środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
cenzura na forum 4Lomza

chcialbym zwrocic uwage ze na 4Lomza panuje cenzura i posty ktore nie odpowiadają lewicowo-homoseksualnej wizji właścicieli tego forum sa usuwane.
Przypomina to czasy stalinizmu i komuny kiedy w Polsce rządziła UBecja, mozna wiec dojść do prostego wniosku ze 4 Lomza jest ramieniem KODu i Sorosa w Lomzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cenzura na forum 4Lomza

cos slaba ta cenzura, ja bym usunal 70% postow z powodu zbyt niskiego poziomu :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cenzura na forum 4Lomza

Mamy demokrację każdy pisze co może...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cenzura na forum 4Lomza

Też to zauważyłem (tę cenzurę). Ale z opcją polityczną to się mylisz. Nie jestem co prawda \"lewicowo-homoseksualny\", ale nie jestem też (tfu, tfu) oszołomem pi sia kiem, de bilem bez mózgu i zwolennikiem okradania ludzi poprzez pińć set plus.

Myślę też, że mają ustawione filtry i z automatu nie publikują treści zawierających jakieś tam zwroty. Zresztą nie ma się co dziwić. Nie chcą współodpowiadać z autorem jakiegoś dziwnego postu.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cenzura na forum 4Lomza

No i zajefajnie , ci PRAWDZIWI POLACY PIERWEGO SORTU niech piszą do TVP1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cenzura na forum 4Lomza

co ma oznaczać zwrot \"lewicowo-homoseksualna wizja\"..?, czy zatem jeśli sprawa dotyczy księży-biskupów homosiów, których w tym środowisku ponoć jest skupienie jak w dobrej soczewce, to wówczas \"wizja jest prawicowo-seksualna\" i wtedy słuszna..?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cenzura na forum 4Lomza

Ten to klapki ma na oczach. W kościele jak w życiu są lewaccy księża (czytaj homosie) i normalni czyli m.in. prawicowi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cenzura na forum 4Lomza

Chłopaku, prawicowi to są pastorzy protestanccy. Jeżeli wspierasz biednych, głupich, ubogich to jesteś lewicowy. I tak lewicowy jest Przeproście i Sp lajcie i lewicowy jest KK.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cenzura na forum 4Lomza

no tak a pierwszym socjalistą był Jezus :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cenzura na forum 4Lomza

To prawda :)

Brawo. Tyle, że u nas się o tym mało mówi. Komuna walczyła z KK o rząd dusz. Poglądy za to miała BARDZO podobne (praca dla każdego, biednemu pomoc, burżuazja jest niedobra itp.).

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cenzura na forum 4Lomza

Cenzura na forum istnieje. Gdzie jest post ,,ile na koledę\"?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cenzura na forum 4Lomza

Chyba sobie żartujesz. Całe podforum polityki jest zawalone a to treściami ksenofobicznymi, a to lewackimi, macie tam swoje piekiełko które nie wygląda na cenzurowane. Wręcz przeciwnie - brakuje tu moderacji, która by usuwał chamskie pyskówy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cenzura na forum 4Lomza

Dobrze, zgoda, ale wypadałoby wiedzieć, dlaczego jakieś posty są usuwane, a inne nie są.
To prywatna stronka, ok, ale jakiś regulamin się przydał.
Cenzura niesie za sobą zapach PZ PR i Pi Sdu.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cenzura na forum 4Lomza

zgadzam się 01.01 pisałam o sylwestrze w via-baltica wpisy zostały wykasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org