czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kardiolog - prywatnie

Witam!
Czy ktoś ma nr tel do jakiegoś kardiologa który przyjmuje prywatnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kardiolog - prywatnie

Większość przyjmuje prywatnie, na Wyszyńskiego, na Al. Legionów, na Piłsudskiego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kardiolog - prywatnie

serce powazna sprawa, profesjonalne podejscie znajdziesz w Bialymstoku lub W-wie, tu szkoda czasu, nawet prywatnie. Cena wizyt z reguly taka sama, jak w lomzy, a otrzymasz komplesowa pomoc tam i wskazowki.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kardiolog - prywatnie

Zależy co dolega, bo jak zwykłe nadciśnienie czy migotanie to spokojnie w Łomży dadzą radę, ale jak jakieś wady to lepiej Białystok, bo tam jest i kardiologia i kardiochirurgia na dobrym poziomie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kardiolog - prywatnie

Mam nadzieję ze to nic poważnego ale chce to zdiagnozować, bo z sercem nie ma żartów a dokucza mi coraz bardziej. Czy mogę prosić o jakieś dokładniejsze namiary tzn, gdzie dokładnie przyjmuje dany lekarz i oczywiście nr tel żebym mógł się umówić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kardiolog - prywatnie

609 300 345 - dr Leszek Kołakowski. Bardzo polecam. Przyjmuje na ul. Wyszyńskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kardiolog - prywatnie

Dziękuję, z pewnością skorzystam.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kardiolog - prywatnie

moi rodzice od niedawna przekonali się do prywatnych lekarzy. Zawsze umawiali wizyty na NFZ niestety ostatnio do kardiologa ustalili i wizytę za pół roku na co nie mogli sobie pozwolić. Po badaniach w http://www.kardiologlublin.pl, więcej nie wybiorą się na fundusz, ze względu na opiekę i dokładność badań

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org