czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kino Millenium Paranoja Cenowa

Witam.
Ja rozumiem iż Kino Millenium przeszło gruntowny remont i trzeba jak najszybciej odzyskać zainwestowane w to środki ale czy to nie przesada z cenami.
Bilet ulgowy dla dziecka na bajkę w 3d, 21zł plus do tego Okulary musisz kupić sobie w kasie sam,dla porównania w Warszawie ceny biletów zaczynają się od 12 zł a okulary na seans są w gratisie.
W Warszawie zarobki większe a ceny biletów niższe a tu na odwrót.
Jeleni szukają czy co.

HMMM Teraz zapewne będzie fala hejtu i obrońców.

Pozdrawiam

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

Gdzie masz w Warszawie bilety po 12 zł?

W weekend standardem jest 29-30 zł za film 2d. W tygodniu bilety kosztuje średnio po 20-25 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

Tanie bilety do kina w Warszawie
Sprawdźcie gdzie i kiedy w Warszawie obejrzycie film w kinie za 11 zł.

Poniedziałek

Kino Muranów: 11 zł
ul. Gen. Andersa 5 // Metro Ratusz Arsenał
http://muranow.gutekfilm.pl



Kino Luna: 11 zł – “Tani poniedziałek” (lub 9 zł przy zakupie biletu w przedsprzedaży)
ul Marszałkowska 28 // Metro Politechnika
http://www.kinoluna.pl



Kino Kultura: 12 zł – “Tani poniedziałek”
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
http://www.kinokultura.pl

Multikino: 17 zł – “Multiponiedziałek” (filmy 2D z kuponem pobranym przez FB)
Warszawa Targówek
Warszawa Ursynów
Warszawa Wola Park
Warszawa Złote Tarasy
Odnośnik do aplikacji z kuponami tu
Strona kina https://multikino.pl/pl/

Nowe Kino Wisła: 20 zł – “Tanie poniedziałki dla par”
plac Wilsona // Metro plac Wilsona 2
http://www.novekino.pl/kina/wisla/index.php

Wtorek

Nowe Kino Wisła: 12 zł – “W samo południe: seans dla seniorów”
plac Wilsona 2 // Metro plac Wilsona
http://www.novekino.pl/kina/wisla/index.php

Środa

Cinema City: 15 zł – “W środy taniej” (filmy 2D) i 18 zł ( filmy 3D)
Kina zlokalizowane są w następujących centrach handlowych:
Warszaw Arkadia
Warszawa Bemowo
Warszawa Janki
Warszawa Mokotów
Warszawa Promenda
Warszawa Sadyba
http://www.cinema-city.pl/W-srody-taniej

Czwartek

Kino Luna: 13 zł “Czwartki do wzięcia”
ul Marszałkowska 28 // Metro Politechnika
http://www.kinoluna.pl

Kultura dostępna – tani czwartek w Kinie Iluzjon – 10 zł
ul. Narbutta 50a // Metro Pole Mokotowskie
Odnośnik do wydarzenia – klik

Zawsze tanio

Kino Iluzjon: 14 zł film ze zbiorów kina
ul. Narbutta 50a // Metro Pole Mokotowskie
http://www.fn.org.pl/pl/page/204/kino-iluzjon.html

Sprawdźcie, które kina oferują zniżki z karą stałego klienta

Atlantic – Karta Kinomana zawsze 16 zł, 18 zł, 20 zł
Warunki promocji tu – karta kosztuje 30 zł

Kino Luna – Karta Lunatyka zawsze 14 zł lub 16 zł
Warunki promocji tu – karta kosztuje 20 zł

Kinoteka – Karta Kinoteka Klub zawsze 16 zł, 19 zł seanse 2D lub 20 zł, 21 zł seasne 3D
Warunki promocji tu – karta kosztuje 30 zł

Kino Praha – Karta Praha zawsze 16 zł lub 18 zł
Warunki promocji tu – karta kosztuje 20 zł

Kino Wisła – Karta Widza zawsze 15 zł lub 17 zł
Warunki promocji tu – karta kosztuje 20 zł

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

W Heliosie w Białymstoku ceny biletów dla dzieci są takie same jak w Łomży. Za okulary też trzeba płacić oddzielnie.

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

Jedz do wawy, na pewno wyjdzie taniej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

Marcin,

Takie promocje w konkretne dni to będą za jakiś czas i w Łomży. Poczekaj aż pierwszy zachwyt minie i trzeba będzie jakoś ludzi zachęcić.

