czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Multiphare magazyn

Witam, chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie pracy na magazynie w multiphare, czy ktoś pracuję bądź pracował w tej hurtowni i może powiedzieć coś więcej? Jaka atmosfera pracy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Multiphare magazyn

Szefowa tragedia. Właśnie się stamtąd zwolniłam. Wyzysk, wyzwiska i nie płacenie za nadgodziny. Zwalenie winy na wszystkich i na wszystko za źle działający system lub zbyt wolno wydany towar. Nie polecam tej firmy nikomu i przestrzegam przed pracą tam. Powinny się tą firmą raczej zainteresować PiP, PiH, Sanepid i Urząd Skarbowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Multiphare magazyn

A CBŚ nie? zadzwoń może jeszcze do Macierewicza



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Multiphare magazyn

Do MADANO: W to że nadgodziny nie płacone to nie uwierze bo mi zawsze było płacone w okresie rozliczeniowym i zawsze na czas, już prędzej premia obcięta . Wydaje mi się, że przesadziłaś z wyzyskiem i wyzwiskami , ja to bym ujął bardziej jako pretensje do Ciebie o to, że jest od chu*a zamówień i jeszcze wymyślają promocje nie przystosowane do wielkości tej hali i długości tych śmiesznych nitek (a wina jest tylko i wyłącznie twoja no bo po co zatrudnić nowych ludzi , zatrudnijmy nowych ale w miejsce starych i dalej niech bedzie nocka od 19 do 8 trwała)

A nie pomyliło się tobie z PGFem naprzeciwko ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Multiphare magazyn

Jak to czytam to robię się czerwona ze zlosci szefowa niemożliwe miła inteligena kobieta a przede wszystkim kulturalna nigdy nie słyszałam od niej wulgarne słowa a już wyzwisk. Bzdura. Może pomyliło się z kins innym moze zmianowa lub kierowniczka to co innego. Po co pisać że nie płacą ja wiem ze z każdego grosza się rozliczają . Pracowałam tam kilka lat i uważam że praca jak każda inna a że pracować trzeba to nic nowego nie ma niczego za darmo. Zostać tez czasami trzeba ale gdyby każdy uczciwie podchodził do pracy nie byłoby tego Pozdrawiam cały zespół Multi Pharme

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Multiphare magazyn

Ja byłam tam na rozmowie o pracę i nigdy więcej nie wróciłam :D Szefowie to na prawdę masakra oczekują wiele a nic z siebie nie dają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Multiphare magazyn



skoro firma daje non stop ogłoszenia i temat pojawia się też co chwila na Forum tzn że jest ciągła rotacja
co dowodzi że firmie nie zależy na rozwoju współpracy z pracownikami
firma swoim działaniem sama daje sobie ocenę ... negatywną

sami swoi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Multiphare magazyn

Dajcie spokój sobie z praca w tej firmie,znajoma z Jednaczewa pracuje i mówi co się tam dzieje.Nie płacą na czas,kierowniczka STARA PANNA o wszystko się czepia szczególnie młodszych od siebie kobiet.Kompleksy ma baba bo chłopa nie ma, a już pewnie sporo po 40 z tego co widać po jej wyglądzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Multiphare magazyn

Nie jedna stara chciałaby tak wyglądać jak ona w tym wieku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Multiphare magazyn

tragedia

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org