piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie najtaniej można kupić podręczniki ?

Jest to pytanie do mam posyłających swoje dzieci do I kl. od września.

( chodzi o podreczniki do Szk.podst.nr 5 : Nowe "Już w szkole" - wydawnictwo Nowa Era )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej można kupić podręczniki ?

w podrencznikowni

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej można kupić podręczniki ?

w podręcznikarni Jasiu

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej można kupić podręczniki ?

kolo kwiaciarni Marzenie w budce z uzywanymi ksiazkami tam chlopak sprowadza podreczniki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej można kupić podręczniki ?

wjem lepiej

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej można kupić podręczniki ?

Witam jesli chcecie kupic ksiazki naprawde tano zapraszam do Hurtowni Ksiazek w Hali Targowej. Porownajcie ceny mi wyszlo 80 zl. taniej na podrecznikach do klasy IV.kom do goscia to 609 953 888

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej można kupić podręczniki ?

zamowic przez internet najtaniej ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej można kupić podręczniki ?

najtaniej tak, tylko mi kiedyś przyszło - nie to co potrzeba- pozatym trzeba przed zamówieniem czytać to co jest dodane drobnym maczkiem. Sa w obiegu różne wersie i wydania na pozór niczym się nie różniące a póżniej sie okazuje że różnice są znaczne, uważam że lepiej zapłacić parę groszy więcej i kupić u fachowca. Odnośnie cen zresztą to trzeba kupować tam gdzie te ceny można negocjować.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej można kupić podręczniki ?

W łomzy nie ma hurtowni książek ten pan z hali co jezdzi busem z napisem HURTOWNIA KSIĄZEK sam chodzi po ksiegarniach i kupuje ksiązki jak mu czegos zabraknie byłem tego swiadkiem. Moim zdaniem lepiej zaplacic wiecej a kupic dobre podreczniki i miec mozliwosc ich wymiany bez zadnego problemu, a z zamawianiem przez internet jest tak jak napisała fanka bocianka chcesz zaoszczedzic a wychodzi dwa razy drozej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej można kupić podręczniki ?

w gabeciu z książkami np koło globu :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej można kupić podręczniki ?

Jeśli ktoś na szybko potrzebuje podręczników do szkoły to radzę zajrzeć tutaj http://www.taniaksiazka.pl/podreczniki-c-313.html Nam właśnie zamówienie przyszło dzisiaj. Wszystko jest ok. Książki naprawdę tańsze niż w tradycyjnej księgarni, a w dodatku przesyłka darmowa, bo zamawialiśmy za ponad 299zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej można kupić podręczniki ?

Znajome kupowały na rynku w Nowogrodzie, multum książek ludzie przywożą za przysłowiową złotówkę.

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej można kupić podręczniki ?

abc nie bądz złośliwy, nie ważne gdzie kupuje ale ja też na hali targowej kupowałam od tego pana i fakt był taki że chodząc wtedy jeszcze do podstawówki mogłam tam kupić każdą książkę , natomiast w księgarni mi obiecywali i czekałam po parę tygodni. Tak że o ile nr. telefonu jest jeszcze aktualny to też szczerze polecam tego pana.

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej można kupić podręczniki ?

.

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej można kupić podręczniki ?

Najlepiej poszukać na allegro lub innych portalach typu gumtree czy olx. Czasami można znaleźć podręczniki po naprawdę niskich cenach. Warto sprawdzic!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej można kupić podręczniki ?

Jakby ktoś jeszcze był zainteresowany podręcznikami to polecam wyszukiwarkę , do której adres podaję niżej. Sam korzystam, można znaleźć tanie książki, pozdrawiam.

http://www.favore.pl/search/?q=podr%C4%99cznik&city=&pid=0&dist=10km&mp=0&addr=&lat=0.0&lon=0.0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej można kupić podręczniki ?

Opłaca się kupować w ksiegarnia-internetowa.pl Nie jest drogo, a wybór też całkiem spory.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej można kupić podręczniki ?

Zawsze taniej można kupić w internecie. chemia do liceum przykładowo tutaj jest przeceniona http://www.taniaksiazka.pl/to-jest-chemia-1-3-podrecznik-z-plyta-cd-zakres-podstawowy-hassa-romuald-mrzigod-aleksandra-mrzigod-p-298266.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej można kupić podręczniki ?

także wydaje mi się że najtaniej będzie przez internet. Moja córka, dla wnuków zamawia na ksiegarnia-internetowa.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej można kupić podręczniki ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej można kupić podręczniki ?

Zdecydowanie w sieci. Tam jest najwięcej ofert.

Przyjacielu, jeśli będzie ci dane żyć sto lat, to ja chciałby żyć sto lat minus jeden dzień, abym nie musiał żyć ani jednego dnia bez ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej można kupić podręczniki ?

Szukając podręczników do nauki języka angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych trafiłem tu http://www.taniaksiazka.pl/t/new-matura-solutions Popatrzcie w inne zakładki. Znajdziecie tu książki do różnych typów szkół. Warto poznać ich ofertę, bo ksiązki są nowe. A ceny bardzo przyzwoite.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej można kupić podręczniki ?

moja żona podręczniki zamawia ze strony ksiegarnia-internetowa.pl pod koniec wakacji można zyskać fajne rabaty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej można kupić podręczniki ?

Najlepiej zamawiać podręczniki przez internet. Nie da się ukryć, że w ten sposób można naprawdę wiele zaoszczędzić. Z tego co się orientuję, to obecnie księgarnia Bonito ma naprawdę tanie podręczniki. Warto do nich zajrzeć, bo oprócz dobrej ceny mają również szybką wysyłkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej można kupić podręczniki ?

Cześć, ja na pewno polecam bookmaster.com.pl - ksiegarnia interneotwa ale mozna odebrac samemu osobiscie za darmo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej można kupić podręczniki ?

Na Aros.pl sprawdzaliście? Zawsze mają tam duże rabaty. Super jest to, że oferta jest kompleksowa. Jest tam dostępnych ponad 130 000 tytułów. Są tam dostępne różnorodne tanie książki, w tym właśnie podręczniki. Poza tym wysyłka jest szybka i tania, a to jest duży atut.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej można kupić podręczniki ?

Ludzie którzy chcą się pozbyć podręczników to albo je spalają albo wrzucają na aukcje na allegro bo najmniej z tym zachodu. Wg mnie tam mozna wyszperać najtaniej książki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej można kupić podręczniki ?

Witam, i jak? Zamówiliście już <a href=\"http://bookmaster.com.pl/\">książki</a> ? Ja się zastanawiam nad propozycją \"Bonda\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej można kupić podręczniki ?

Ja ostatnio kupowałem do liceum na http://sklep.wsip.pl/wyszukiwarka-zaawansowana/wyniki-wyszukiwania/?search%5Bpoziomy_uid%5D=212203 Ale do każdej szkoły znajdziesz tam podręczniki, a nie jest jakoś drogo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej można kupić podręczniki ?

Najlepiej po prostu sprawdzać poszczególne tytuły, ale ogólnie to jeszcze się nam nie zdarzyło, żeby konkretny podręcznik dało się kupić taniej niż na Livro. Mowa o księgarni internetowej. Ale jeśli znajdziecie jakieś ciekawe okazje, to oczywiście - napiszcie o tym. I konkretnie - jaki podręcznik udało się wam znaleźć zdecydowanie taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org