Bez śledzenia dni promocji, to zapłacisz w Wawie powyżej 20 zł w multipleksie w dni robocze a ok. 30 zł w weekend.

Stare kina jak: Luna, Wisła czy Kinoteka są tańsze ale normalna cena tam wynosi ok. 15-16 zł w tygodniu. Tylko, że jakość dzwięku i obrazu jest tam podobna, jak była w starym kinie Millenium.

To fakt, że jeśli chcesz iść z rodziną do kina, to cała impreza wyniesie ze 100 zł. Ale takie są ceny również w innych miastach. No chyba, że masz czas wyszukać jakąś promocję i do niej dostosować swój plan tygodnia. Ja mam to gdzieś. Wolę już zapłacić więcej i iść wtedy, kiedy mi pasuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

W Millenium tez są tanie wtorki. Ceny biletów dla dzieci 16 zł.

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

Kibic0

Masz racje ale okulary powinni na seans być darmowe jak to było w starym millenium.
Po seansie zwrot i po problemie.
A tu idz z rodziną ja żona dzieci plus płać jeszcze za okulary.

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

może by wyregulowali poziom głośności w tych głośnikach pol audio...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

Co do okularów, to się nie wypowiadam. W sumie, w kinach, w których byłem do tej pory, to okulary oddawało się przy wyjściu i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

Tylko krytykować, jak za drogo do trzeba jechać do warszawy tam bilety tańsze jak wspomniałeś autorze postu. Jak zwykle pokazuje cie ze nie warto wspomaga miejscowy biznes. Wstyd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

Pójdziesz raz z rodziną to weź okulary i zachowaj na następny raz. Jak komuś w weekend za drogo to są tanie wtorki. Zawsze trochę taniej. Nie narzekajcie w końcu porządne kino i nie trzeba jeździć do Białego czy Wawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa


łomżyniak ... najgorsza forma Polaka...
sam nic nie zrobi ...
jak nic nie ma to przeżyje ...
a jak coś ktoś zrobi ... to skrytykuje ...

to nie hejt kolego ... tylko prawda ...

w W-wie jest kin kilka... konkurencja inna.
Tu jest jedno ... a z czasem i tak będzie trudno je zapełnić ...

Jak Cię nie stać to nie choć, albo jedź do W-wy...

Moim zdaniem właściciele kina porwali się na księżyc...
a że jestem łomżyniakiem ... do do kina będę chodził w Łomży ...
a nie W-wie, Ostrołęce, Zambrowie czy Białymstoku ...
bo mój czas to też jest pieniądz ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

nie choć? co to znaczy? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

Oto moje motto:wolę jechać do warszawy i przepłacić jak mam dorabiać miejscowego,śmierdząca wiocha która chce się dorobić na przeciętnych ludzikach,to nie dla olewam to...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

Łomża to nie W-wa, czy też nawet Biały ,
tu się zarabia trzy razy mniej ( jak w ogóle się ma jakąkolwiek pracę ?)
Zaistniał tu przerost formy nad treścią, ktoś żle ocenił rynek i przeinwestował, teraz chce odzyskać włożony kapitał i bilety muszą kosztować. Niestety jak na łomżyńskie realia, ceny biletów dużo za duże .

Kino, fakt na miarę XXI wieku, ale kogo w Łomży i okolicach będzie na to stać ? Nieliczną grupę zarabiających przynajmniej średnią krajową i to raczej młodych singli, bez rodziny/dzieci i zobowiązań finansowych/kredytów , a jakże często bez własnego kąta i siedzących na garnuszku u mamusi . Jak liczny jest potencjalny target , ludzi niby jeżdżących specjalnie do innych miast na premiery filmowe ?

Zobaczymy też jaką siłę przebicia będą mieli właściciele i co będą nam w stanie zaproponować w repertuarze, bo mam duże wątpliwości co do podaży dotyczącej największych, najnowszych hitów - premiery, wpierw duzi dystrybutorzy, sieciówki a póżniej ci mniejsi \"detaliści \" lokalni.
Już czytałem wypowiedż jednego ze współwłaścicieli że :
Będą dwie sale, mała i duża. W tej pierwszej będą głównie projekcje dla dzieci, a Karol Charubin nie ukrywa, że repertuar kina w dużej mierze będzie ukierunkowany właśnie na te grupę odbiorców. ( czytaj - główny target : dzieci i bajki - które można puszczać na okrągło?)

