czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jaki wybrać kantor online?

Cześć,

generalnie poprosiłbym o potraktowanie sytuacji poważnie, ponieważ nie jest ona żartem. Od 7 lat wyjeżdżamy z bratem do Norwegii, ale pierwszy raz spotykamy się z tym problemem. Co roku wymienialiśmy pieniądze w kantorach na granicy (na początku oferowały najkorzystniejsze kursy, a później, ze względu na groszowe różnice, wymienialiśmy po znajomości). W tym roku zdecydowaliśmy się na wymianę waluty przez internet i... pieniądze nie wróciły. Niestety musieliśmy męczyć się przez kilka miesięcy o odzyskanie naszych środków, ponieważ \"wystąpił błąd strony i nic nie możemy zrobić\". Kantor został zamknięty, ale na szczęście udało nam się odzyskać pieniądze.

Nie chcemy, aby sytuacja się powtórzyła, a wiemy też, że w kantorach internetowych można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Czy jest tutaj ktoś, kto może śmiało polecić jakiś kantor i ocenić, dlaczego właśnie on jest najlepszy?

Druga sprawa: czy ktoś może powiedzieć nam coś o https://www.kantory-plus.pl ? Póki co jest to jedyna strona z której korzysta ktoś nam znajomy, ale u niego chodzi o niższe stawki, więc wolelibyśmy nie opierać się tylko na tym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki wybrać kantor online?

Tej strony co podajesz niestety nie znam. Jeżeli chcesz mieć pewność, że pieniądze nie zginą, to wybierz sprawdzony kantor z ugruntowaną na rynku pozycją. Ja mogę polecić: http://ergokantor.pl/ . Ma solidne zabezpieczenia, jak banki internetowe. Pieniądze szybko trafiają na konto. Cała transakcja jest bardzo prosta. A wymiana na pewno dużo korzystniejsza niż w kantorach stacjonarnych, bo spready mają dobre. Na pewno zaoszczędzisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki wybrać kantor online?

A jaki kantor ma najlepsze ceny? Jest jakas roznica czy wszedzie jest to samo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki wybrać kantor online?

Ja to znam 3 ekantory i zdecydowanie ceny sie roznia.. ale tak czy siak i tak wychodzi taniej niz w zwyklym kantorze na miescie. ostatnio korzytsalam z pluskantor.pl i jakos tak przy nim zostaje od zimy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki wybrać kantor online?

Ja wolę amronet, jakos ta obsliga jest taka prosta a i ceny mają fajne. Dostepni tez 24/7 wiec bez stresu zawsze i wszedzie moge wymienic ile chce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki wybrać kantor online?

Jak się wymienia w kantorach nikomu nieznanych, to niestety później tak to jest, że pieniądze znikają i albo się je odzyska po długim czasie, albo też nie. Pewnie wiele osób sobie odpuściło. Dlatego polecam wymieniać wyłącznie w sprawdzonych kantorach internetowych. Ja trzaskam zazwyczaj na Cinkciarz.pl i nigdy nie było z nimi żadnego przypału.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org