czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do sypialni- komoda czy szafa?

Witajcie,
pytanie jak w temacie, co Waszym zdaniem jest praktyczniejsze w sypialni, komoda czy szafa?
A może jakieś wzory Wam się szczególnie podobają? Jeśli tak to wrzućcie propozycje :)

Zapraszam do dyskusji :)

"Sztuczna inteligencja jest niczym w porównaniu z prawdziwą głupotą"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

jeżeli masz garderobę to komoda,jeżeli nie ,to szafa i to taka na całą ścianę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

a może łóżko?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?



Proponuję szafę i to na całą ścianę :-)
Połączysz przyjemne z pożytecznym :-) :-) :-)

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?



Zapomniałem dodać :-) KONIECZNIE z lustrzanymi drzwiami :-)

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

materac dmuchany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

zamiast komody proponuję sąsiadkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Rzeczywiście z tym materacem to niegłupi pomysł. Dobry materac coraz częściej wykorzystuje się zamiast całego łóżka, a swoją drogą materace sa często droższe niż rama łóżka. taki paradoks;) Jeśli zależy wam, by sypialnia dobrze się prezentowała, zainwestujecie w w dodatki. Polecam stylowe lampy. Ostatnio odkryłam taki sklep: http://www.homegardenart.pl/pl/c/Lampy-designerskie/144

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest szafa. Można zrobić w niej mnóstwo szuflad, miejsce na bieliznę i ubrania wiszące.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

@boski, nie materac dmuchany tylko lalka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Myślę, że i jedno i drugie - czyli i szafa i komoda - potrzebne są w sypialni. Na komodzie można postawić coś ozdobnego i w szufladach jest miejsce na bieliznę i inne rzeczy, a szafa - to wiadomo do czego;) Ostatnio przeglądam takie strony więc co nieco wiem. Duży wybór ma BRW, Forte - http://www.forte.com.pl/pl, czy meble.pl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

reklama .... admin nie śpij

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Wszystko zależy od tego jak duże masz to pomieszczenie. Ja bardzo lubię tego typu promarkmeble24.pl/category/szafy-przesuwne . Wygodne w użytkowaniu, pojemne, funkcjonalne i dzięki suwanym drzwiom nie zajmują dużo miejsca. Ale to raczej w większej sypialni. Jak masz małe pomieszczenie to może i komoda się sprawdzi, chociaż zapewne dużo w niej nie pomieścisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

ja mam szafę przesuwna ale ponieważ mam małą sypialnię to musiałam ją dokładnie wymierzyć żeby się zmieściła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Szafa! do komody niewygodnie się schować jak mąż przed czasem wróci.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Wszystko zależy jak duża jest sypialnia i czy masz garderobę. Ja nie mam więc mam w sypialni dużą szafę z przesuwnymi drzwiami i lustrem. Ale trochę mi to przeszkadza, bo sypialnia wygląda na zawaloną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Są większe szafy jak te rubinmeble.pl/pl/c/SZAFY-5-DRZWIOWE/2283844, ale i z mniejszą ilością drzwi. Grunt to tak wybrać szafę, by właśnie \\\"nie zagracić\\\" wnętrza. A jeśli nie mamy oddzielnego pomieszczenia na garderobę, to taka szafa w mojej ocenie to konieczność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

To chyba kwestia indywidualnej wygody. Ja sama nie wiem, co byłoby dla mnie wygodniejsze, ale u mnie jest szafa i tak nawet jest lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Zgadzam się i może nie tyle wygody co miejsca i potrzeb. Chociaż można mieć jedno i drugie. Akurat wybieramy meble do sypialni i ciekawe znaleźliśmy w gdmmeble.com, a te ich łóżka i komody są wręcz przepiękne. Podobają się nam dwa i mam nadzieję, że na dniach podejmiemy wreszcie decyzję które kupimy.

lenkale

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Ja mam i szafę i komodę i uważam, że to najlepsze rozwiązanie. Ale jeśli miałabym wybierać tylko jeden z tych mebli, to chyba wybrałam szafę - jest znacznie bardziej pakowna, a zrobiona na wymiar, pozwoli zaoszczędzić nieco przestrzeni na podłodze, kosztem dodatkowych szafek czy półek pod sufitem, w które zmieści się bardzo dużo rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Moim zdaniem szafa lepiej się sprawdza, a idealnym rozwiązaniem by była garderoba :) w naszej sypialni stoi szafa od Komandora i jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Mogę śmiało polecić ich produkty komandor.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Ja mam szafę i komodę, a pokój wcale duży nie jest. Wszystko się pięknie zmieściło, ba - nawet łóżko jeszcze weszło :) I wszędzie bez problemu się dostanę bez przeciskania czy ściskania. A tak poważnie to każdy powinien sam wiedzieć, na co ma miejsce. Nie powiem Ci, czy szafa czy komoda, bo skąd mam niby wiedzieć, jak Twój pokój wygląda? Ile w nim miejsca?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Trampolina.Az suty beda przy kolanach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

