czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
lakier hybrydowy

Hej Dziewczyny :) orientujecie się może kto robi w Łomży French manicure lakierami hybrydowymi? tak w miarę w przystępnej cenie? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Transponder Tobie dziękujemy :) tak jak czytam Twoje ala wypowiedzi, a zbytnio nie ma co to słowo "Masakra..." musi być Twoim ulubionym ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

pięknie to wygląda ale potem jest masakra mówię po dwóch latach stosowania. słaba kondycja paznokcia

15234

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

To nie jest lakier hybrydowy tylko na lakier nakłada sie żel i utwardza w lampie UV. Chyba już każda maniciurzystka ma to w swojej ofercie a tego typu tematów na forum było mnóstwo.

Ja używam dobry lakier nawierzchniowy i mi lakier na paznokciach trzyma się około tygodnia a nawet i dłużej. Ładnie się błyszczy i wiele osób myśli,ze to właśnie hybrydy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Monika Borkowska,studio stylizacji paznokci na ul.Sybirakow,509390561

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

kup farbę olejną i na trwałą sobie zrób będziesz chciałaa to rozpuszczalnikiem ,albo papierem ściernym zetrzesz ;) i to na zapas jaki będziesz miała ohoh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

blacharz ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

a ja dziś robilam i mam piekny french u Pani Edyty Zabory, mazowiecka lokal 24, chyba nie pomylilam adresu, mozna sprawdzic w internecie. cena-okolo 50 zl,pewna nie jestem, bo zabieg wygralam w konkursie. jestem bardzo zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

to się k. narobiło!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Marta z MD studio :) na ul. Długiej nad sklepem Diverse cena ok 50 zł Polecam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Ładnie też robią manicure hybrydowy na ul Małachowskiego koło K1 salon nazywa się Ocean urody :) też polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Mam namiar na fajną dziewczynę, która robi mega tanio jak na Łomże, raczej dobrej jakości produktem, skoro osobiście noszę ponad 2 tygodnie.
Jak chcesz to podaj e-mail wyślę ci namiar ;) Pozdrawiam

A gdy­by tak od myśli przechodzić do czy­nu... Ile osób miałbyś na sumieniu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Agnes26 podaj namiar napewno płaci podatki:) jak nie to US mnie wynagrodzi:)

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Moim zdaniem jeśli ktoś za manicure hybrydowy bierze poniżej 50zł to pracuje na mało profesjonalnych kosmetykach ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

SylwiaB allegro.pl i chinszczyzna:) wszystko da sie zastapic

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Tak a później płytka paznokciowa zniszczona ... wiadomo jaka cena takie skutki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

jak ktos nie ma kasy nie lata do kosmetyczek tylko samemu maluje, a jak ktos sie lubi podlansowac to i chinskim sie wymaluje francuskimi pedzlami a potem w Polsce pracy nie ma:)

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Dziękuję za odpowiedzi :) Agnes26 wysłałam Tobie e-mail (na ten, który wyświetla się tutaj) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

SylwiaB bigi2004 śmieszne wasze domysły - oparte na NICZYM :)
A ty Bigi masz zadatki na frajera :)

A gdy­by tak od myśli przechodzić do czy­nu... Ile osób miałbyś na sumieniu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Agnes26 nie śmieszne tylko prawdziwe , jeśli ktoś podchodzi profesjonalnie do swojej pracy to nie kupuje chińskich lakierów tylko zaopatruje się w profesjonalnych firmach i dobrze wykonuje swój fach a nie robi prowizorkę :) a po niższej cenie lakier "hybrydowy" utrzyma się ile ? 3 dni ? he he Wydawać pieniądze na takie zabiegi trzeba z głową a nie gdzie taniej , liczy się efekt a nie zawsze cena :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Agnes26 frajer to Cieie zrobił, ja Ciebie nie obrazam jak nie znam. Mowie co widze a nie madrze sie, ze ktos cos taniej robi a potem dziwic sie, ze tyle firm pada jak ktos zasuwa na chinskich sprzetach, lakierach, czy innych pierdolach a nie daje zarobic swoim. mam nieco wiecej latek niz Ty i widze, ze partnerka do rozmowy to Jestes ale dla roztrzasacza gnoju, a nie dla mnie