Dobrze, że taka placówka powstała, od przybytku głowa nie boli.
Kogo stać, to będzie od czasu do czasu tam zaglądać, inni przynajmniej na początku tam wpadną zobaczyć co i jak?
A jak już minie pierwsza fala zainteresowania nowinką , kurz po otwarciu opadnie, to o frekwencję niech się martwią inwestorzy.
Ci biedniejsi pozostaną w swych m3 przed TV z paczką chipsów i tanim browarem z Biedronki, bogatsi kinomani żądni nowości, nie odpuszczą i jak nie tu, to tam premierę zaliczą.

Osobiście choć raz, z ciekawości wpadnę na film, zobaczę -
pomimo, że nie jestem kinomaniakiem lubię czasami coś dobrego obejrzeć a i poczekać kilka tygodni od premiery , też mogę.
Natomiast nie jestem fanem kina jako takiego.
Nie bardzo pasuje mi wszechobecny zapach popcornu, mlaskanie, szelest papierków czy też komentowanie głośnym szeptem, każdej ze scen filmu przez widzów.
Uzależnienie od kolektywnego „rozkładu jazdy”, „kiszonka” w kolejce po bilet i dodatkowe efekty audio świadczone przez memłaczy popcornu mogą doprowadzić do białej gorączki.

Mnie wystarczy, że odpalę dobrej klasy TV na pół ściany w pokoju telewizyjnym ( z wcale nie gorszym audio ) , a pokój telewizyjny daje luksus komfortu na najwyższym poziomie. Wysmakowana jakość dźwięków w doborowym towarzystwie obrazu w wymiarze Full HD jest bodźcem, który „łechta” podniebienia koneserów nastawionych na krystaliczny odbiór audio-wizu w domowych pieleszach - nieoceniona !
a jak jeszcze zapalę w kominku i przy butelce dobrego wina lub szklanicy piwa, w ciszy i spokoju puszczę sobie film - żyć nie umierać :)
(... a jakie możliwości odsłuchu audio, w domu jak na sali koncertowej, dźwięk przestrzenny wysokiej jakości)

Ktoś powie : placówka kulturalna i trzeba czasem \"wyjść do ludzi , ALE !!! \"Kino, to nie to samo, co teatr czy filharmonia.

Tak, czy siak życzę powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

TY CZEPIAJĄCY SIĘ TEGO KINA w jaki dzień ty byłeś w tym kinie we wtorki masz zniżkę to idź i nie krzycz że w wawie tanie bilety na pewno nie w weekend. Może najlepiej żeby bilety według ciebie były po 5 zeta i obsługa na każde twoje zawołanie. Najprościej mówiąc jak tobie nie pasuje to nie chodź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

ale masz ból du.y. Nie pasuje? Nie idź i jedź sobie do wawy jak tu za drogo.
Na nic nie zasługujecie. Takie buraki w ogóle nie powinny mieć wstępu do tego kina jak wiecznie coś \"nie tak\".

Byłbyś lepszym biznesmenem buraku? Zrób coś dla Łomży sam i wtedy ustalaj sobie ceny niższe niż w wawie czy białym a nie trujecie i narzekacie wiecznie. Cebula taka,że aż płakać się chce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

To rynek reguluje ceny. Będzie konkurencja to i ceny spadną. Nie podoba mi się to nie chodzę, proste.
Co jest dziwnego w tym, że ktoś wlożył kupę kasy w interes i teraz chce żeby inwestycja się zwróciła? To nie fundacja charytatywna tylko biznes.

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

Autor: speech. (---.dynamic-ww-11.vectranet.pl)
Data: 06-02-17 01:52

Łomża to nie W-wa, czy też nawet Biały ,
tu się zarabia trzy razy mniej ( jak w ogóle się ma jakąkolwiek pracę ?)



dobre, jakieś badania były prowadzone ?
dokładnie 3 razy mniej ?

