czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mammografia

Hej. Czy kobieta powyżej 50ego roku życia może wykonać w Łomży bezpłatne badanie mammograficzne? Jeśli tak, to gdzie się zgłosić, gdzie dzwonić? W cenniku szpitala widziałam, że takie badanie prywatnie kosztuje 120zł, więc nie jest to mała kwota. Proszę o pomoc i pozdrawiam

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mammografia

Proszę poczytać o rakotworczym działaniu tej przestarzałe metody wykrywania raka. Diagnoxuja raka tam gdzie go wogole nie ma. Proszę iść na USG do dobrego radiologia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mammografia

@Mija dziękuję za odpowiedź, na pewno zagłębię się w temat :)

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mammografia

Serio, poczytaj jak bardzo mammografia jest szkodliwa dla organizmu i jak mało przydatna w diagnostyce. Ja bym nie poszła i za darmo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mammografia

Nie słyszałam o tym żeby mammografia była szkodliwa, warto takie badania wykonywać, jeśli chodzi tu o nasze zdrowie. Kobiety zadbajcie o siebie. ja byłam na mammografi tutaj jakiś czas temu https://medycynadab.pl/ i nie narzekam. Bynajmniej jestem spokojna że nic tam nie wykryli, że jestem zdrowa, a przecież o to chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mammografia

bless kobieto nie słuchaj porad na tym forum,a w szczególności Mija(to fanatyczka teori spiskowych itp.)
Zaraz pewnie napiszę że konczy się termin ważności aparatów do badania mammografi.
Miej kobieto swoj rozum i o porady specjalistów pytaj.
Obok Kauflanda czesto widziałem samochód do badań,ale nie za bardzo pomogę wxtym temacie.
Swoją drogą piszesz że 120 zł to nie mała kwota,a czesto bardzo bogaci ludzie schodzą z tego świata z powodu choroby,pomimo tego że mają w brud pieniedzy.
Ja bym wolał zapłacić 120 zł i mieć zrobione badanie niż czekać.
Ale tak tylko gdybam.Może ktoś inny coś mądrzejszego podpowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mammografia

Taak napewno bless czeka prawie dwa lata na podpowiedzi...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mammografia

w soboty od godziny 15.00 na starym Rynku za halą targową sprawdzają za darmo.




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org