czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Oszuści wyłudzili całe oszczędności !! I Bardzo dobrze!!!

Ludzie trzeba być IMBECYLEM!!!!! do sześcianu!! żeby dać się nabrać na takie oszustwa!!Wina jest tych co nie czytają i nie słuchają jak policja i media apelują!! nie szkoda mi tej starej kobiety, nie pochwalam tego co zrobili oszuści!! ale tak miedzy nami :) bawcie się dobrze:) Dlaczego ta stara kobieta nie zadzwoniła pod 997? dlaczego trzymała taka kwotę w domu?? I bardzo dobrze jej tak , za jej chciwość!! mogła oddać wnuczkom, na cele charytatywne, schronisko dla piesków!! Nie szkoda mi jej !!!!!! !!! przynajmniej się ludzie pobawią parte dni Pamiętajcie ze Chciwy zawsze traci 2 razy !!!!

Ot biedni emeryci!! podła fałszywa swołocz!!( my nie mamy!, my najbiedniejsza cześć społeczeństwa ??? !!! Jak się daje to się kraje !! od wieków funkcjonuje to przysłowie!! Przez Waszą głupotę i naiwność policja ma pełne ręce roboty!!! i tak nie znajdą nie łudź się stara kobieto!!! nie wiem co powiedzieć pękam ze złości!!!! Bardzo dobrze Ci ze cie okradli raz jeszcze!! ,kto nie pilnuje swego kijem tego!!!
pamiętaj stara kobieto !!! Chciwy traci dwa razy, nikt nie bedzie się nad Tobą użalał!!! Ja powiem ze się cieszę tym, w prawdzie jest to dalece niemoralne i nieetyczne! z każdego punktu widzenia! Jak można być takim tępym ............Mam matkę która ma 90 lat, i zawsze jej powtarzam,uważaj, nie otwieraj drzwi,domokrążcom, cyganom, nieznajomym, nawet sąsiadom
( największy wróg to sąsiad!!) absolutnie nikomu !!! nie ma żadnych kwestii, wnuczek,wypadek, policjant,prokurator!! itp jak nie masz pewnosci, dzwon 997
( oni jacy są tacy są ale natychmiast zareagują ,oszczędzisz swoje 50.000 tys trzymane w skarpecie! złotówo!! Nigdy nikomu nie dawaj pieniędzy !!! Gdzie była rodzina?? dzieci? sąsiedzi?? Brawo bawcie się dobrze!!!
EDUKACJA!!!!!!!!!!!!!!! EDUKACJA!!!!!!

Romek Kowalski

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Oszuści wyłudzili całe oszczędności !! I Bardzo dobrze!!!   
RomekCoMaDomek 19-05-17 13:06 
 Re: Oszuści wyłudzili całe oszczędności !! I Bardzo dobrze!!!   
tomek24042004 19-05-17 15:15 
 Re: Oszuści wyłudzili całe oszczędności !! I Bardzo dobrze!!!   
kali55 19-05-17 16:23 
 Re: Oszuści wyłudzili całe oszczędności !! I Bardzo dobrze!!!   
assan18 19-05-17 19:37 
 Re: Oszuści wyłudzili całe oszczędności !! I Bardzo dobrze!!!   
RomekCoMaDomek 20-05-17 07:36 
 Re: Oszuści wyłudzili całe oszczędności !! I Bardzo dobrze!!!   
assan18 19-05-17 19:39 
 Re: Oszuści wyłudzili całe oszczędności !! I Bardzo dobrze!!!   
kkaska007 19-05-17 19:45 
 Re: Oszuści wyłudzili całe oszczędności !! I Bardzo dobrze!!!   
RomekCoMaDomek 20-05-17 07:41 
 Re: Oszuści wyłudzili całe oszczędności !! I Bardzo dobrze!!!   
RomekCoMaDomek 20-05-17 07:42 
 Re: Oszuści wyłudzili całe oszczędności !! I Bardzo dobrze!!!   
mirek2 19-05-17 20:13 
 Re: Oszuści wyłudzili całe oszczędności !! I Bardzo dobrze!!!   
Kasia. 19-05-17 21:39 
 Re: Oszuści wyłudzili całe oszczędności !! I Bardzo dobrze!!!   
DLACZEGO 20-05-17 16:11 
 Re: Oszuści wyłudzili całe oszczędności !! I Bardzo dobrze!!!   
rolnik69 20-05-17 17:04 
 Re: Oszuści wyłudzili całe oszczędności !! I Bardzo dobrze!!!   
krzychu55 21-05-17 11:42 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org