piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kino milenium

Jaki film na otwarcie. Obiecuje, że przynajmniej raz w miesiącu zagoszczę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino milenium

Ja chętnie zobaczyłbym większość popularnych filmów, które były wyświetlane w Polsce podczas remontu kina.
Nawet obejrzałabym dwa filmy pod rząd. Fajnie jakby była do tego promocja cenowa.
Jeśli chcą głośnego otwarcia to niech puszczą Smoleńsk Gmyza. ;)

__________________________________________________________
Bądź miły dla osób, które mijasz wspinając się w górę po drabinie kariery.
Spotkasz się z nimi, kiedy będziesz schodził.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino milenium

tak tak jaki?

--
Masz kasety Video? Przegraj je na DVD!
http://przegrywanie.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino milenium

A kiedy otwarcie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino milenium

Ale wam frajdę zrobili w końcu macie kino Bh...i smoleńsk wam puszczą w końcu dwudziesty pierwszy wiek w waszym mieśćie ...ale jaja macie kino hura.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino milenium

no

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino milenium

Twister1212 kino to nic, pomyśl jaki mamy fart że takiego debila jak Ty mamy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino milenium

mówisz o sobie pajacu? czytaj ze zrozumieniem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino milenium

Do PawłaP. jaki jest koszt zgrania filmów ?i czy filmy starsze fakt trochę zjechane można przegrać ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino milenium

Nie wiem skąd jesteś i po co tu wchodzisz i się napinasz. Kino w Łomży jest od kilkudziesięciu lat, ale było remontowane o czym każdy wiedział a Ty pewnie jesteś z bambrowa i zazdroscisz i skończy się przyjezdzanie mieszkańców Łomży do waszego kina czy do Ostrołęki. Denerwuje mnie takie coś, ktoś zadaje pytanie i liczy na konkretną odpowiedź, a wejdzie ktoś taki i pisze głupoty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino milenium

... dwie sale kinowe: większa na 235 miejsc i mniejsza na 135 miejsc –
to ile , tak przykładowo będzie seansów dziennie?

i jaka cena za bilet ? ... 20 zł?

a jakie jest tu założenie w biznesplanie, minimum 500 biletów dziennie, czy też dużo więcej?

nie ładnie jest liczyć czyjąś kasę, ale aż mnie korci rozkminić tu rachunek ekonomiczny tego interesu
i tak dla przykładu: Łomża ok 60 000 mieszkańców (wliczając noworodków i starców) - plus potencjalnych kilka tysięcy okolicznych rolników, którzy jak wydoją krowy, obowiązkowo będą walić tłumnie do miasta na film :)

fajnie, że coś takiego powstało, od przybytku głowa nie boli, jak dla mnie to i jeszcze ze dwa takie kina by się tu przydały, nie mówiąc już o kilku teatrach, wodewilu, operze czy też scenie baletowej,

ciekawi mnie ile razy w roku potencjalny Kowalski z Łomży, odwiedzi to kino ?

oj, to nie tu w biednej Łomży! za dobre to dla was, a i ktoś przeinwestował, ( na początku miało to kosztować ok. 3 milionów a teraz wyszło ok. 6 mln ? - te sumy to sam remont i adaptacja czy razem z zakupem budynku, też coś ok 750 000 zł )

czarno to tu widzę, ale życzę powodzenia inwestorom !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino milenium

ja deklaruje regularne wizyty w tym kinie. Każda nowa premiera filmowa sf to tylko w tym kinie.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino milenium

Ceny biletów podobno mają zostać takie jak były. Jak nie ładnie liczyć to nie licz bo nikt kto nie powinien niech się tym nie interesuje bo i tak się nie doliczy. Jednego dnia może być 500 osób drugiego 200 a trzeciego około 1000. Nikt tego nie przewidzi. Wiadomo, że na weekendy będzie najwięcej osób a w tygodniu szkoły będą przychodziły. Premiery będą na czas więc skończy się jeżdżenie do większych miast. Teraz wszyscy do nas będą przyjeżdżać zobaczyć co tu powstało.
A do rolników to każdy powinien mieć szacunek bo gdyby nie oni to by nic nie było. Ani mleka ani chleba, mąki, serów, jogurtów itp itd. A wielcy miastowi się z nich nabijają i wyzywaja od wieśniaków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino milenium

Żeby to chociaż byli miastowi, co się nabijają. Często tym \"miastowym\" wyłazi większa słoma z buciorów niż niejednemu rolnikowi.
Mam nadzieję że w szybkim czasie będzie puszczony w naszym kinie :\"Wołyń\" żeby nie trzeba było jeździć chociażby do Ostrołęki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino milenium

\"Wołyń\" już grali w pażdzierniku i listopadzie w Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich, tłumów to tam nie było, już trzy miechy od premiery a niektórzy kinomani i do Ostrołęki też nie pojechali :)

proponuję na premierę puścić \"Smoleńsk\" :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino milenium

trzymam kciuki, fajnie ze coś powstaje!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kino milenium

słyszałem ,ze projektor będzie topowym modelem jedynym w kraju ale dźwięk chyba tez będzie super tak ,zę muzyka grana przez orkiestrę symfoniczna zabrzmi w końcu jak na prawdziwej sali koncertowej.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org