czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Apel do wlasciciela piekarni ,,okruszek,, w Łomzy

Szanowna pani wlascicielko zadam pytanie - dlaczego pani wstawia dio sprzedazy w sklepie chleb i zwykle bulki, ktore sa zanuzane w piachu. Spody chleba i tych ulek sa poprostu nie jadalne. Czuje sie w buzi i na zebach piach. Czyzby w pani piekarni nie czyszczono blach do pieczenia?? albo moze sa te blachy czyszczone okologicznie - piachem??? Oczekuje odpowiedzi tu na forum. Moze ta sprawa zaiteresuje sie takze sanepid ??? Wyroby z pani piekarni nie sa takie tanie - a wiec stosownie do ceny ich jakosc powinna byc odpowiednio wysoka. Mam nadzieje, ze nie schowa pani glowy w piasek !!!!! Powodzenia ... w uczciwej pracy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do wlasciciela piekarni ,,okruszek,, w Łomzy

Proponuję złozyć reklamację w punkcie w którym zostały zakupione wyroby, co do których są zastrzeżenia :-)
Ja korzystam ze swojego prawa i reklamuję towar, który nie spełnia moich oczekiwań

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do wlasciciela piekarni ,,okruszek,, w Łomzy

Dokładnie reklamacja w punkcie sprzedaży a nie u producenta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do wlasciciela piekarni ,,okruszek,, w Łomzy

ia kryzysowa podała ci sposób załatwiania ,bo mógłbym napisać że Kraska produkuje gnioty nie nadające się do jedzenia itd, ja tylko kupuję produkty z Okruszka. Skąd nędzo wiesz że to właścicielka a nie właściciel,to jest oczernianie znakomitej firmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do wlasciciela piekarni ,,okruszek,, w Łomzy

Uważam, że właściciel nie odpisze tutaj na forum. Moim zdaniem lepiej iść tam gdzie się zakupiło produkt i po ludzku wytłumaczyć o co chodzi. Trochę dziecinne jest żądanie odpowiedzi na forum, ale to tylko moje zdanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do wlasciciela piekarni ,,okruszek,, w Łomzy

Może to kierowca który rozwoził chleb, niosąc skrzynki z wypiekami wyrżnął orła . Chleb i bułki wpadły w piach .... a tak na marginesie co to jest czyszczenie okologiczne ?? :) co to ulki ??? aaaa i niejadalne piszemy razem , no mogę to zrozumieć , pewnie przytrułaś się pieczywem z piachem . Jezu a jak to był koci żwirek ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do wlasciciela piekarni ,,okruszek,, w Łomzy

ia - chyba masz problemy ale sam ze sobą. To że trafiło się Tobie pieczywo z którego nie jesteś zadowolony bo rzekomo był na nim piach, nie koniecznie jest winą właściciela piekarni. Całkiem możliwe, że tak jak ktoś wcześniej już napisał, podczas transportu \"coś\" się przykleiło do ciepłego pieczywa. Istnieje też szansa, że to \"coś\" przykleiło się do felernej bułki czy chleba już w twoim domu np. na twoim stole w kuchni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do wlasciciela piekarni ,,okruszek,, w Łomzy

ia nie ma stołu,szamie ekologicznie,z podłogi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do wlasciciela piekarni ,,okruszek,, w Łomzy

za produkt odpowiada i producent i sprzedawca

a pieczywo :
- transport skrzynek z pieczywem często odbywa się po ziemi ciągnięty drutem

- skrzynki stawiane na podłodze w sklepie

- a same skrzynki to chyba nie myte od nowego

... dotyczy większości producentów

idzie zima to na skrzynkach będzie i żwir gruboziarnisty i sól drogowa

tak wygląd droga pieczywa[ kiedyś chleb nazywano Darem Bożym] do naszego żołądka

kiedyś Sanepid i Inspekcja Handlowa raporty z kontroli sporządzali np : w Polonezie,Kameralnej, Mazowieckiej

sami swoi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do wlasciciela piekarni ,,okruszek,, w Łomzy

wszystkim osoom z poczuciem humoru dziekuje za podpowiedzi w jaki sposob to pieczywo moglo sie zanieczyscic piachem. Tylko jest jedna roznica, ze ten piach jest zawsze na wszystkich bulkach. Wiem dokladnie ze piekarnia jest wlasnoscia Pani a nie Pana. A to ze wlascicielka nie odpowie mi tu na forum, to tylko swiadczy o niej samej. Pozdrawim wszystkich i zycze smacznego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do wlasciciela piekarni ,,okruszek,, w Łomzy

nie wydaję mi się , żeby Właścicielka miała czas na to żeby zaglądać na to forum , jestem tez pewien , ze żadna szanująca się osoba nie będzie wyżalała się na forach . IA jeżeli tak Tobie zależy na odpowiedzi to wystosuj odpowiednie pismo do piekarni i czekaj .Jestem tez pewien , jeżeli ten nazwijmy to \"problem\" byłby nagminny , dawno ktoś potwierdziłby twoje słowa .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do wlasciciela piekarni ,,okruszek,, w Łomzy

pisalem kiedys ,ze najlepsze pieczywo ma kraska lub zawady to nie sluchali sie mnie to teraz mata co chceta zeby powypadaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do wlasciciela piekarni ,,okruszek,, w Łomzy

Kupuj z Kraski lub Piatnicy i nie marudz. Każdy wie ze Okruszek to 2 kategoria, wiec czego ty się spodziewasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do wlasciciela piekarni ,,okruszek,, w Łomzy

Ciekawa sprawa i równie interesujące dochodzenie. Jeśli jednak problem powtarza się nagminnie w tej samej piekarni, należy w pierwszej kolejności skontrolować maszyny piekarnicze - ich stan, sposób czyszczenia, konserwacji i tak dalej. O ile uda się zaskoczyć właścicielkę z taką kontrolą zanim doraźnie zatrze ślady a po chwili sytuacja wróci do normy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org