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

SylwiaB a czemu z góry wnioskujesz ze ta dziewczyna pracuje na chińszczyźnie, byłam widziałam i twoje wnioski w tym przypadku zupełnie się nie sprawdzają, nie warto oceniać kogoś o kim się nie ma pojęcia! Zgadzam się ze porządna praca to porządne produkty, i nikt tu żadnej chińszczyzny nie poleca, ale jak jest opcja taniej a dobrze to czemu nie?

bigi2004 w sposób jaki piszesz wyraźnie wskazuje że twój poziom IQ nie jest zbyt wysoki :) Poza tym sam wykreowałeś sobie ten wizerunek. Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia nie mów nic. Podejrzewam ze nawet nie wiesz co to jest ta cała hybryda :) A do udzielania się w temacie pierwszy. A latka mój drogi jak sam widzisz o niczym nie świadczą, a o rozmowę zupełnie nikt cię nie prosił.

A gdy­by tak od myśli przechodzić do czy­nu... Ile osób miałbyś na sumieniu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

poziom mojego IQ moglby Ciebie zaskoczyc tak samo jak znajomosc branzy kosmetycznej:) pamietaj tylko ze podrabic mozna wszystko i najczesciej dzieje sie to w Azji a potem dystrybucja na caly swiat

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

no coments ;)

A gdy­by tak od myśli przechodzić do czy­nu... Ile osób miałbyś na sumieniu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Agnes26 po prostu produkty do manicure hybrydowego nie są tanie i cena 50zł jest już okazją jeśli ktoś robi taniej niż cena która podałam to na pewno kosmetyki są słabszej jakości i manicure odpada po paru dniach , nie mówię że dziewczyna która to robi nie wykonuje dobrze swojej pracy tylko chodzi mi o kosmetyki których używa.Wiem co mówię , bo od dłuższego czasu mam manicure hybrydowy,byłam u paru pań które mi go wykonywały ,więc mogę stwierdzić ze firma na jakiej pracują ma bardzo duże znaczenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Akurat zdązyłam poznać firmę na której ona pracuje, jest znana na całym świecie i 1 bądź 2 w rankingu wszystkich! :) Pozdrawiam

A gdy­by tak od myśli przechodzić do czy­nu... Ile osób miałbyś na sumieniu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Jak tak czasami posłucham Was Kobiety to dochodzę do jednego wniosku- jesteście tak próżne że szkoda komentować. I ciągłe przepychanki i kłótnie, która to się lepiej zna...
Żebyście w życiu większych problemów nie miały niż idealny manicure czy makijaż itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Birdyy to jest forum dla działalności gospodarczych bardziej niż osób fizycznych jak widać, nie tylko w tej dziedzinie ale i w każdej innej.
W każdym poście jest jakiś pojazd na kogoś jak zawsze.
Konkurencje nie śpią.
Niestety taki jest cały świat! :( to przykre

A gdy­by tak od myśli przechodzić do czy­nu... Ile osób miałbyś na sumieniu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

widzę, że tu lekka wymiana zdań nastąpiła
jeśli chodzi o paznokcie hybrydowe to jeśli są porządnie zrobione efekt utrzymuje się do 5 tygodni spokojnie, tylko fakt płytka paznokcia rośnie i można uzupełnić braki. jeśli chodzi o cenę 50 zł? jak dla mnie nierealne. minimum to 80. no ale cóż, jeśli zrobisz to pochwal się ile to kosztowało i ile się trzymało. ciekawa jestem efektu tego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

osobiście odradzam malowanie paznokci w ten sposób paznokcie później się rozdwajają i łamią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

onaaa WŁAŚNIE mówiłam cena 50 zł już jest ceną okazyjną(często jest to jakaś promocja w salonie) Agnes26 ma dojścia jeszcze taniej :)Tylko ciekawe jaki efekt i jak długo się utrzymuje lakier ...jak już coś robić to porządnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

SylwiaB nie zrozumiałaś przekazu, izis777 odradza OGÓLNIE nakładanie hybryd. Straszny z Ciebie niedowiarek, uwierz że można tanio i porządnie!
To rzadkość fakt, ale MOŻNA!


Ja uważam,że jeśli jest to wykonane poprawnie przez osobę która ma pojęcie i poprawnie usuwanie nic paznokciom się nie stanie, ale warto robić czasem przerwy w celu odżywienia paznokci :)

A gdy­by tak od myśli przechodzić do czy­nu... Ile osób miałbyś na sumieniu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Ominęłam jeden post ;)

Onaa nikt raczej nie lubi chodzić 5 tygodniu z olbrzymim odrostem, więc wystarczą zdecydowanie 3 tygodnie bez odprysków. Ja mam raczej miękkie paznokcie i nosze jak już mówiłam ok 2 tygodni- nie mniej. Myślę, ze kondycja paznokci ma duzy wpływ na trwalosc.