komoda sypialni to w kocu nie garderoba zeby ja zagracac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Każdemu co innego pasuje i co innego jest wygodne, niech każdy wybiera to, co woli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

szafa pojemniejsza

Witam was :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Zdecydowanie szafa - można w niej zmieścić znacznie więcej rzeczy niż w komodzie. A co więcej można ją też zaprojektować według własnego pomysłu i zapotrzebowania. Szafa oferuje znacznie więcej możliwości niż komoda.
A najlepiej jeśli w sypialni jest miejsce i na komodę i na szafę -wtedy już w ogóle można najlepiej wykorzystać całą przestrzeń i mieć pod ręką wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Jak jest miejsce to szafa i komoda, szafa koniecznie z lustrem, lub szafa i małe szafki z szufladami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Komoda to jedynie dodatek. Jedynie szafa będzie w staneie zmieścić odpowiednia ilośc ubrań. Tak wiec jest niezbędna.

Jesli macie w mieszkaniu albo w domu miejsce na garderobę to warto jest zastanowić sie właśnie nad takim rozwiązaniem
jest pojemna
niedroga w urządzeniu
oraz pomięści wiele ubrań i dodatków



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie zarówno komody jak i szafy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Moim zdaniem i jedno, i drugie. Z pewnością się przydadzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

witam
uwaga reklama! Jako doświadczony stolarz wiem że nie ma złotego środka i do każdego klienta trzeba podchodzić indywidualnie. Najporęczniejsza jest szafa, drzwi też najlepiej przesuwne ale bez lustra. Szafa z powodzeniem może zastąpić funkcje komody (szuflady wewnętrzne). Komoda wstawiajmy tylko jeśli nie potrzeba dużo miejsca na ciuchy i lubimy pokazywać jaką fajną mamy sypialnię itd itp. 5358100xx wiadomo trzeba z czegoś żyć pomiar wycena gratis
pozdrawiam
Adam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Chyba raczej szafka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

To zalezy kto ile ma miejsca w sypialni do zagospodarowania. Bez sensu i to tez w sumie bardzo niezdrowo jest zagracac wnetrze jesli nie ma sie przestrzeni.. Osobiscie jestem za szafa. Teraz jest tyle swietnych modeli chociazby w salonie agaty maja nowoczesne przesuwane z lustrami na skrzydlach, co tez optycznie powiekszy sypialnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Jesli masz mało miejsca i nie zmieści ci się razem szafa i komoda, to zdecydowałabym się na szafę, ponieważ więcej ubrań można tam pomieścić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Jak pomieścisz to obydwie ;) jak mała sypialnia to komoda raczej, ale można też szafę z lustrem doda trochę przestrzeni :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Zdecydowanie bardziej praktyczną opcją jest szafa, zwłaszcza jeśli samemu się ją zaprojektuje, bo wtedy z powodzeniem może zastąpić kilka mebli i komoda już nie będzie potrzebna. No chyba, ze jest miejsce i na szafę i na komodę, wtedy to już idealnie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Ten sklep powyżej to jakiś dramat. Odradzam tam zakupy. Na zdjęciach piękne a rzeczywistość to inna bajka......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Ja mam i szafę i komodę. No ale sypialni to moje główne miejsce do przechowywania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Też myślę, że szafa będzie lepsza, ale jak zmieści się i komoda to oczywiście czemu nie to i to :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

taniaM przestań nas tu uszczęśliwiać linkami do tej bieda firemki z dzianiną o wątpliwej jakości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Myślę, że jeśli masz małą sypialnię to lepiej sprawdzi sie taka przesuwana szafa, która pomieści dużo więcej ciuchów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Ja mam i komodę i szafę. A nawet dwie komody, bo sypialnia jest u nas głównym miejscem do przechowywania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

komoda:)

https://filmy-seriale.net/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

zdecydowanie duża szafa, najlepiej z lustrami :)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Ja w sypialni mam żonę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Bardzo fajnym rozwiązanie jest szafa, która posiada w swojej budowie szuflady. Można powiedzieć, że masz wtedy 2w1 :)

beata.lisek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

pudła z kartonu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Pudła z kartonu na pewno byłyby eko :D Osobiście jednak skłaniam się ku komodom, np. takie jak te z oferty https://meble24sklep.pl/komody-nowoczesne-189 . Wybór jest tutaj naprawdę duży, a dodatkowo ceny nie wydają się wygórowane. Oczywiście fajnie byłoby mieć w sypialni także szafę, ale tutaj wszystko zależy od dostępnej przestrzeni :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do sypialni- komoda czy szafa?

Do sypialni konieczna jest pościel, koce i narzuta na łóżko. Zawsze uważałam, że to zbędne pierdoły, ale teraz nie wyobrażam sobie wystroju swojej sypialni bez tych produktów. Dlatego polecam wam sklep z tekstyliami https://www.dobraposciel24.pl/pl/c/Koce-160200/51, mają bardzo duży wybór.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org