czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Maszyna do szycia z Lidla

Witam,
czy maszynę z Lidla Singer, która będzie w czwartek, warto zakupić?
Czasami są SilverCrest, a może na tę warto poczekać?
Proszę o opinie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maszyna do szycia z Lidla

Ja mam maszyne Singer, zakupiona w MediaExpert i nie narzekam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maszyna do szycia z Lidla

samo to nazwisko powinno dać do myślenia i dobrze sie zastanowić

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maszyna do szycia z Lidla

Super, tylko dalej nie wiem co kupić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maszyna do szycia z Lidla

jak szyjesz ubranka dla lalek ,albo staremu łatę naszyc to ok. dobra do tego ta maszyna, jesli myslisz o profesjonalnym szyciu polecam maszynę JUKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maszyna do szycia z Lidla

Singer bo to drugie to badziewie

Tupik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maszyna do szycia z Lidla

Tupik,badziewie to ty jestes kretynie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maszyna do szycia z Lidla

Teściowa ma Singera, właśnie z Lidla. Chwali ją sobie, podobno przy przeróżnych przeróbkach jest bardzo dobra.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maszyna do szycia z Lidla

Potrzebna jest mi maszyna do własnego podstawowego użytku. Tak abym mogła i spodnie i spódnice uszyć. Singer jest znana marka natomiast silvercrest w tej samej cenie ma overlocka. Ważną sprawą jest też czy maszyny czesto mają awarie i czy w Łomży ktoś mi ewent to naprawi po upływie gwarancji....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maszyna do szycia z Lidla

..."Za wynalazcę współczesnej maszyny do szycia uznaje się Isaaca Merritta Singera. Podczas nauki zawodu inżyniera miał okazję obserwować naprawę starej maszyny do szycia. Doszedł do wniosku, że mógłby zaprojektować lepszą. Jego maszyna do szycia miała stopę przytrzymującą materiał na miejscu"....

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maszyna do szycia z Lidla

Sprzęty sprzedawane pod marką Silvercrest to najczęściej produkty markowe znanych producentów, tyle, że właśnie sprzedawane pod marką lidlowską, nie swoją, przez co znacznie tańsze od oryginałów. Większość sprzętu ma 3 lata gwarancji, więc jeśli coś się z nimi stanie, to idziesz z nimi do sklepu, i jeśli chcesz czekać 3-4tyg to oni go przyjmują i wysyłają do serwisu, jak nie, to zwracają ci całą kasę za dany sprzęt...

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maszyna do szycia z Lidla

W dalszym ciągu najlepsze są rozwiązania od Łucznika, wygrywają w każdym rankingu - http://techfresh.pl/ranking-maszyn-do-szycia-wybieramy-najlepszy-model/ A to jaki model i parametry, zależy już od planowanego zastosowania i kasy jaką możecie na to przeznaczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maszyna do szycia z Lidla

mam kilka produktów z silvercrest i są naprawde ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maszyna do szycia z Lidla

Wiele osób je sobie chwali. Zastanawiam się, jak jest z gwarancją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maszyna do szycia z Lidla

mam taką maszynę właśnie z Lidla i polecam, jak na taką cenę jakość jest naprawdę dobra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maszyna do szycia z Lidla

A gdzie kupujecie tkaniny krawieckie ? Bo tanie i dobre tkaniny można znaleźć wszędzie i warto kierować się opiniami użytkowników, którzy już dokonali zakupu od tego sprzedawcy. Osobiście preferuję sklepy stacjonarne z tkaninami, ponieważ trudnią się one wyłącznie konkretną tematyką, mają duży wybór tkanin z różnego rodzaju. Osobiście polecam sklep http://www.stilex.pl/lezajsk.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maszyna do szycia z Lidla

Ja nie przepadam za marketowymi maszynami, wolę zainwestować w prawdziwą, porządną maszynę. Obecnie mam owerlok 5 nitkowy i kupiłam go w Impall

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maszyna do szycia z Lidla

Zastanów się kto ci te badziewie będzie naprawiał

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org