piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

potrzebuje kredytu na zakup mieszkania, napiszcie gdzie są najlepsze warunki. Interesuje mnie Rodzina na Swoim, narazie byłem w Banku na dworcowej gdzie według gazet kredyty mieszkaniowe sa najtańsze

set

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

ja mam w pko przy rondzie Solidarnosci, ale nie polecam tego banku. bralem tam bo w tamtym czasie 3 lata temu to byla jedyna mozliwosc w lomzy inne banki w lomzy nie posiadaly takiej oferty, teraz z perspektywy czasu wiem ze nie byl to dobry wybor. jak tylko sie skoncza doplaty od razu zmykam z tamtad. zreszta znajomi tez nie sa zadowoleni z obslugi i kompetencji pracownikow tego banku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

Nie bierz kredytu!

"Nie wystarczy tylko biegać lub trochę się starać, z naszym herbem na sercu trzeba zap...".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

My bierzemy teraz w PKO SA najtaniej nam tam wyszło. A poza tym dobrze iść do doradcy kredytowego jest całkowicie za darmo a wytłumaczy wszystko tak jak w zadnym banku tobie nie wytłumaczą. Jeśli chcesz moge powiedziec Tobie wiecej. Odezwij sie na maila. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

czarnulka_88@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

Powiem Ci, że warto byś poświęcił swój czas i pochodził po bankach. Odradzam PKO i wszelkie jego "mutacje", bo to się mija z celem, obsługa tam jest z poprzedniej epoki. A biorąc kredyt pamiętaj, że nie musisz otwierać konta za kilkanaście złotych miesięcznie - banku musi zapewnić Ci bezpłatnie rachunek do spłaty kredytu. Ja miałem okazję współpracować z Kredyt Bank i Alior Bank, oba polecam pod warunkiem, że w Kredyt Banku musisz powalczyć o to bezpłatne konto do spłat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

Przejdz sie i popytaj my zwiedzilismy chyba wszystkie banki. W Aliorze nam rata wyszła droższa o 100zł ale widocznie kolega wyżej wie lepiej:P
Pozdrawiam i radzę popatrzysz i nie sugierowac sie niczyimi opiniami tylko zobaczyc co ma do zaoferowania każdy bank. To nie jest decyzja na chwilę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

W tej chwili najlepsza oferta kredytu mieszkaniowego ,,Rodzina na Swoim" jest w Lukas Banku, nie ma prowizji, jest niższa marża i nie trzeba mieć wcześniejszej własnej wpłaty, skorzystałam już z oferty bo jest lepsza od wspomnianego wyżej PKO czy innych....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

otruj babkie i auf widersejn po problemie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

O kredytach piszecie, a mnie inwestycja interesuje. Kto może coś polecić ? tak na rok - może 2-3 lata max - coś lepszego niż 6 % na lokacie. Żadne anty belki - bo od licpa stracą rację bytu wobec zmian podatkowych jakie rząd wprowadza.

ps. jeżeli chodzi o Wasz temat to cztałem w Rzepie o tym Rodzinie dla Swoich

http://www.rp.pl/artykul/8,601482-Najnizsze-raty-dla--Rodziny-----.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

PRZEDE WSZYSTKIM TO ALIOR BANK MIŁA I KOMPETENTNA OBSŁUGA ZAŁATWIĄ ZA CIEBIE WSZYSTKO POLECAM BARDZO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

Obługa to super ! Plus dla nich - ale z kredyt bierzesz na klikanaście lat, a obsługa to nie wszystko.

Dziś czytałem na ten temat:

http://www.polskatimes.pl/pieniadze/368652,w-gore-ida-stopy-i-kredyty-w-zlotych,id,t.html

i tu nie ma słowa o Aliorze ......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

najepszy bank to własna rodzina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

Jesłichcesz to moge tobieprzedstawic oferte mojego banku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

A inwestycje ? Co możesz zapropnować qawqaz - jaki to bank ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

qawqaz to co masz jaką propozycję inwestycyjną ? czy tylko kredytów udzielasz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

Możesz też wziąść kredyt przez internet dużo ofert i możesz przebierać w propozycjach oferowanych przez banki http://www.online-banki.pl/kredyty_mieszkaniowe.php



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

ja chyba tez zainwestuje w jakiś lokal - czy wiecie gdzie coś fajnego się buduje - chodzi mi o nowe mieszkanie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

patrzyłem na tą stronę online - nie wiem jak Wy ale ja wolę w banku to z ludźmi pogadać - a nie wszystko przez komputer ..... Kredytu nie biorę, bo kasę już zainwestowałem - nie w nieruchomości bo te jakoś słabo u Nas stoją.