to według ciebie i chleb i masło i mleko też powinny kosztować 3 razy mniej ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

nigdy produkty i uslugi nie sa adekwatne do zarobkow czepiacie sie wawy itp ale powiem szczerze ze mieszkam w wawie kilka lat i musze powiedziec jedno zycie w stolicy kosztuje obecnie tyle samo co w kazdym innym miescie. Fakt mieszkania sa drozsze inne rzeczy w niczym sie nie roznia. Idac juz w kierunku tematu tej dyskusji millenium wydaje sie byc kinem na poziomie a ceny wedlug mnie akceptowalne przydalaby sie jeszcze promocja np bueno czwartki i byloby bajkowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

Większość krytykujących ceny pisze jakby w kinie bywali co najmniej raz w tygodniu. Gdzie statystycznie większości z nas wypadnie bywać tam pewnie max raz w miesiącu. Wtedy to się robi żaden wydatek. Temat okularów wałkowany jest na forach nie po raz pierwszy. Helios za użyczenie okularów każe sobie dopłacać jeśli dobrze pamiętam 3 pln w zamian dostajemy porysowane często brudne okulary wielorazowego użytku. Milenium kupujesz okulary na własność i jak dbasz tak masz - pewnie na rok swobodnie wystarczy. Nie byłem jeszcze w kinie ale z tego co wiem okulary są w jakiejś tam rozpiętości cenowej - na pewno każdego stać. I tak jeszcze w kwestii ceny. Nie zapominajcie że kino kinem ale jest to też biznes który przynajmniej musi zarobić na swoje utrzymanie nie mówiąc już o zysku więc nie oczekujmy Caritasu. Dotychczas większość z nas jeździła do Białegostoku, Ostrołęki czy Zambrowa i nie pamiętam narzekania na ceny biletów, teraz jak mamy własne kino zaczyna się stękanie. To wolny rynek - nie pasuje możecie odwiedzać jak dawnej kina w innych miastach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

Czy ludziom zacznie w końcu coś pasować? Wszystko źle, a zwłaszcza u nas w Łomży. Co by się nie działo źle. To ceny paliwa za wysokie to nic się nie dzieje, a jak się dzieje to nikt nie idzie. Nie pasuje Ci cena biletu jedź do śledzi albo warszawy tylko dolicz do tego koszty paliwa plus jakieś jedzenie i ewentualnie zakupy w galerii. Trzeba, aż temat na forum zakładać i wywoływać kłótnie? Jak masz pretensje to idź do właścicieli kina i z nimi dyskutuj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

Cena za bilet normalny 2D to jakiś rozbój w biały dzień, tyle czekałem na otwarcie i jestem zniesmaczony. W Zambrowie, w nowym kinie cena za bilet normalny to 15 złotych, to nie 23 !!!! Nie wspomnę o tym, że nie ma promocji Kinder Bueno. ŻENADA !!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

zawsze mozesz jechac samochodem na LPG do zambrowa albo PKSem z dziewczyna na legitymacj studenta :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

wiec zostańcie tak gdzie byliście dotychczas, nikogo nie obchodzą gorzkie użalania, kino jest dla tych co maja ochotę się tam wybrać nie ma co stękać, jedni jedzą w restauracjach a inni zachwycają się paskudną bułą MC donalda. NIkt nie mówił że świat jest sprawiedliwy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

Posiadam konto w tym banku i jestem mega zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

Powyżej przykład jak działa bot reklamowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

zachwyt minie, ceny spadną :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

AD.Marcin 1889 : czytając Ciebie dochodzę do wniosku,że jak dostał byś bilet za darmo to i tak powiesz że za drogo.
AD Johnyb :solidarny łomżyniak z Ciebie zapytaj rodziców (dziadków) skąd pochodzą.
Ad. Marceli Pietruszka zrób im konkurencję i otwórz kino.
Wszystkich gorąco pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

Mi się ogólnie Kino Millenium podoba. Szkoda tylko, że na dużej sali na środku ekranu widnieje wielka smuga, co nie sprzyja oglądaniu. Właściciele kina proszę zróbcie coś z tym!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

Fakt, bilety nieco za drogie jak na łomżyńskie realia.

Oczywiście, jeśli się chodzi do kina raz na miesiąc lub dwa, jak pewnie większość tu piszących, to wtedy nie ma problemu. Jak chce się chodzić częściej, ja chętnie co najmniej raz w tygodniu, to już cena tego biletu robi się nieco problemowa, szczególnie jeśli idzie się w dwie osoby lub trzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

Może przydałaby się karta stałego klienta ?

