czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prace w Tesco przez agencję Beetsma

Przeglądając codziennie oferty pracy zwróciłem uwagę, że na bieżąco pojawiają się ogłoszenia z agencji Beetsma szukającej pracowników pomocniczych itd. Poszperałem trochę w internecie i znalazłem niezbyt przychylne opinie nt. tej pracy. Czy mógłby się wypowiedzieć jak to wygląda ktoś kto pracuje u nas w Tesco? Jak z zarobkami, dotrzymywaniem terminów wypłat itd. Sam myślałem żeby spróbować, ale trochę odstrasza kara umowna za opuszczenie stanowiska pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prace w Tesco przez agencję Beetsma

wyluzuj z tym tesco na chleb zarobisz ,a co do chleba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prace w Tesco przez agencję Beetsma

Zachowaj trochę godności i nie idź robić za przysłowiową miskę zupy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prace w Tesco przez agencję Beetsma

tak tak nie idź do pracy za miskę zupy!!!! zastosuj więc dietę cud!- powietrze powietrze powietrze!
niech \"nie dotyczy\" da Ci pracę za miskę zupy i mercedesa S klasy jak taki mądry i nie wie jakie realia są:D (nie wszyscy to lekarze, prawnicy, czy \"złodzieje\")

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prace w Tesco przez agencję Beetsma

Wiedziałem, że zaraz znajdzie się jakiś beret co będzie namawiał do robienia za 600 zł \"bo takie są realia\". Jak nie będziesz miał chętnych do roboty to podniesiesz stawki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prace w Tesco przez agencję Beetsma

Beetsma podobno ma problemy z wyplacalnoscia tzn maja spore opoznienia o ile to nie plotki ale Work&profit ( agencja ktora tez zatrudnia ludzi do Tesco ) daje 8,5 brutto i sa wyplacalni. tyle ile wyrobisz godzin tyle wyplaca.
\"nie dotyczy\" to lepiej tynk ze scian skrobac czy miec ta miske zupy? Wybacz ale wole miec to 600 zl niz siedziec na *****.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prace w Tesco przez agencję Beetsma

Kolejna sympatyczka niskich płac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prace w Tesco przez agencję Beetsma

to tylko otwierac biznesy i ludzie sie znajda za 600 zl z tego co wnioskuje po niktorych wpisach zyc nie umierac ,a tu czlowiek sie trzesie ze pracownikom godnie trzeba zaplacic .jednak nie!! na ludziach duza oszczednosc bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prace w Tesco przez agencję Beetsma

W tej agencji Work Profit 15 dni czekam na papiery żeby kasę wypłacili i nie ma w dalszym ciągu

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prace w Tesco przez agencję Beetsma

Autor: Pakero przypakuj odpowiednio i sie zajmij tym osobiscie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prace w Tesco przez agencję Beetsma

W okresie wakacji skontaktowałam się z agencją Beetsman. Po otrzymaniu umowy zrezygnowałam ze współpracy. Radzę uważnie czytać wszystkie dokumenty i przeliczyć czy opłaca się podjąć pracę. Po podliczeniu wszystkich opłat związanych z podjęciem zatrudnienia, w moim przypadku okazało się nieopłacalne.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prace w Tesco przez agencję Beetsma

Beetsma nie ma problemu z wyplatami ja dostaje co miesiąc regularnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prace w Tesco przez agencję Beetsma

Cześć, z własnego doświadczenia mogę polecić tą agencję pracy http://www.mg-solutions.pl/ Zapewniają bardzo dobre warunki pracy i umowy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prace w Tesco przez agencję Beetsma

Nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prace w Tesco przez agencję Beetsma

Miałam zamiar pracować w tesco stawka 7 zł na godzinę ale gdy sie dowiedziałam, że to jest umowa o dzieło to zrezygnowałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prace w Tesco przez agencję Beetsma

szczerze mówiąc to do pracy do marketu bym nie poszła - harówa za liche pieniądze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prace w Tesco przez agencję Beetsma

Jak ktoś jest studentem i chce sobie dorobic to mzoe i fajne, ale na stałe... średnio :0 W tych wszystkich hipermarketach jest straszny rygor, praca jest dosyc ciezka, pampersy trzeba nosic, ale jak mus to mus :)

To wszystko wina Tuska!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prace w Tesco przez agencję Beetsma

Łapcie namiary - http://www.gigroup.com.pl
A ogólnie trzeba porównywać agencje, sparwdzać umowy, zakres oferty. To wcale nie jest tak, że każda agencja działa idealnie. Nie ma reguły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prace w Tesco przez agencję Beetsma

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej do tej agencji. Chodziło o staż, ale mimo to wymyślili sobie, że koniecznie chcą kogoś z doświadczeniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prace w Tesco przez agencję Beetsma

Niestety dobrej pracy w Polsce nie udało mi się znaleźć toteż od dobrego czasu wyjeżdżam za granicę z agencją pracy MG solutions. Moi koledzy powyjeżdżali bez agencji i dość szybko wrócili, a to co zarobili musieli przeznaczyć w dużej mierze na noclegi itd. Ja głównie przeznaczam na jedzenie, a co do innych rzeczy to nie szaleję, tylko odkładam, co do reszty spraw zawsze mogę liczyć na pomoc kogoś z agencji. Pieniądze są konkretne i co jakiś czas wracam do domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prace w Tesco przez agencję Beetsma

Gdzie ta agencja? W Lomzy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prace w Tesco przez agencję Beetsma

EuroKadra powinna dać zatrudnienie w ciągu kilku dni. Naprawdę z tym nie ma żadnych problemów, praca znajdzie się dla każdego, kwestia jedynie taka, na jakich to będzie warunkach. Im lepsze kwalifikacje, tym lepsze oferty. Ale brak kwalifikacji na pewno nie powoduje, że nie dostaniecie zatrudnienia. Na spokojnie możecie na nie liczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org