środa, 10 sierpnia 2022 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kosmetyki Oriflame

Witam.jestem konsultantka Oriflame.jezeli ktoś byłby zainteresowany zakupem kosmetyków czy Wy czy Wasi znajomi to zapraszam.piszcie

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Kosmetyki Oriflame

Te kosmetyki to sie nadaja na smietnik. Moim zdaniem Nic nie warte.

Wcale nie

Dziadostwo jak Avon dno i wodorosty a za bycie konsultantka marne grosze. Znajdź normalna robotę

bigi2004

ktoś jeszcze to sprzedaje? I kupuje???

Komuś mogą odpowiadać.

Widocznie ktoś okupuje skoro istnieją

Niektórzy kupują. Ale ja też przejechałam się na kosmetykach kupowanych w ten sposób. Uczulały mnie, szybko się \"psuły\", no i jakość niestety nie dla mnie. Osobiście wolę sprawdzone produkty, od znanych mi firm takich jak np. Indigo. Tym bardziej, że można zamówić u nich tutaj https://www.indigo-nails.com/pl,produkty-spa,probki-balsamow-i-kremow.html próbki balsamów i kremów, przetestować i dopiero wybrać coś dla siebie.

ja bardzo lubię kosmetyki tej marki

Ja również

Zarejestruj się w takim razie na Klub Konsultantek - dzięki temu dostaniesz dostep do ofert promocyjnych. Na stronie jest mozlwośc zarejestrowania sie jako osoba sprzedająca kosmetyki, mozna dostać darmowe materiały promocyjne jak również darmowy katalog. Nic to nie kosztuje, nie trzeba tutaj ponosić dodatkowych kosztów. Jeśli sprzedajecie kosmetyki danego miesiąca, dostajecie prowizję. Jeśli niczego nie sprzedacie, nie ponosicie konsekwencji.

Przy tym mozna korzystać z wielu ofert promocyjnych na zakup kosmetyków dla siebie.

Joł joł

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0