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

Krótko na temat, byłam w piątek w Warszawie w kinie w złotych tarasach na Sztuce kochania - bilet normalny 37pln + popcorn i cena dla 4 dorosłych osób 148pln za bilety i za 2 popcorny 46pln. Chodzę do kina w W-wie dość systematycznie i bilety są znacznie droższe niż w Łomży.

Poza tym ten kto twierdzi że utrzymanie w stolicy jest takie same więc proponuję pójść do pierwszego lepszego marketu na osiedlu i porównać ceny - każdy produkt około 15% droższy niż w Łomży: przykładowo cola 2 litry 6,5pln, serek piątnica ok.3pln itd, bilet na tramwaj 4,4 pln. A zarobki są wyższe ale nie tak znacznie jak sądzicie - proponuję wykonać telefon do agencji pracy i spytać.

Kino ok i kto nie chce niech nie chodzi - przymusu brak.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

Niestety wczoraj byłem pierwszy raz w kinie i jestem zawiedziony. Nie wiem jak na małej sali, ale na dużej sali jest ogromnie ciasno! Człowiek 1,80cm tam się umorduje. Odległości między rzędami są za krótkie. Nie można wyprostować nóg, skulony byłem przez cały film. Kolejny poważny zarzut to bardzo słaby ekran. Nie wiem jak fachowo to zjawisko się nazywa, ale podczas scen na jasnym tle na ekranie są widoczne ciemne pasy. Porażka. Jedynym plusem kina jest rzeczywiście świetny dźwięk, ale co z tego dźwięku jak siedzisz podkulony i te fatalne pasy. Ceny są za wysokie jak na takie warunki. Zdecydowanie będę jeździł do Ostrołęki, bo jest o niebo lepiej mimo, że kino stare.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

Kino robi wrażenie, ale ceny faktycznie średnie, promocji brak. Ale i tak się cieszę, że jest. Od czasu do czasu fajnie wyjść z domu :)

Nokturnowe echa znad Narwi


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

Co wy pier...olicie Ceny za seanse i tak macie taniej niż w np: Helios, Multikino itp.

Ja w tamten weekend byłem w Multikinie na Targówku w Warszawie i za 2 bilety za film 2D zapłaciłem 72zł ( 36zł jeden bilet ) A tu u nas w Milenium za film 2D w weekend za bilet zapłacisz 23zł albo za Vip 28zł. To gdzie macie taniej ??

Jak dla was w Wawie jest taniej to tam jeździjcie do kina a nie narzekacie.

Ziomek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

Polecam zakupy w Hali Mirowskiej. Produkty bardzo ładne, świeże w cenach niższych jak w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

Byłem i powiem tak, kino niczego sobie, dobrze , że jest,
ale gdzie te tłumy i kinomani, którzy tak zachwalali i twierdzili, że będą częstymi gośćmi ?
jak na razie, to frekwencja nie powala, sala wypełniona w 1/3, ot i tyle ... dalej jeżdżą do Wwy czy Białego ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

Ciekawe skąd ta czarna smuga na tym ekranie na dużej sali?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

Speech, teraz już pewnie zostali tylko Ci co wyjezdzali poza miasto, tak poważnie, to wyraźnie widać ze osob jest coraz mniej. Chodze często, chodziłbym częściej, gdyby było taniej, bo niestety jak na lomzynskie realia jest za bogato.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

Z całą rodziną niestety się nazbiera i wychodzi sporo. Raz na kwartał można, a chciałby się częściej. Może bilet rodzinny jakiś? I tak są wolne miejsca, duzo wolnych miejsc - lepiej troszkę taniej i zapełnić niż mają być puste/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

Do kina nie chodzi się codziennie, więc cena biletu nie powinna mieć aż takiego znaczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

To jest biznes. Właścicielom widocznie na razie się opłaca. Jak przestaną zarabiać, to może wtedy pomyślą o promocjach...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

A co myślicie o premierach? Mam wrażenie, że dalej to nasze kino 100 lat za murzynami. Smugę też widziałam, coś się uszkodziło przy montażu? Czy to brud? :D Co do dźwięku to jakość super, ale jak na moje stare uszy to mogli by odrobinę ściszyć ;-)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium Paranoja Cenowa

A czy w tym kinie bileterem nie jest Pan znany tutejszemu wymiarowi sprawiedliwości? I organów ścigania? Kto go tam zatrudnił? No chyba że mafia ma tam udziały

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org