piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nasze oceny miejscowych lokali gastronomicznych

proponuje ten temat bo każdy ma jakieś doświadczenia w tym względzie a lokali jest tak dużo w mieście ,że trudno ogarnąć. Opiszcie swoje wrażenia , propozycje dobrych dań z menu tych lokali tak aby każdy z nas mógł swój wybór oprzeć na wspólnym zbiorowym doświadczeniu. Proszę Was tylko o obiektywność i pozbycie się złośliwości , uprzedzeń i negatywnych emocji tak aby nie czynić opinią innym krzywdy. Nie używajmy tu opinii ekstremalnych wyważona spokojna ocena wskaże właściwy wybór. Więc do dzieła kochani Łomżyniacy czekam na Wasze opinie.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nasze oceny miejscowych lokali gastronomicznych

słuszna inicjatywa :)


--
Masz kasety Video? Przegraj je na DVD!
http://przegrywanie.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nasze oceny miejscowych lokali gastronomicznych

ja bym się chętnie tu dowiedział, dlaczego łomżyńska gastronomia tak cienko przędzie?
co i rusz otwiera się jakiś nowy lokal, by po roku - trzech zamknąć swoje podwoje,
... dlaczego w lokalach świeci pustkami całe dnie i wieczory ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nasze oceny miejscowych lokali gastronomicznych

Ludzie uboźeją. Szczególne dla młodych brak pracy. Brak perspektyw. Żeby bywać w tych barach to trzeba mieć pieniądze. Bardzo współczuję młodzieży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nasze oceny miejscowych lokali gastronomicznych

ludzie tu miało być o waszych ocenach lokali i ich menu a nie wypłakiwania czy kogos stać czy nie i o[powiadanie o biedzie.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nasze oceny miejscowych lokali gastronomicznych

Utwórzcie grupę na FB i tam wrzucajcie takie info

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nasze oceny miejscowych lokali gastronomicznych

Całkiem przyzwoicie prezentuje się \"Restauracja na Farnej\", też ostatnio pozytywnie pizzeria na Farnej, chyba \"Non Solo Pizza\". Ciekawie i zdrowo można zjeść w Avocado Fit Restaurant & Sushi. Kiedyś można było też dobrze zjeść w restauracji \"Syta Panna\" - dawno nie byłem. Polecam też restaurację \"GREC\" na al. Legionów, fajny klimat i dobrze przyrządzone dania.

---
http://www.geodezjalomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nasze oceny miejscowych lokali gastronomicznych

DFX a może cos bardziej szczegółowo na temat polecanych lokali gastronomicznych . Szczególnie jakie polecasz pozycje z menu i jak oceniasz ich smak.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nasze oceny miejscowych lokali gastronomicznych

z Restauracji na Farnej miło wspominam Kotlet Drwala ;) , ale inne prostsze dania tam podawane też są ok
Non Solo Pizza pizza z owocami morza, już nie pamiętam nazwy, ale była lepsza niż w innych pizzeriach, no i ostatnio miła obsługa.
GREC dobrze przyrządzona mousaka, krewetki, miłym dodatkiem są \"czekadełka\" i ogólnie fajny klimat i miła obsługa
Avocado - niestety nie pamiętam dokładnie które dania jadłem, ale były smaczne, ciekawe smaki, estetycznie przyrządzone i chyba zdrowe ;)
Syta Panna - pamiętam dobre domowe jedzenie, podstawowe dania były ok

---
http://www.geodezjalomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nasze oceny miejscowych lokali gastronomicznych

Na Farnej jest fajny lokal i dobre jedzenie dają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nasze oceny miejscowych lokali gastronomicznych

Retro- ogólnie fajne jedzenie polecić mogę zupę cebulową i ostatnio brałem pizze serową z brokułami - super !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nasze oceny miejscowych lokali gastronomicznych

w Warszawie Villa Foksal moim zdaniem najlepsza restauracja na wyjatkowe okazje

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org