Za 80zł w Łomży to chyba nikt nawet w salonie nie wykonuje :)
Ja sobie robie za 40,50zł :) Szok co? I jestem baaardzo zadowolona!
A źródła wam już nie zdradzę , bo po co? :)

A gdy­by tak od myśli przechodzić do czy­nu... Ile osób miałbyś na sumieniu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

oj Dziewczyny nie sprzeczajcie się tak, jedna drugiej niech nie wypomina, że to, że tamto. Każda z nas decyduje sama o sobie i to jak będą wyglądały jej pazurki.... nikt nikomu nie może nic zarzucić... jeśli osoba o której wspomina Agnes robi to na mniej profesjonalnych produktach, to niech robi i po co to roztrząsać.. tak samo nie mamy 100 % pewności, że akurat te produkty w salonie kosm będą tez na bank oryginalne przecież kosmetyczka nie udowodni Wam tego paragonu faktury czy czegokowlek nie pokaże tak więc wrzućcie na luz, i niech każda pilnuje swojego nosa i chodzi tam gdzie jej pasuje, odpowiada... tyle w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Nie odpisywałam na post Izis777 :) tak dla ścisłości :) Wiesz co może i jestem niedowiarkiem ale to właśnie przez doświadczenie na własnej skórze im więcej zapłacisz tym masz lepszy efekt , niestety. A co do cen to w większości salonów w Łomży ceny wahają się w granicach 80zł-100zł .... Jeśli znalazłaś gdzieś kogoś kto robi to tylko po kosztach to gratuluję i trzymaj się tej osoby ... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

a zapommiałam dodać, że najważniejsze, że dziewczyna ma jakieś pasje zainteresowania coś co lubi robić. . . a wy jej chyba zazdrościcie, że potrafi robić pazury i nie tylko to. . . moge powiedzieć, że widziałam zdjęcia i jestem pod wielkim wrażeniem ale też i zaskoczeniem, bo to co wykonuje naprawdę zasługuje na podziw. . . :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

to zadna zazdrosc. tylko kup produkty np firma CND, czyli popularny Shellac jest do kupienia tylko i wylacznie w firmie ekert nails, co na oryginalnych produktach i oryginalnej lampie daje koszty rzedu 25-30 zl w zaleznosci co sie chce. To albo znajoma co robi za 40,50 robi to za 10zl od lepka albo jedzie na nie oryginalnych produktach.
http://www.ekertnails.pl/o_nas-wydarzenia-shellac__uwaga_podrobki.html

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

czyżby się komuś przez przypadek weszło na ambicję oj przepraszam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

ambicje? robic 10zl za paznokcie? to gorzej jak za hitlera a potem sie dziwia ze kryzys w kraju

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Nikt nie ocenia nikogo jak co robi tylko za ile i za jakość kosmetyków :)Ok dziewczyna robi taniej jest początkująca zapewne robi po domach i tyle , otworzy swój salon może w przyszłości i zmieni ceny kolosalnie i wtedy straci klientki bo one nadal będą szukać "gdzie taniej ":)uważam temat za zamknięty :) Nie ma co się spierać nie każdy temat jest tego wart :)Każdy ma inne zdanie może to i dobrze :) Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Najbardziej cieszę się,że osoba która założyła wątek dostała to czego chciała :) W przystępnej cenie i porządnie. Bo tylko o to tu chodzi.

Bigi a firma CND wcale nie jest taka dobra, miałam kiedyś robione paznokcie w salonie tą firmą i niestety lakier zszedł z dwóch paznokci w tym samym dniu :)

SylwiaB a ty jakim prawem oceniasz kogoś za jakość kosmetyków jak nie masz pojęcia jaka to jakość :) Twoje wnioski są conajmniej śmieszne, wszystko co piszesz jest zupełnie na odwrót ;) Ona zajmuje się tym juz kilka ładnych lat i nie jeździ po żadnych domach. NIgdzie nie napisałam też ze nie ma już otwartej swojej działalności :) Masz rację, nie spieraj się :)

