czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kredyt studencki

gdzie najlepiej wziac kredyt studencki (ktory bank) i jak wyglada ta procedura?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kredyt studencki


warunków nie znam i procedury ale słyszałam ze trzeba mieć poręczyciela??
hmm i sam fakt tego ze nie dają jednorazowa kasiorki tylko np mój kolega otrzymuje po 600 zł co miesiąc. ale wszystko zależy na co faktycznie chcesz przeznaczyć tą kaskę.
i wsioo musi zaliczać w terminie i chyba jakieś tam zaświadczenia nosić ze uczy sie dalej a jak ma jakąs obsówkę to już musi wyjasniac co i jak:)
ale chętnie poczytam jak to jest naprawde. koledze do końca nie wierze:P :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kredyt studencki

Jakie jest oprocentowanie? Ja tez bylabym zainteresowana.

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kredyt studencki

Tak tak tak rzeba mieć tzw. żyranta

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kredyt studencki

dostajesz 600 zł miesięcznie lub 400 w zależności ile chcesz. Pod koniec sesji zimowej czy letniej latasz do dziekanatu po zaświadczenie o zaliczeniu semestru i z tym do banku. Po ukończonych studiach ( można wziąć kredyt na 3 lub 5 lat) mogą Ci albo umorzyć dług za lux wyniki, albo zmniejszyć, albo spłacasz wszystko :) chyba rok po skończeniu nauki zaczyna się owe spłacanie. Coś więcej? Bo nie wiem co pisać;P Ja biorę w PKO BP, dostaję 10 dnia każdego miesiąca bez sierpnia i września chyba..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kredyt studencki

Taki kredyt zawsze się opłaca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kredyt studencki

Ciekawy wątek. Nawet nie wiedziałam, że tak jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kredyt studencki

Mnie dziwi fakt,ze tak niewiele osob nadal korzysta z możliwości kredytu studenckiego. Taki kredyt jest praktycznie oprocentowany na zero tak wec opłaca sie nawet jeśli nie jesteście w trudnej sytuacji finansowej. Po prostu odkładacie pieniadze na lokacie i one dla Was zarabiają. Po studiach od razu wypłącacie kwotę oraz spłacacie....

Sugeruję zajrzeć sobie tutaj:
http://www.forum-kredytowe.pl/f154/

Na stronie jest forum o kredytach studenckich i jest tam sporo informacji o tym gdzie warto jest taki kredyt wziąć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kredyt studencki

trzeba zglosic sie do pekao sa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kredyt studencki

Kredyt studencki to naprawdę świetna sprawa. Ma on praktycznie zerowe oprocentowanie i możesz dzięki temu zainwestować pieniadze. Sam swego czasu zdecydowałem sie na taki kredyt i nie żałuję.
Nie wiem czy tutaj jest dobre miejsce aby pytac się o takie sprawy, tutaj jest cąły temat o kredytach studenckich:
https://miedzyrzec.info/artykuly/jak-uzyskac-kredyt-studencki/

Sam równięż go brałem.Nie potrzebowałem pieniędzy na studia ale jeśli była taka opcja to grzech było z niej nie skorzystać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org