piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sylwester VIA-BALTICA

NIE POLECAM NIKOMU SPĘD NIE BYŁO CO JEŚĆ. WĘDLINA SPLEŚNIAŁA 400ZŁ OD PARY.JEDZENIE OKROPNE OBSŁUGA DO BANI WRUCILIŚMY DO DOMU GŁODNI NIE POLECAM,MYŚLE ŻE WIĘCEJ TAKICH WPISÓW BĘDZIE.A WŁĄŚCICIELE ZROBILI SPĘD POSTAWILI NA ILOŚĆ A NIE NA JAKOŚĆ.NIE POLECAM A CI CO ROBIĄ TAM WESELE WSPÓLCZUJĘ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sylwester VIA-BALTICA

Ujęła mnie twoja historia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sylwester VIA-BALTICA

Na forum był już jeden, który poskarżył się na złe jedzenie w jednej restauracji i potem musiał wykupić kosztowne klepsydry z przeprosinami na portalu, nie wspominając już o kosztach sądowych :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sylwester VIA-BALTICA

a co ty ludzi tutaj straszysz....komuna juz mineła...i komuchom sie emeryturki obetnie... wolnosc słowa jest..
dziewczyna jest nie zadowolona i ma prawo o tym powiedziec...
ale słowo \"spęd\" to juz wszytsko jasne ze kolezanka z okolic wsi łomza
trzeba było z plebsem na starym rynku sie bawic a dzis 400zł w kieszeni by było..
a tam jak nazwa mówi VIa czyli przez i szybko... o jakosci nie ma mowy heheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sylwester VIA-BALTICA

No rzeczywiście tragedia,cały rok czekania i głodnym się wróciło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sylwester VIA-BALTICA

Nie było co jeść, wróciliśmy głodni :). Sylwester na prowincji to takie wesele bez pary młodej. Przyjść nażreć się, naje...ć. I wszystko za aż 400 złotych :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sylwester VIA-BALTICA

Jak się placi i to się i wymaga 400zł tez nie mało :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sylwester VIA-BALTICA

znajomi co????????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sylwester VIA-BALTICA

Ja jak idę na imprezę, to przed wszystkim zabieram ze sobą dobry humor. Zakładm na twarz uśmiech, zapewniam sobie, że nic i nikt nie zespuje mi humoru. Wtedy wchodzę na impre i naprawdę się bawię, nie muszę nawet pić alkoholu., ale oczywiście pije jak tylko jest dobry alkohol i muzyka. Jedzenie tak naprawdę jest mniej istotne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sylwester VIA-BALTICA

Można kogoś obsmarować, gorzej to zlizać - Dla mnie było OK. Dobra zabawa siedzi w nas, nie każdemu Bozia ją dała. A szkoda...........................!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sylwester VIA-BALTICA

I znowóż wrócisz głodna czy kanapki z sobą wezmiesz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sylwester VIA-BALTICA

Fanka bocianka robisz dobre kanapki z pasztetem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org