A gdy­by tak od myśli przechodzić do czy­nu... Ile osób miałbyś na sumieniu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Agnes26 słuchaj oceniam kosmetyki po cenie jaką bierze za usługę i tyle czyli Ty dałaś mi pojecie po tym jak powiedziałaś za jaką cenę robi manicure , poniżej 50zł wnioskując cena jest śmieszna , a poza tym nie można kogoś ocenić po jakości kosmetyku nie oceniam tej Pani tylko kosmetyki tak dla ścisłości , bo widzę , że masz czasem problem ze zrozumieniem tekstu:)Moje wnioski nie są śmieszne tylko racjonalne, chciałam załagodzić tą debatę , ale jak widać Agnes26 z Tobą się tak nie da ciągle widzisz problem ..., ale ok :) Poza tym firma CND jest jedna z najlepszych firm na polskim rynku :) A tak w ogóle na jakich produktach pracuje Twoja znajoma "kosmetyczka-manicurzystka" ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Oceniasz wszystko opierając się tylko i wyłącznie na własnych domysłach- to głupie :) Nie interesuje mnie twoje zdanie i śmieszne wnioski, jestem zadowolona ze swojej manicurzystki i to najważniejsze , osoby którym poleciłam również :) I są w szoku tak jak ty ,że tak niska cena a taka jakość :) Firma CND również ma konkurencje w wielu innych firmach. Ja osobiście mam z nią złe wspomnienia.
Myślę,że to byłaby łatwizna zdradzić tobie firmę na której pracuje ;)
Temat uważam, za zamknięty :)

A gdy­by tak od myśli przechodzić do czy­nu... Ile osób miałbyś na sumieniu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Aha i wszystko jasne to TY JESTEŚ TĄ MANICURZYSTKĄ :) HA HA HA :) To nie są domysły :) tylko wnioski z życia :) Nie oceniaj nikogo po sobie bo swoją mądrością to Ty mi nawet do pięt nie dorastasz :) Widzisz ja np tą firmę uważam za jedną z najlepszych i nie tylko ja :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Agnes26 wiesz co ja mam swoje racje, Ty swoje ... i tyle. Aha i nie oceniaj nikogo swoją miarą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Czyli pani Agnes albo towar podrobiony albo kosmetyczka sie nadaje do d..py skoro po 2 dniach odpadlo. Normalnie w salonie idzie sie z czyms takim jak reklamacja i nie powinno to stanowic problemu ze ktos poprawi. chyba ze ktos lata po domach z byle czym i robi za grosze to sie nie dziwie ze jak cos odpadnie to masz problem, ale i w tym wypadku powinna byc poprawka na koszt wykonawcy, wiec nastepnym razem po prostu sie kloc i obstan przy swoich racjach a napewno lakier zostanie polozony fachowo

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

SylwiaB następny chory domysł :) Nie obchodzi mnie co myślisz, nakładam sobie hybrydy od kilku lat , w Pl i nie tylko więc mam pojęcie a ty ograniczaj się tylko do swoich domysłów, powodzenia :)

bigi2004 tamta kosmetyczka też jest znana na Łomżę i uważana za dobrą, więc obstawiam że CND nawalił ;)

A gdy­by tak od myśli przechodzić do czy­nu... Ile osób miałbyś na sumieniu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Agnes26 Mi już wystarczy ,że Ty ograniczona jesteś :)Taka znawczyni jesteś a nawet nie wiesz ile kosztuje normalny zabieg w salonie :) I po raz kolejny tłumaczę Ci ,że to nie są domysły tylko doświadczenia taka jesteś opóźniona , że prostych zwrotów nie rozumiesz ?Dla mnie temat zakończony, nie warto marnować czasu na dyskusje z Twoją osobą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

"Marta z MD studio :) na ul. Długiej nad sklepem Diverse cena ok 50 zł Polecam:)...
...a po niższej cenie lakier "hybrydowy" utrzyma się ile ? 3 dni ? he he Wydawać pieniądze na takie zabiegi trzeba z głową a nie gdzie taniej , liczy się efekt a nie zawsze cena :)"

Skoro za 50zł to NAPEWNO "****" - odradzam :)

-podsumowując nieco ironicznie twoją osobę :)

A gdy­by tak od myśli przechodzić do czy­nu... Ile osób miałbyś na sumieniu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Agnes26 Powiem Ci ,że niestety z przykrością muszę stwierdzić ,że do podsumowań to Ty się kompletnie nie nadajesz , napisałam PONIŻEJ 50zl chcesz udawać taką inteligentna używać "" to używaj ich z głową i czytaj wszystkie posty:)Sama się ośmieszasz udając inteligentną :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