Podzieliłem kasę na 3 różne okresy i rodzaje inwestycji w 3 różnych firmach i to w jednym Banku, a nie u pośrednika, który zgarnia prowizję .....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

polecam jak, ktoś zainteresowany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

wezyr co do mnie, zajmuje siekredytami ale mamy doscciekawa oferte inwestycyjna zalezy na czym tobie najbardziej zalezy. co kredytów hipotecznych sadze zemamy najatrakcyjniejsza oferte na rynku. nie bede podawał nazwy mojego banku gdyż jestem przeciwny krypto reklamie.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

Set a słyszałeś/aś że od 1go kwietnia zmieniają się zasady przydzielania kredytu Rodzina na Swoim? będzie mniej dopłat także jeśli planujesz ten kredyt to warto sprawę przyspieszać, żeby na jak najlepsze warunki się załapać. znajomi z W-wy zdecydowali się na Deutsche Bank bo wypadł najkorzystniej z ratami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

i jeszcze słowo o Alior Banku, na forach ostatni czytałam że często zdarza im się poślizg z terminową wypłatą kredytu i ludzie mają problemy bo sprzedający kasy na konto na czas nie dostają, mało profesjonalne i przez to nawet tam się nie wybieram żeby o hipoteczny się dowiadywać :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

naapisz na email

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

kropka_64 dzięki za info o Deutsche Bank, oszczedziłaś mi chodzenia po innych bankach, umówiłem sie z doradcą na spotkanie jutro - dam znac co z tego wyszło

set

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

powodzenia!
ja chyba jednak wybiorę się do B-stoku do doradcy OF.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

JA WYNAJMUJĘ BO TO SIĘ BARDZIEJ KALKULUJE.
MÓJ MĄŻ JEST DORADCĄ FINANSOWYM NA LICENCJI KNF I WSPÓŁPRACUJEMY MIĘDZY INNYMI Z AGENCJĄ FINANSOWĄ Z BIAŁEGOSTOKU. W OFERCIE MAMY KREDYTY Z 23 RÓŻNYCH BANKÓW A MIMO TO NIE KUPUJEMY MIESZKANIA NA KREDYT. DLACZEGO?
BIORĄC KREDYT NA 200 TYŚ, NA 40 LAT RATA MIESIĘCZNA TO OKOŁO 1200ZŁ. 1200 x 40 LAT x12 MIESIĘCY= 576 TYŚ. BANK ZARABIA 376 TYŚ.
WYNAJMUJĄC MIESZKANIE I PŁACĄC 500ZŁ ODSTĘPNEGO A RÓŻNICĘ INWESTUJĄC CZYLI ODKŁADAJĄC 700ZŁ NA KONTO INWESTYCYJNE PRZY MINIMALNYM OPROCENTOWANIU 6% W SKALI ROKU I PROCENCIE SKADANYM JUŻ PO 10 LATACH MAM WŁASNE MIESZKANIE Z TEGO CO ZAOSZCZĘDZIŁAM. (10 LAT TAK CZY SIAK MINIE A CO BĘDZIE PO ICH UPŁYWIE ZALEŻY OD NAS SAMYCH ALE DECYZJĘ TRZEBA PODJĄĆ JUŻ TERAZ CO CHCEMY MIEĆ ZA 10 LAT) WARUNEK JEST TAKI BY OSZCZĘDZAJĄC NIE MIEĆ MOŻLIWOŚCI WCZEŚNIEJSZEGO WYPŁACENIA GOTÓWKI. BO JAK SIĘ MA WIĘCEJ PIENIĘDZY TO I ZNAJDUJE SIĘ WIĘCEJ WYDATKÓW NA RZECZY KTÓRE NIE SĄ NIEZBĘDNE. WYDAJĄC MIĘDZY CZASIE OSZCZĘDNOŚCI DZWIGNIA FINANSOWA NIE DZIAŁA. NIE WIEM DLACZEGO LUDZIE DOBROWOLNIE DOŻYWOTNIO SĄ "PRACOWNIKAMI" BANKÓW I W DODATKU DOBROWOLNIE ODDAJĄ SWOJE PIENIĄDZE Z CIĘŻKIEJ PRACY I LEDWO WIĄŻĄ KONIEC Z KOŃCEM ZA POMOCĄ TEGO CO IM ZOSTAJE PO OPŁACENIU RAT . BANKI DROGIE MARMURY MAJĄ DZIĘKI TEMU, ŻE ZARABIAJĄ NA NIEWIEDZY SPOŁECZEŃSTWA.

POZDRAWIAM
EWELINA

http://swiatmaluszka.blogspot.com/

www.dlamaluszka24.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

set i jak oferta Deutsche Bank? u nas w Łomży to 'pełnowymiarowy' punkt czy franczyza i podpisywanie umowy w innym mieście?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

Tutaj masz fajny filmik na ten temat: http://mieszkaniedlamlodych.com/jak-wybrac-najlepszy-kredyt-hipoteczny-w-programie-mieszkanie-dla-mlodych/ :) wszystko w nim jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

Ja z doświadczenia wiem, że lepiej mieszkać na swoim niż wynajmowanym. Kilka lat wynajmowałam mieszkanie i żałuję, że wpakowałam pieniądze w nieswoje mieszkanie. Dlatego lepiej pomęczyć się ze spłatą kredyty który przeznaczymy na własne lokum! Poza tym kredyt nie zawsze musi być zmorą. Jeżeli odpowiednio poszukasz to może się okazać, że zadłużenie spłacisz szybciej niż myślisz. Ja najczęściej sięgam po stronę gdzie podane jest
najlepsze oprocentowanie kredytu aktualnyRanking

Powodzenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

polecam Getin bank na zjeździe ja tam mam,pani Luiza wszystko za nas załatwiła miło,szybko i wygodnie,aha a propo rodziny na swoim już nie ma od 1,5 roku.Teraz jest mieszkanie dla młodych.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

ja brałem osobiście kredyt na mieszkanie tu http://skokwyszynski.pl/klienci-indywidualni/pozyczki-i-kredyty/kredyt-hipoteczny

Sprzedaje odzież używaną jako hurtownia odzieży używanej: http://werona.biz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

póki co to chyba pko bank polski ma najlepsze warunki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

Ciężko powiedzieć, należałoby to sobie porównać lub poprosić o wyszukania najkorzystniejszej oferty na http://www.forum-kredytowe.pl/f127/.
Fakt jest taki, że PKO to w chwili obecnej największy polski bank, z krajowym kapitałem. Jak już gdzieś zaciągać kredyty i oddawać swoje pieniądze, to niech to będą instytucje z polskim kapitałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

Chyba na początek warto przejrzeć rankingi dostępne w internecie, a później już rozmawiać z doradcami w banku. Ja sporo ciekawych informacji wzięłam ze strony http://konsolidacja-kredytow.eu/ Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

wg mnie najlepsza opcja to doradca kredytowy, idzie się do niego i on ma u siebie w ofercie ileś tam banków. ja na przykład byłam u doradcy z NowodworskiEstates, gdzie miał 22 banki, bardzo mi pomógł w wybraniu dobregi kredytu, tak zebym dawala rade z ratami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

Nie ma czegoś takiego, koszty kredytu w każdym momencie mogą być inne w poszczególnych bankach, trzeba testować. Zerknijcie również na to - https://tabelaofert.pl/mieszkania-na-wynajem/krakow Kwestia taka, czy jest budżet. Bo najpierw odpowiednia zdolność kredytowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

tel 661119404

Bardzo proszę o kontakt. Odezwie się ktoś z oddziału w Łomży w godzinach pracy. Bardzo dobra oferta małego banku, który nie wydaje tysięcy złotych na marketing.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

tel 661119403 *

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

Tutaj http://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype/ jest ciekawe rozwiązanie. Terapia przez Skype możne być dla wielu doskonałą alternatywą dla krępujących wizyt w tradycyjnych gabinetach. Warto sobie zerknąć na ich stronę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

Kiedy szukałem mieszkania do sprzedaży w Łodzi trafiłem na tę stronę https://tabelaofert.pl/mieszkania-na-sprzedaz/lodz, gdzie poza lokalami można też dowiedzieć się wiele o kredytowaniu mieszkań i domów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

Najlepiej zdecydować się na wsparcie firm typu http://finzen.pl, oni współpracują z bankami oraz instytucjami finansowymi, także mogą negocjować warunki umowy kredytowej. Według mnie dzięki temu można wybrać najbardziej korzystną ofertę. Firma jest solidna, mają dobre opinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

Alternatywą dla bankowych kredytów gotówkowych są pożyczki społecznościowe czy pożyczki pozabankowe, więc jeśli spotkamy się z sytuacją że bank nie chce udzielić nam kredytu to mamy inne rozwiązania z których możemy skorzystać jak choćby takie ratalne: proficredit.pl Trzeba jednak pamiętać o zasadach bezpiecznego pożyczania czyli nie przelewać z góry opłat przygotowywaczach czy przedpłat przed otrzymaniem pożyczki czy korzystanie z usług firm które uznawane są za sprawdzone i rzetelne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

RRSO 90,21 % . Czysta uczciwość

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

Kredyt hipoteczny jest zobowiązaniem zawieranym na wiele lat. Właśnie dlatego należy dobrze dobrać ofertę banku. Czasami niuanse są istotne. Jakie? Przykładowo wiek kredytobiorcy, stan cywilny. Ja staram się szukać artykułów w internecie i poszerzać swoją wiedzę, zanim udam się do doradcy. Sporo dowiedziałam się ze strony HotMoney. Na przykład o tym, jaki może być minimalny, a jaki maksymalny wiek kredytobiorcy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

Wydaje mi się, że jeśli zależy wam na tym aby wziąć gdzieś idealny i dobrze dopasowany do waszych potrzeb oraz możliwości finansowych kredyt na pewno pomoże wam w tym jakaś porównywarka kredytów gotówkowych. Sam niedawno korzystałem z czegoś takiego i moim zdaniem to świetne i pomocne narzędzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kredyt na mieszkanie

Te porównywarki są tylko ogólne, ja jak brałem kredyt porównywarka mówiła jedno a w banku co innego, najlepiej pozwiedzać wszystkie banki i posprawdzać oferty w końcu nie bierzemy kredytu hipotecznego na rok czy dwa.



____________
Strona



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org