czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Doładowanie konta Orange

Dlaczego w Orange przy doładowaniu konta zabiera pieniądze na internet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doładowanie konta Orange

Pierwsze słyszę. Jak korzystasz z netu, to idzie ci kasa z konta, jeśli nie korzystasz, to nic ci nie zabiera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doładowanie konta Orange

Chodzi mi o to że podczas doładowanie za 50 zł zabrało mi na internet udostępniając mi 50 gigabajtów na koncie i nie zostały żadne pieniądze,a mimo to nie wykupywalem żadnego pakietu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doładowanie konta Orange

Poczytajcie na ten temat na fb.Nie wiem czy to awaria,lecz to nie pierwszy przypadek po wprowadzeniu uslugi rejestracji przymusowej.Bok. nie odbiera,badz jest to ustalone odgórnie.Złodzieje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doładowanie konta Orange

Czyżby usluga polegala na aktywacji konta poprzex odebranie sms-a sieciowego....kpina,kłamstwo i grabierz na klientach....to jest orange właśnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doładowanie konta Orange

Gamonie macie biuro obslugi i sie dzwoni i wyjasnia a nie placz w necie. Jezeli pobralo to prawdopodobnie masz wlaczony pakiet jakis ze automatycznie sie przedluza.. mozna tez przez aplikacje moj orange wlaczyc lub wylaczyc usluge. Akurat mam w orange juz 12lat i jak byly problemy to dzwonie i nawet zwracali kase na konto jako reklamacja bez problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doładowanie konta Orange

W orange na karte wlaczajcie taryfe YES i pakiet przez aplikacje mobilna za 35 miesiecznie i jest wszystko za darmo rozmowy smy i internetu nawet 20gb... juz mnie wpienia te stekanie w necie na wszystko! BRAK ZARADNOSCI i stekanie na wszystko. Po te jest biuro obslugi oni zalatwiaja wszystko przewaznie na korzysc klienta...... Dziekuje za uwage ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doładowanie konta Orange

Skoro za 35 miesięcznie, to nie za darmo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doładowanie konta Orange

No nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org