \"Z\" to różnie się sprawują.
Jak ktoś kupi za 240zł taki odkurzacz to pewnie narzeka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odkurzacz bezworkowy (na sucho)

Oczywiście, że zastąpi. Nawet przewyższy. Tylko musi być porządny. Zobacz odkurzacze firm Dyson lub Vax . Niestety trochę kosztują. Ważne, żeby były cyklonowe. Zwykłym odkurzaczem bezworkowym nie zawracaj sobie głowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odkurzacz bezworkowy (na sucho)

Bardzo dobry pomysł. Zawsze czysto i zero kosztów.
Należy zwrócić uwagę na sposób opróżniania pojemnika. Miałem Zelmera i słabo się sprawdzał. Teraz używam Samsunga AIR TACK PLUS i bardzo polecam. Nie trzeba po każdym odkurzaniu czyścić, a samo czyszczenie, to wyjęcie pojemnika i wysypanie zawartości lub spłukanie wodą i wysuszenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odkurzacz bezworkowy (na sucho)

Warto co 6-12 miesięcy kupić nowy sprzęt. Nie stać Cię? Trudno.... tacy też są, wyczyść, odgrzyb, powąchaj swoje buty i jak jest ok odkurzaj dalej, w przeciwnym przypadku powstrzymaj się i zacznij się leczyć bądź uczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org