czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto slyszał o Bitcoinie?

Bitcoin, bitmoneta – kryptowaluta wprowadzona w 2009 roku przez osobę (bądź grupę osób) o pseudonimie Satoshi Nakamoto[2]. Nazwa odnosi się także do używającego jej otwartoźródłowego oprogramowania oraz sieci peer-to-peer, którą formuje. Bitmonety mogą zostać zapisane na komputerze osobistym w formie pliku portfela lub przetrzymywane w prowadzonym przez osoby trzecie zewnętrznym serwisie zajmującym się przechowywaniem takich portfeli. W każdym z tych przypadków bitcoiny mogą zostać przesłane do innej osoby przez Internet do dowolnego posiadacza adresu bitcoin. Każdy bitcoin dzieli się na 100 000 000 mniejszych jednostek, zwanych satoshi.


Warto się tematem zainteresować i zarabiać w Bitcoinach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto slyszał o Bitcoinie?

Dodam że na dzień dzisiejszy 1 bitcoin(BTC) to równowartość ok. 1150 USD




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto slyszał o Bitcoinie?

A jak dużo zarobicie to sprzedam wam działkę budowlaną na Księżycu w promocji -70%



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto slyszał o Bitcoinie?

to zarób i nie dziaduj tutaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto slyszał o Bitcoinie?

Niestety najłatwiej ukraść taką \"walutę\"!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto slyszał o Bitcoinie?

poczytaj w necie o problemach BTC w niektórych serwisach. Chcesz inwestować? Polecam forex

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto slyszał o Bitcoinie?

Kiedyś miałem i sprzedałem za wcześnie, teraz byłbym milionerem :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto slyszał o Bitcoinie?

Słyszałem ale nie jestem w posiadaniu takiej waluty, a szkoda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto slyszał o Bitcoinie?

To zarabiaj i nie naciągaj innych ludzi. Ale gdybyś zarabiał to byś siedział cicho i nie wklejał linków bieda- firemek. Znajdź sobie normalną pracę bo z wklejania linków nie wyżyjesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org