czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
CHEMTRAILS nad Łomżą

Od południa do ok. 15.00 nad Łomżą latały 4 duże samoloty tworząc smugi zasłaniające niebieskie bezchmurne niebo. Nam to nie przeszkadza ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHEMTRAILS nad Łomżą

a niech latają po to samoloty mi nie przeszkadza ja więcej widziałem jak 4 całe niebo co w tym dziwnego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHEMTRAILS nad Łomżą

Również to zauważyłam. Miałam nadzieję, że to nie chemitrials ale skoro ktoś też wpadł na tę samą myśl. Pewnie nas trują (Boże dlaczego na to pozwalasz ?!)
My maluczcy... Cóż nam z tym zrobić, kto nas wysłucha? Jesteśmy za mali by to powstrzymać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHEMTRAILS nad Łomżą

Zdania są podzielone. Jedni twierdzą, że to kolejna teoria spiskowa inni, że to walka z globalnym ociepleniem ze szkodą dla zdrowia ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHEMTRAILS nad Łomżą

John: jakim \"nam\"? Kumpla szukasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHEMTRAILS nad Łomżą

Wczoraj zauważyło ten fakt 11letnie dziecko, i pytało wielokrotnie dlaczego ten samolot tak lata i robi te kwadraty.

Chemtrials nie jest żadną teorią spiskową, ponieważ zarówno Wielka Brytania, Stany Zjednoczone czy Unia Europejska oficjalnie prowadzą GEOINŻYNIERIĘ i mają to nawet w budżetach. Wielokrotnie także w mediach, wysoko postawieni urzędnicy wspominali o geoinżynieri także żadne teorie spiskowe nie wchodzą w grę.
Wszystko pod płaszczem zmian klimatu i globalnego ocieplenia.
Zgodnie z udostepnionymi dokumentami z UK, opryski te prowadzi się od 1950roku :)

:!Oficjalnie!:
Aerozole, które się rozpyla mają \"oficjalnie\" odbijać promienie słoneczne, a tym samym obniżyć temperaturę na globie. Udowodniono jednak, iż te właśnie aerozole nie pozwalają wydostać się promieniom słonecznym po odbiciu od ziemi z powrotem w przestrzeń jeszcze bardziej podnosząc temperaturę. Mimo tego odkrycia, opryski prowadzone są dalej, gdyż nigdy nie służyły do ograniczenia temperatury na ziemi.
Pytanie więc, czemu dalej opryskuje się ziemię?

Rozpylanie tych cząstek polepsza właściwości radarów gdyż są to doskonałe przewodniki. Rozpylanie tych cząstek jest niezbędne do poprawnego funkcjonowania broni pogodowych, jak chociażby HAARP.
Wychodzi więc na to, iż jest to bardziej operacja wojskowa... ale też nie do końca :)

Czemu?
Zacząć należało by co jest w tych opryskach?
Opryski chemiczne były badane przez wielu wysoko postawionych ludzi.
Skład chemiczny tych oprysków jest więc doskonale znany :)
W skład tych oprysków wchodzą:
- tlenki aluminium
- stront
- bar
- dibromoetan
- nanowłókna
a także bakterie
-coli
-sammonelli
-pałeczki zapalenia płuc

Ludzki organizm, wchłaniający składniki chemtrialsów jest osłabiony i podatny na choroby.
Skoro opryski zawierają tak szkodliwe substancje dlaczego to robią?
Odpowiedz szokuję, gdyż jest na dziś kolejną teorią spiskową xD

Pomijając fakty oficjalne o modyfikacji pogodowej czy podtruwaniu człowieka, wchłaniane chemtrials przez atmosferę i organizm jest bardzo na + dla kolejnej broni i operacji wojskowej typu : \"MIND CONTROL\"
Tak moi mili. Sterowanie ludzkim umysłem, wpływanie na ludzką osobowość i ludzkie zachowanie to kolejny powód oprysków chemicznych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHEMTRAILS nad Łomżą

Śmiechem, żartem... Jest taki film 13 grzechów. Czasami zastanawiam się czy tak naprawdę to nie są fakty? Ze szczególnym uwzględnieniem końcówki filmu z JFK. Pozdrawiam. Miłej niedzieli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHEMTRAILS nad Łomżą

Jest film dokumentalny pt:\"Wezwanie do przebudzenia\" mimo że trwa ponad 2 godziny jest bardzo interesujący...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHEMTRAILS nad Łomżą

Przecież biznes farmacełtyczny musi z czegoś żyć ... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHEMTRAILS nad Łomżą

Tyle lat opryskują i jakoś żyje, nie odczuwam pogorszenia zdrowia. HAARP i inne rewelacje to brednie. Technika nie potrafi burzy przegonić, chmurki na niebie, zagonić chmur, gdzie susza, a wy piszecie o sterowaniu HAARP ludzkością. Masakra :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHEMTRAILS nad Łomżą

Powiinni Haarp skierować na USA, żeby ludzie mniej jedli, bo tam wieloryby, nie ludzie.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHEMTRAILS nad Łomżą

dvw: \"Tyle lat opryskują i jakoś żyje, nie odczuwam pogorszenia zdrowia.\" - :) no, bo trucizna zawsze zabija od razu :) tak jak papierosy...

