piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SM PERSPEKTYWA

Witam. Chciałabym zrobić remont łazienki w bloku. Mianowicie chodzi o zburzenie ścianki pomiędzy łazienka a WC. Czy można to zrobić na własną rękę czy trzeba zgłaszać do spółdzielni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SM PERSPEKTYWA

my to zrobiliśmy bez zgłaszania do spółdzielni,ale z tego co wiem to jeśli nie jest to ściana nośna o można

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SM PERSPEKTYWA

Warto upewnić się najpierw czy nie jest to ściana nośna. W naszym przypadku tak było i nici z burzenia.

Jeżeli nie będziesz miał wyj*bane na wszystko, wszystko będzie miało wyj*bane na ciebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SM PERSPEKTYWA

U mnie też było zrobione bez zgłaszania w Spółdzielni.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SM PERSPEKTYWA

Lepiej poczytaj w instrukcji obsługi mieszkania, co może lokator, nawet właściciel robić w mieszkaniu. Na zdrowy rozum to lepiej nie ryzykować z demolką, bo jak coś się wydarzy to kłopoty będą wielkie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SM PERSPEKTYWA

bierz dobry czujnik i wal smialo przewaznie to nie sa scianki nosne lecz dzialowe jakie osiedle blokow napisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org