czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
lakiery hybrydowe semilac

Witam!

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, gdzie w Łomży można kupić lakiery hybrydowe firmy semilac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

Kupowałam w sklepie fryzjerskim w venedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

W Venedzie albo w sklepie z artykułami do paznokci na ul.Księżnej Anny kolo postoju taksowek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

A może pamiętacie ile kosztują?
I gdzie można kupić pyłek do \"efektu syrenki\"? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

Bardzo serdecznie dziękuję za informację :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

Lakier kosztuje ok 30 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

Witam,

znajdzie Pani to wszystko w sklepie kosmetycznym na ulicy Księżnej Anny 6F niedaleko sklepu motoryzacyjnego BRAD-AUTO

Polecam ten sklep gdyż jest wszystko związane z paznokciami, a i obsługa jest bardzo miła i pomocna. To mój ulubiony sklep w Łomży :D

Odradzam Venedę bo głównie zajmują się artykułami fryzjerskimi a mają słabe pojęcie o paznokciach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

Jezeli chodzi o sklep na ks Anny to faktycznie mozna kupic tam wszystko. Lecz ceny sa wyzsze niz w pozostalych sklepach -a i obsluga pozostawia wiele do zyczenia (poprzedniczka pieknie zareklamowala sklep...). Mozesz zamowic na stronie internetowej www.semilac.pl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

W venedzie we fryzjerskim mozna kupic pylek... Okolo 12zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

W Białymstoku w \"starym rzemieślniku\" jest sklepik z lakierami semilac, nazwany hurtownią kosmetyczną i ceny są takie, jak u nas na Ks. Anny. Tak więc nie obgadujcie miejscowego sklepiku. A obsłudze nic nie można zarzucić, poza tym, ze nie ma w sklepie czytnika kart i trzeba płacić gotówką.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

Obsługa na Księżnej Anny jest ok, nie ma co narzekać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

Dzięki za info :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

Byłam i w Venedzie i na Księżnej Anny, lakiery w Venedzie kosztują 29.90, na Księżnej Anny 29,00 i właśnie w tym sklepie jest największy wybór lakierów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

Hybrydy od new nails - u mnie święty spokój nawet na 8 tygodni. Gdyby jeszcze nie te odrosty, to pewnie miałabym te same paznokcie jeszcze dłużej. Dobre to co jest ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

Nie wiem czy w Łomży będzie można kupić take lakiery, ale w internecie powinny być. Jest wiele sklepów internetowych które sprzedają kosmetyki, czasem można trafić na dobre ceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

Pewnie się da, jak nie to allegro zostaje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

Na allegro lub OLX jest tego pełno. Kobiety lakiery hybrydowe uwielbiają. A jak nie na allegro to do kosmetyczki chodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

Ja kupuję Semilaca normalnie w ich sklepie internetowym semilac.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

A podpinając się pod pytanie. Czy polecacie kupić na prezent dla żony zestaw do robienia hybryd firmy semilac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

Ja też lakiery Semilac kupuję na oficjalnej stronie producenta czyli tutaj. Jak dobrze pamiętam to są chyba jakieś gratisy przy większych zamówieniach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

Używaj systematycznie new nails - wiem ile to daje, tzn. paznokcie nie wymagają poprawek, wyglądają zdrowo, nic nie odpada, a przynajmniej u siebie widzę cały czas taki efekt. Jest w porządku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

Swoje lakiery kupowałam w Venedzie, cena nie wygórowana. Kiedyś miałam jeszcze lakiery hybrydowe innej firmy, ale Semilac u mnie trzyma się najlepiej i mają bardzo duży wybór kolorystyczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

Cały czas dokładnie te same lakiery i zero problemów - w kilka tygodni sytuacja totalnie odmieniona, płytka znacznie ładniejsza, zdrowsza, w lepszej kondycji i w dodatku tygodnie świętego spokoju. Ale to również efekt stosowania odżywki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

a tak a propo nie polecam bazy i topu 2w1 z Semilaca nie nadaje się do niczego, schodzi płatami z paznokcia i ściera się :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

Ja mam uczulenie na semilaca:( ale na szczęście na rynku jest już dużo marek, bardzo dobrej jakości:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

Te lakiery są bardzo dobre! Znajoma kosmetyczka korzysta już tylko z nich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

O tej marce to nie słyszałam. Tylko Semilac i Neonail.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

Miałam semilac ale szybko mi się zdzierały i przerzuciłam się na hybrydy Makear. Mają sporo kolorów i trzymają się w porównaniu do innych - bardzo długo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

Też używam Makear. Moim zdaniem najlepsze lakiery. Semilac mnie uczulił i musiałam znaleźć jakaś dobra alternatywę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

Zamiast lakierów Semilac nie wolisz Neonail.. Z własnego doświadczenia wiem że są dużo trwalsze! Jest dużo filmików pokazujących różnicę na youtubie to możesz sobie sprawdzic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

Ja lakiery semilaca zamawiam internetowo, ale w centrach handlowych mają też swoje wysepki. Teraz mają fajne nowe pyłki holo, zaczęłam ich używać i paznokcie wyglądają świetnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

Jest bardzo wiele firm. Ogólnie Semilac jest spoko, lakiery są dość rzadkie, napigmentowanie jest dobre, Aczkolwiek jeśli chodzi o jasne kolory, to polecam biały podkład. Tak jest jednak nie tylko z tą firmą, ale również i z innymi firmami. Trzeba na pastele znaleźć jakiś sposób. Poza tym dobrze jest sobie porównać go z innymi firmami. Na przyklad Indigo jest gęstsze. Neonail bardzo podobne. Mniej znane ale równie dobre firmy to Mistero Milano czy Nailac.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

A semilac właśnie wypuścił aplikację na smartfony i tablety, można dzięki niej wykrywać kolory lakierów ze zdjęć czy przeglądać stylizacje dodane przez innych użytkowników, fajna sprawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

ja zamawiam w internecie albo poszukaj w galerii, swoją droga znacie tą baze 5w 1? ja się skusiłam kupić, powiem wam - REWELACJA. kolorki co prawda dwa , ale bardzo ładne, nadają się do wielu stylizacji, super szybko się nakłada, przedłuża paznokieć o 1cm, wygładza, nie trzeba topu, bazy. No i trzyma się długo. Super oszczędnośc czasu i pieniędzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

Podobno takie lakiery są niezdrowe dla paznokci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

Najlepiej zamawiać przez internet. Ja zawsze tak robię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

Jeśli interesuje Was firma Semilac to polecam ten sklep:
https://darmarsklep.pl/lakiery-hybrydowe

W sklepie mają obecnie dobre promocje na lakiery tej firmy. Poza tym pojawiają sie tam wszystkie nowe kolekcje.

Jeśli nie chcecie wydawać tyle na lakiery hybrydowe co jest sensowne biorąc pod uwagę, ze często robi się paznokcie tylko dla siebie w domu, to polecam firme Sleek Shine. Lakiery są niedrogie bo kosztuja około 7-8 zł, a jednocześnie bardzo przyzwoite. Krycie nawet pastelowych lakierów jest dobre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lakiery hybrydowe semilac

Estimo jesteś trollem. Szkoda tylko że wklejasz linki nędznych firemek , których nie stać na profesjonalną reklamę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org