czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wywóz szamba

Witam, czy może ktoś dać namiar na wywóz szamba w okolicy Łomży, Piątnicy. (Oprócz pana ze Starej Łomży)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywóz szamba

miałeś problem z tym Panem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywóz szamba

Interesuje mnie po prostu czy jest tylko jedna firma w tej branży. Co problemów to raczej trudno tak to nazwać, ale nie chciałbym robić anty/reklamy, więc na razie nic nie napisze. To trochę dziwne, że nikt więcej się nie ogłasza, dlatego próbuje się dowiedzieć czegoś tutaj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywóz szamba

Przyłączam się do tematu ,chętnie dowiem się czy ktoś w tym mieście jeszcze się tym zajmuje.Szperałem w necie i nic nie znalazłem. Piszcie jak macie jakieś namiary .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywóz szamba

Nikt się nie zajmuje bo się poprostu nie opłaca. A Pan ze St. Łomży musi od czasu do czasu zakombinować... Takie stawki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywóz szamba

okolice zambrowa

Patrz na swój talerz bo Ci go zabiorą!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywóz szamba

zajmuje się MPGKiM czy jakś tak sie ta firma nazywa, i oczywiście MPWiK na Zjeżdzie.

Temid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywóz szamba

Do temid: sprawdź zanim się wypowiesz. Ja akuratsprawdzałem i wiem ze pierwsi tego nie robią, a drudzy życzą sobie ogromne pieniądze. Szukam osób, firm prywatnych. Są takie w Łomży i okolicy??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywóz szamba

z tego co wiadomo tylko ten pan wywozi....i to najgorsze jest jesli ktos by miał namiary tez chcę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywóz szamba

hehe niesłowny jest? Myślałem, że tylko ze mną w kulki leci :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywóz szamba

Witam, Chciałbym podnieść temat na nowo. Czy są w okolicy Łomży firmy, osoby, które zajmują się wywozem nieczystości??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywóz szamba

daj gościowi szansę poprawił się ostatnio :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywóz szamba

Janek zabielski wozo szambo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywóz szamba

Chodzi o to że z tej szambiarki leci olej na kostkę brukową. Nie jest to łatwo wyczyścić, tzn. są preparaty, ale za każdym wywozem szamba idzie do pół do całej butelki preparatu do mycia plam olejowych. Nie jest to tanie, i narobić się trzeba... Szukam firmy, która ma przynajmniej lepsze samochody, z których nie pryska olej do koła. Wychodzi jednak na to, że na tak duży teren jest jedna firma...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Wprawdzie nie jestem z Łomży, ale gdyby ktoś szukał dobrej firmy w Warszawie, chętnie pomogę: http://zamowmariana.pl/ Można wywóz szamba zamówić przez formularz lub telefonicznie: 6699 39 999. Zapraszam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywóz szamba

Szukaj u siebie kogoś na bank ktoś jest, chyba że trzymasz się mocno akapitów to leć do MPWiK i nie marudz.

..................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywóz szamba

Zdzisiek ze starej Łomży ogarnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywóz szamba

Nie wiem, czy słyszeliście o takim rozwiązaniu, ale posiadacze szamba, mogą znacznie obniżyć koszty wywożenia nieczystości płynnych. Wystarczy zadbać o swoje szambo używając preparatu https://sklepekozet.pl/pl/c/Sanidenn/42 , który rozkłada nieczystości. Jest w pełni bezpieczny dla środowiska i wpływa na ekonomię domową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywóz szamba

Szkoda, że jestem z Warszawy: https://zamowmariana.pl/. Chętnie bym pomógł. Mam nadzieję, że klienci na mnie nie narzekają:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywóz szamba

Wywóz szamba. Mam szambo 4m3. Zawsze po wywozie przychodzą faktury na 5,5m3, czyli pełną szambiarkę. Czy to jest w porządku? Czy można z 4m3 szamba wybrać o 1,5m3 więcej?
Jak to jest u Was? Umowa jest spisana z cennikiem za 1m3.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywóz szamba

Umowę! Trzeba przeczytać umowę! Jeżeli w umówię jest jedynie rozliczenie za faktycznie wybrane metry, a szambo ma 4 m3, to w jaki niby sposób płaci Pani za 5,5 m3?? W takiej sytuacji dopytać prawnika, ale według mnie jest podstawa do zadania zwrotu z każdej nadpłaconej faktury. Przy czym należałoby wziąć pod uwagę czy jest to niewielka miejscowość z jednym tylko podmiotem wykonującym tego typu usługi. Oczywiście nie uprawnia to do oszukiwania klientów i należałoby dochodzić zwrotu. Ale w takiej sytuacji warto dobrać narzędzia tak, żeby nie okazało się ze później dziwnym trafem nigdy nie będą mieli w grafiku miejsca dla Pani.

Ogolnie polecam kontakt z nimi:
https://clipper.pl/wynajem-kontenerow/

Powinni zaoferować lepsze warunki na wywóz szamba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywóz szamba

Edlas Wywóz nieczystości płynnych tel 509133112 polecam nie zostawiają śladów na kostce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org