czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Studia

Waszym zdaniem Warto iść na studia w dzisiejszych czasach??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

Ja idę ale myślę nad tym aby się wycofać Architektura krajobrazu w Białymstoku. Jak myślicie warto ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

Architektura jak najbardziej, ale niekoniecznie krajobrazu, to moje zdanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

to kazdy z osobna musi wiedziec co chce robic a nie robic wywiad wsrod ludzi na co isc i co ma robic w zyciu? jak nie masz pomyslu na siebie nie idz na studia bo to strata czasu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

Przed pójściem na studia proponuję cofnąć się do szkoły podstawowej i nauczyć się poprawnie pisać po polsku.
\"Megistróf po stódjah\" mamy już dość w tym kraju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

Energetyka, informatyka, analiza... Raczej studia inżynierskie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

Studia informatyczne odradzam - lepiej zrobić parę kursów ukierunkowanych w konkretną jej dziedzinę np. front web developer czy coś w tym stylu i pójść na płatny staż z urzędu do firmy zajmującej się dokładnie tym co chcemy robić. Warto też pamiętać że urząd pracy pokrywa również koszty szkoleń więc pracodawca nie będzie musiał ich pokryć z własnego budżetu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

Jest kilka dziedzin których nie warto studiować ponieważ tego rodzaju nauka jest nieefektywna. Informatyka czy programowanie zdecydowanie się do niej nalicza. Więcej człowiek nauczy się w domu niż przez kilka godzin na uczelni.

Poniżej wrzucam kilka innych interesujących kursów:
- Prince2
- Itil
- PMP
Plan, harmonogram, terminy oraz miejsca szkoleń - LINK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

Zgadzam się, że programowania nie opłaca się studiować, ma kilki znajomych, którzy pracują w tej branży i wszyscy uczyli się sami. Ale mimo to, czasem lepiej mieć dyplom, zależy w czym chcesz się specjalizować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

Ja wybrałem WSB. Tutaj na drugim roku skierowali mnie na praktyki i tam teraz dostałem robotę. Cieszyłem się jak dziecko. Może miałem farta, ale praktyki polecam wszystkim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

a co studiowałeś na WSB??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

Jak iść gdzieś na studia to najlepiej do poważnej uczelni, której dyplom o czymś świadczy. A ma to znaczenie. Sporo moich znajomych poszło na różnego rodzaju studia i kierunki gier i zabaw. I rzeczywiście dużo czasu spędzali na graniu i bimbaniu. Pamiętam, że jarali się grami typu bijatyki: http://www.valhalla.pl/gry-przegladarkowe/kategoria/bijatyki/.

Z drugiej strony studia to czas, który ma dać dobry start w przyszłość - prawda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

Ja teraz rozważam studia mba w gdańsku http://studiamba.wsb.pl/oferta-studiow/gdansk/korzysci , ale pod warunkiem, że uda mi się wcześniej znaleźć pracę, żeby móc sobie pozwolić na przeprowadzkę i studiowanie zaoczne. Ogólnie kierunek zapowiada się o wiele lepiej niż klasyczne biznesowe w stylu zarządzanie, logistyka itp. No i do wsb nie mam zadnych uprzedzeń póki co, a w ramach tego kierunku widzę, że współpracują z amerykańską uczelnią, więc może być coś na rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

Dla każdego, kto jest zainteresowany szerokim spojrzeniem na studia MBA doskonałym rozwiązaniem będzie wizyta na stronie www.mbaportal.pl, gdzie można dotrzeć do licznych informacji na temat programów MBA, a także znaleźć m.in. rankingi, artykuły, wywiady, aktualności dotyczące programów MBA i o wiele więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

A co studiować, żeby mieć pracę? Wiecie jak odpowiedzieć na to pytanie? Myślę, że każdemu z osobna jest trudno podjąć decyzje, bo idą za tym różne warianty. Moim zdaniem w takim wypadku warto przeczytać tak pomocne artykuły jak ten http://bizneswiki.pl/co-studiowac-zeby-miec-prace , bo jest tam zawarte wiele cennych wskazówek.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org