KOŃCZCIE TEN TEMAT ON BYŁ PO TO BY SIĘ DOWIEDZIEĆ KOGO POLECACIE, A NIE ŻEBY DOCIEKAĆ KTO NA CZYM PRACUJE.. . ZARAZ TU SIĘ POBIJECIE HEHE ALBO III WOJNĄ ŚWIATOWĄ ROZPĘTACIE ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Sama robię, lakiery new nails, duże doświadczenie, same porządne produkty. No i przede wszystkim robię paznokcie które zmienicie tylko ze względu na odrosty, a nie dlatego, że cokolwiek się wam na nich zniszczyło!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

znowu jakas chinska reklama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Patrząc na Twoje rozszerzenie to chyba z Chin jesteś. Piszcie śmiało - miałam kilka nowych klientek w ostatnim czasie, dziewczyny wracają dopiero po dwóch miesiącach, tak średnio - po prostu to co wykonuję, jest bardzo trwałe ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Z lakierów najbardziej znany jest semilac 102, warto go stosować bo jest wypróbowany przez wiele osób i ma dobre opinie. Trzeba się tylko nauczyć odpowiedniego nakładania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Wszystko zależy też od budowy paznokcia, bo jak jest słaby to nie utrzyma długo lakieru choćby nie wiem co.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Moja żona robi sobie sama manicure, lakierami hybrydowymi z Zawsze Piękna ul. Traugutta 12B 67-100 Nowa Sól tel. 801 003 153.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Kup sobie sprzęt, do tego lakiery hybrydowe new nails, trochę systematyczności i będziesz miała spoko paznokcie. Ja robię sobie hybrydy tak, że tygodniami nie muszę niczego poprawiać, tak więc chyba nie jest to wyższa filozofia, co nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Nie zły pomysł:) taki zwykły podstawowy z allegro wystarczy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

https://www.facebook.com/m.bialobrzeska.wizaz.stylizacja/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Żona zamawia z firmy biokur produkty i sprzęt, jest zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

no przecież sklep z lakierami jest w venedzie i na ks.Anny ! Wystarczy w google wpisać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

ja mam teraz lakiery hybrydowe na paznokciach, delikatny róż i na dwóch paznokciach mam taki metaliczny jak iphone :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Ja robiłam paznokcie u kosmetyczki za 50 zł zanim zaczęłam sama robić sobie hybrydy..a dziewczyna pracuje na świetnych produktach, do tego paznokcie to nie jedyne co ma w ofercie.
Ja jednak wolę sobie robić sama, zmieniam co 2 tygodnie, bo szybko rosną mi paznokcie, a nie lubię odrostów:) Ściąganie lakieru zależy od tego jak szybko paznokcie rosną. Jedna będzie nosiła miesiąc, inna 2 tygodnie. Jak nie odejdzie po paru dniach to znaczy, że jest okay.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Jak ktoś tak lubi, ja nie mam cierpliwości do takiej zabawy lakierami, poza tym hybrydy mi nie służą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Moja żona zawsze lakiery hybrydowe zamawia wprost z hurtowni Kosmetyki Profesjonalne ul. Waryńskiego 5 67-100 Nowa Sól tel. 609 184 902.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Hej, ja zamawiam stąd https://sklep.ekertnails.pl/120-lakiery-hybrydowe Mam je już sprawdzone, są trwałe, kryjące i nie uczulają :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

a ja sobie robię sama, kiedyś kupiłam zestaw i jestem bardzo zadowolona ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Spróbuj z hybrydami z Makear. Moim zdaniem najlepsze lakiery hybrydowe. maja bardzo dużą paletę barw i trzymają się po 4 tygodnie :) W ogóle samo nakładanie - rewelacja :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Dużo dziewczyn ogłasza się na olx za grosze.
moved here

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakier hybrydowy

Zanim pójdziesz do laski, która zrobi \"za grosze\", dowiedz się, jaki stosuje lakier hybrydowy. Niska cena z czegoś się bierze, a jak ona ma zarobić na dobry lakier, jak bierze za manicure 20 zł? Jak kupuje na ali tanie lakiery od chińczyków, to uciekaj, tylko nabawisz siępodrażnienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org