--------------------------------------------------------



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHEMTRAILS nad Łomżą

DVM tak za czasów 1wszej i 2giej wojny. Tak i za czasów 3 wojny światowej, która toczy się obecnie prowadzi się badania na temat kontroli umysłu.

Tak proszę pana powstały różne prochy i dragi :)
To wojsko ulepszało swoich żołnierzy jak też truło i torturowało swoich jeńców właśnie w celach badań nad ludzkim umysłem.
Temat jest wałkowany od lat i jest już wyczerpany, a ty wpadasz i zdziwienie wielkie.... szyderczy śmiech.
Szyderczo wyśmiewasz geoinżynierie, gdy działa orgonowe są ogólnie dostępne... możesz sobie takie kupić :)

Dzień dnia piorą pana reklamą....
Dzień dnia pije pan wodę z fluorem...
Dzień dnia wpieprza polepszacze i spulchniacze....


Tych co przez to wszystko umierają, cierpią... nie jest tak szkoda jak tych co nie zdają sobie sprawy co dzieje się wokół nich, ślepych baranów bo to przez nich nastały te czasy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHEMTRAILS nad Łomżą

Czyli że \"truciciele\" sami też wdychają. Ciekawa teoria...



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHEMTRAILS nad Łomżą

Witam słyszeliście o torturach człowieka może ktoś wie kto dał ćpunom ze swirowanym te urzadzenia w grądach Woniecko lamusy bawią się tymi urządzeniami fale gsm rozumiem da się zrobić wlasnej roboty urzadzenie ale kto stworzył tym głupkom oprogramowanie do tego by czytali w myślach ludziom jeszcze lub wgrywali pierdolniete swoje myśli na dodatek maja je obsrane pizdy jesli ktoś słyszał o tym i chcialby je miec wiem komu można je zabrać zwykle 3 pedaly je maja jeden nawet sukienkę założył dla plebania by to bzykną psy nic o tym nie wiedza ale dzieją tu sie takie rzeczy ze hoho

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHEMTRAILS nad Łomżą

Oho ho, dobry towar masz...Też bym chciała u niektórych poczytać w myślach, ale bez ćpania, da się?;) A na dodatek wgrywać swoje myśli, powiadasz? Odlot totalny.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHEMTRAILS nad Łomżą

Jestes za cofania poczytaj sobie o mind control kontroli umyslu o czipach podłączonych do nerwu człowieka o falach radiowych dzialajacacych na tych samych częstotliwościach co mozg i wejdz na stop zet zobacz co ludzie w Polsce przeżywają polowa ludzi leżących w psychiatrykach to zdrowi ludzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHEMTRAILS nad Łomżą

Działa to czip odbiornik impulsów w mozgu drugi czip u tej osoby plus komputer i wszystkie mysli wspomnienia oraz obraz z oczu pobiera a do tego nawet można szczypac po ciele i nie którymi poruszać tak żeby to było odczuwalne na ciele mi tak trzy pajace dokuczaja mam pracę zakladam rodzine to nie chce ***** zabic bo tak to pol rodziny bym wytepil smieci zlapalem to piszcza i błagaja o litość ale nadal dokuczaja myslalem ze w psychiatryku to wykryja ale nic nie daje dopiero zA granico wycinaja te czipy druga osoba by tego nie wytrzymała na codzień co ja miałem i mam nadal jak lamusa zlapalem to dołączyli mnie na jakieś 10 min później nadal to samo trwa to już 2 lata po prostu któregoś dnia złapie lub w lece do domu i zabiore to urządzenie tez myslalem ze mam glosy bo zwariowalem lecz przy tym kontaktowalem wgrywali mi swoje pizniete mysli bym kogos zabil lub że ludzie mnie nie nawidza nawet za figurką mnie kuli i interesowali się nim no jeden zeswirowany pedal uprawiał seks z księdzem za pieniądze i odbył ma rozpechany

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org